Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Jaki hosting wybrać, który hosting jest stabilny?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 Jaki hosting wybrać, który hosting jest stabilny? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
czis
PostWysłany: 02 Sie 2007, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 304

Skąd: B....a

Jeżeli ktoś potrzebuje w miarę tani hosting na małą stronkę lub portfolio to polecam boo.pl . O ile pamiętam miało tylko 2 awarie od roku. Jeżeli potrzebujecie trochę więcej miejsca na profesjonalną stronkę to słyszałem, że nazwa.pl jest dobra, lecz jak na razie nie miałem sposobności ich kont testować, więc swojej opini na temat nazwa.pl nie wyrażę.
_________________
Hacking -nowa strona po?wi?cona bezpiecze?stwu w sieci - REAKTYWACJA
Capoeira - sztuka walki | kultura | tradycja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Lexy
PostWysłany: 02 Sie 2007, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


O ile pamiętam boo.pl miało awarie co chwile, a admin odpisuje jak niepoważny nastolatek.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 02 Sie 2007, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

wlasnie testuje kei.pl - nie jest tanio, bo ok 700 rocznie... ale zobaczymy
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Buk?ak
PostWysłany: 02 Sie 2007, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Ja korzystam z usług Netarteria.pl i mogę powiedzieć, że jestem zadowolony.

Na początku były jakieś krótkie przerwy, ale teraz mogę pochwalić ten hosting:
Cytat:

Below is your monthly uptime report July 2007
-------------------------------------
www.mistrzostwa-swiata.net
Service: MĹš
Outages: 0
Downtime: 0 hrs, 0 mins
Uptime: 100.00%
-------------------------------------


Pomoc techniczna też na dobrym poziomie.
Polecam ze swojej strony przetestować Smile
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
cRaSh
PostWysłany: 03 Sie 2007, 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

Juz teraz wiem, że żadne kei.pl i żadna nazwa.pl - tylko Home.pl!
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
idaho666
PostWysłany: 03 Sie 2007, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

jakies argumenty? bo moze zaoszczedze 700 zl Razz
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cRaSh
PostWysłany: 03 Sie 2007, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

Pomijając wszelkie testy i opinie w necie, bo to możesz sam znaleźć -
po prostu testowałem w tym samym czasie kei i home (o nazwie.pl nie mówię, bo czekam już na dniach, aż mi wypowiedzą umowę za przeciążanie n) i wszystkie skrypty (plus nieśmiertelny adder) śmigały na home jak popaprane, a kei miało zwisy i działało dość wolno.
Oczywiście nie mówie, o planie hostingowym za 700zł, tam może być wszystko pięknie Smile

Nie porównywałem też, ofert najlepszych serwerów, kei i home, ale zawsze te 1zl + 450zl w home za rok (bo 1zl za pół roku w promocji) jakoś się bardziej opłaca Smile

Oczywiście to wszystko moja opinia, a serwery wykorzystywałem do swoich celów Wink
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
szuman
PostWysłany: 04 Sie 2007, 07:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

900 zł za plan z 75 GB transferu na home.. drogo, ale z drugiej strony jakość. Szukam czegoś stabilnego powyżej 50 GB. Póki co mam do lutego opłacony serwer Biznes XL w domenomania.pl ale często problemy są na łączach. Mają zmieniać, ale i tak pasuje poszukać czegoś mocniejszego, bo już kilka restartów sql wymusiłem Smile nie wiem czy jednak po nowym roku nie zdecyduję się, skoro cRaSh mówi, że jakość nieporównywalna do reszty Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 04 Sie 2007, 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Szuman nie raz wspominałeś, że masz spore zużycie transferu przy swoich serwisach, dlatego nie polecam Ci home.pl. Serwery mają bardzo, bardzo stabilne i za to się cenią, ale jeżeli chodzi o sposób podliczania zużycia transferu, to ich mechanizmy są co najmniej dziwne. Korzystałem z ich serwera w pakiecie business serwer pro i niestety firma musiała płacić co 3 miesiące po raz kolejny, bo zużywał się transfer. W home.pl nie jest transfer liczony miesięcznie tylko rocznie i jeżeli zużyjesz transfer, to musisz od razu płacić za cały rok. Nie ma u nich dopłat za zużyty transfer, tak jak oferują pozostałe hostingi. Home.pl zarabia przede wszystkim na zużywanym transferze, za który każą sobie słono płacić!!!

Nie zniechęcam Szuman, tylko nie raz mówiłeś o transferze np w poście: Jak zepsuć statystyki w cPanelu?. Jeżeli masz takie akcje, to zapomnij o home.pl, bo ściągną z ciebie ostatnie pieniądze za zużyty transfer. Jeżeli już ktoś lubi więcej płacić, to lepiej pomyśleć od razu serwerze dedykowanym.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 04 Sie 2007, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

faktycznie pisałeś już nie raz o naliczaniu transferu w home. Dedyk raczej nie wchodzi w grę, bo aż takich wymagań nie mam ; ) ewentualnie jakiś vps, bo od jakiegos czasu chodzi mi po głowie jakiś większy serwis. Najważniejszy w tej chwili jest transfer, a na drugim miejscu moc serwerów. Odnośnie transferu jest jeszcze opcja zakupu drugiego serwera tylko pod download. Póki co muszę się zadowolic tym, co mam, parametry na dzień dzisiejszy wystarczające, ale jak w takim tempie wymagania będą rosły, to licho wie Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 04 Sie 2007, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

szuman napisał:
Najważniejszy w tej chwili jest transfer, a na drugim miejscu moc serwerów.

Jeżeli najważniejszy jest transfer, to zapomnij o home, bo będziesz dopłacał do interesu. Lepiej poszukaj hostingu, który oferuje stabilność i możliwość dokupienia transferu po jego przekroczeniu. Jest to zdecydowanie tańsza opcja. Na home.pl trzeba od razu kupować konto na kolejny rok. To jest największy minus home. Stabilność home.pl tego nie wynagrodzi.
szuman napisał:
ewentualnie jakiś vps

Virtual Private Server VPS to dobry pomysł, jeżeli dedyk to za dużo.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cRaSh
PostWysłany: 04 Sie 2007, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

Na PiO ktoś rzucił linkiem
http://puretec.pl/27.htm

wygląda ciekawie Smile
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
szuman
PostWysłany: 04 Sie 2007, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

dobrze, że mi o tym powiedziałeś, Martin, bo mógłbym się nieprzyjemnie zaskoczyć, gdyby okazało się, że np. roczny pakiet musze kupować co pół roku.

cRaSh, hehe spóźniłeś się z linkiem, bo zaglądam na forum PiO: dział hosting i domeny to mój ulubiony i ostatnio regularnie go czytam własnie dlatego, że rozglądam się za czymś nowym Wink Wiem, że jeśli pozycjonerzy z tamtego forum nie zajadą jakiegoś hostingu, to znaczy, że to naprawdę mocny hosting Wink A co do puretec.pl, to VPS-S jest dla mnie jak znalazł ( http://puretec.pl/49.htm ) i stosunkowo niedrogo.
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 04 Sie 2007, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

szuman napisał:
mógłbym się nieprzyjemnie zaskoczyć, gdyby okazało się, że np. roczny pakiet musze kupować co pół roku.

W taki właśnie sposób zaskoczyła się firma Auchan, bo przy prostej stronie musieliśmy kupować nowy pakiet co 3 miesiące. Wychodziło 900 zł (business serwer pro) ~ co 2-3 miesiące, czyli tak naprawdę był koszt ~ ponad 4000 zł/rocznie. Oczywiście firmę stać na to, ale kto chce za darmo oddawać pieniądze? Po prawie roku użytkowania konta na home.pl zrezygnowaliśmy. Dedyk wyszedł korzystniej! Wink
szuman napisał:
A co do puretec.pl, to VPS-S jest dla mnie jak znalazł ( http://puretec.pl/49.htm ) i stosunkowo niedrogo.

Oferta wygląda ciekawie. Ktoś ma tam konto?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawel Kobis
PostWysłany: 04 Sie 2007, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Z doświadczenia wiem że takie vps-y dla bardziej wymagających to porażka Sad Jako przykład podam mój były system Linkorn. Pracuje on na serwerze obecnie z 8 procesorami Xeon 3.0 Ghz - 4 GB ram i średni load serwera na poziomie 1 (oczywiście baza ma trochę) W momencie kiedy na serwerze był mój przyjaciel średniej jakości strona (około 2 000 uu na dobę) serwer miał load do 30 w szczycie. Niestety tak potężna maszyna sobie nie poradziła i dławiła się na MySQL. Niby wszystko pięknie ładnie ale niestety MySQL korzysta z dysku twardego i ilość operacji jakie wykonamy może zabić cały kanał i transfer z dysku jest na poziomie 10 kbps. Serwer dedykowany nie kosztuje wiele i naprawdę na bardziej poważne projekty tylko to się opłaca
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny Strona 3 z 4


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Jaki hosting wybrać, który hosting jest stabilny?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group