Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Presell pages » [Wordpress] Artykuły tematyczne eunetcom.eu

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [Wordpress] Artykuły tematyczne eunetcom.eu « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
gostek_
PostWysłany: 15 Lip 2007, 14:57    Temat postu: [Wordpress] Artykuły tematyczne eunetcom.eu Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 181


Zapraszam do dodawania swoich wpisów do http://eunetcom.eu
komentarze na temat mojego precelka, mile widziane Smile
_________________
liderpracy.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
neeon
PostWysłany: 16 Lip 2007, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


precel jak precel .. ale fajnie że z PR2
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 17 Lip 2007, 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

neeon napisał:
fajnie że z PR2

Nie dziwne, że PR2 bo tam był wcześniej katalog stron:
http://web.archive.org/web/*/http://eunetcom.eu
Choć w tamtym okresie łatwiej było zdobyć wysoki PR Wink


gostek_ linkuj tego swojego precelka, bo na razie cieniutko zaindeksowany.
Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cichy
PostWysłany: 17 Lip 2007, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Witam.
Powiem szczerze ze krotko wroze bum precli - dla mnie te wpisy w tresci preclow sa nic nie warte - jezeli chodzi o pozycjonowanie dlugofalowe (zaznaczam ze jest to moje zdanie Smile - i byc moze kontrowersyjne).
Wy myslicie ze tam siedza glupki - im za to placa po to zeby ukrucili techniki spamerskie a to jest nic innego jak ordynarny spam ktory nie ma sie nic do rzeczywistej wartosci strony!
Napisanie logarytmu usuwajacego takie strony dla mnie np. ktory jest tylko laikiem i hobbysta jest proste jak sra... Very Happy.
I zaznaczam ze nie ucierpia na tym zadne prawdziwe blogi - robione naturalnie a nie spamowane - tak jak czytalem glosy ze sie nie da - bo poleca niewinni . Uwazam ze sie da RazzVery Happy

Oto przyklad:
1. Mamy stala - odczyt % wejsc z danego anchora.
2.Ustawiamy filtr na 95 % (przykladowo) - kazda strona ktora nie spamuje czyli sa to naturalne linki w tresci a wiadomo ze jezeli ktos chce wypozycionowac dana fraze to te tresci sa podobne.
Wiec moze zmienic sie nawet tresc ale anchor sie nie zmieni Very Happy i to jest klucz do takiego filtra ktory sobie wykombinowalem.
Tu mozna ustawic wiele wariacji typu wejscia na podobna fraze na dany adres precla ktory jest spamowany - a wszystko mozna monitorowac - przykladowa z toolbarow i ustawic prawdopodobienstwo %.
I podejzewam to sie bedzie mialo idealnie z niewielkim bledem do realii.
Takze osobiscie nie wroze przyszlosci takim technikom - sa to krotkotrwale bumy ktore jeszcze szybciej przemina niz qlweby - chociaz kazdy narzeka na ten skrypt a moj katalog jest oparty tez na tym skrypcie i bardzo go sobie chwale i ma sie lepiej niz mial sie wczesniej Razz

Polecam dlugotrwale techniki pozycjonujace an nie oszustwa - ja osobiscie nie uzywam zadnych kruczkow i trwa to wszystko dlugo ale jest stabilne i prawdziwe a nie oszukane (pewnie sie tu wielu naraze ale niedbam o to - mowie co mysle).
Pamietajcie o jednym - kazdy kto w googlach pracuje ma co najmniej podobny mozg do lepszych pozycjonerow Very Happy

Pozdrawiam i zycze samych top 3 (prawdziwych - nie nabitych).



P.S. Pomyslalem sobie ze bedzie wielu takich co pomysla - "wrona kracze" Very Happy. Wiec podam kilka ostatnich przykladow na pozycjonowanie na ciezkie frazy bez uzycia technik spamerskich.

Ostatnio zapewne wiecie upadla taka strona o znajomej wam pewnie nazwie napisy.org. Dla niewtajemniczonych podaje iz jest to najwieksza polska strona z napisami do filmow. Pomyslam sobie wiec ze czemu by nie zaczac sobie delikatnego pozycjanowania na frazy zwiazane z tym tematem zwazywszy ze mam na jednym z serwisow tematy pokrewne - czyli recenzje filmow itp. No i jakis ja wiem okolo miesiac temu bardzo delikatnie tak aby sie googlarka nie zachlystnela zaczalem wybijac kilka fraz zwiazanych z napisami nie uzywajac zadnych precli i innych technik spamerskich w kodzie strony - ktore dawno sa po mojemu rozpracowane:)

Podaje kilka przykladow:

Fraza: napisy pl
Link na google:
http://www.google.pl/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&channel=s&hl=pl&q=napisy+pl&lr=&btnG=Szukaj+w+Google

Fraza: napisy polskie
Link na google:
http://www.google.pl/search?hl=pl&client=firefox-a&channel=s&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&hs=0JH&q=napisy+polskie&btnG=Szukaj&lr=

Fraza: napisy.pl
Link na google:
http://www.google.pl/search?hl=pl&client=firefox-a&channel=s&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&hs=kfw&q=napisy.pl&btnG=Szukaj&lr=

Strona pozycjonowana to :
MCportal.pl Twoja strefa internetu

To sa bardzo czesto wpisywane frazy osob szukajacych takich napisow.
Mam takze u siebie skrypty typu HTTP Referer takze dokladnie widze co userzy w google wpisuja Smile. Ponadto na sieci hubow direct connect ktora prowadze nie ma dnia zeby nie pytali sie userzy na chacie wlasnie o napisy po odejsciu najbardziej popularnej strony w tej branzy.
Takze sami widzicie ze sie da jadac naturalnie a te strony nade mna i pode mna to sa potentaci - firmy juz z ogromnymi zyskami a ja jestem maly zuczek ktory bawi sie netem. I wystarczyl miesiac niecaly.

Takze odradzam zabawe preclami na glowne strony pozycjonowane
bo skonczy sie to nieciekawie.
Ale pojechalem z postem Very Happy
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gostek_
PostWysłany: 20 Lip 2007, 04:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 181


Martin napisał:


gostek_ linkuj tego swojego precelka, bo na razie cieniutko zaindeksowany.
Pisz?


Linkowac niedługo zacznę, a w miedzyczasie dochodza linki z Linkme (ktory nie jest zainstalowane na precelku) Wink

@Cichy Jesli precelek jest zadbany, moderowany i pozbawiony smieci, nie jest spisany na straty. Katalog katalogowi nierowny, podobnie jest z preclami Wink
pozdrawiam Razz
_________________
liderpracy.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
neeon
PostWysłany: 20 Lip 2007, 06:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


gostek_ napisał:
@Cichy Jesli precelek jest zadbany, moderowany i pozbawiony smieci, nie jest spisany na straty. Katalog katalogowi nierowny, podobnie jest z preclami
pozdrawiam


dokładnie , w teorii można wszystko zajechać , dotyczy wszystkiego co się pojawia w necie
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawel Kobis
PostWysłany: 20 Lip 2007, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Na ten temat już pisałem :

http://www.topseo.pl/technika-pozycjonowania/precle-szal-na-nowa-technike-pozycjonowania.html

Ja wiem że precle już uparły a dzięki dodawarką (są juz takie - ja mam sam jedną) to tylko szybko czas się przybliża ich końca
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
idaho666
PostWysłany: 20 Lip 2007, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

Pawel, pisales sam czy masz skrypt od kogos? i jak to wyglada w praniu?
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 20 Lip 2007, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Cytat:
Wiec moze zmienic sie nawet tresc ale anchor sie nie zmieni

Różnicowanie anchorów to podstawa.
Mógłbyś w inny sposób wstawić linki w swoim poście? Rozwalają cały temat.
Cytat:
To sa bardzo czesto wpisywane frazy osob szukajacych takich napisow.

Gdzie sprawdziłeś, że są często wpisywane? Ja szukam pod frazą "napisy do filmów".
Cytat:
Takze odradzam zabawe preclami na glowne strony pozycjonowane

Zauważ, że Twój post wygląda jak wpis w preclu Smile
Cytat:
dzięki dodawarką (są juz takie - ja mam sam jedną)

Wiem, że są, bo na moich dwóch stronach część użytkowników zarejestrowała już swoje.
Cytat:
tylko szybko czas się przybliża ich końca

W takim razie sam sobie działasz na szkodę. Ale powinnam się już do tego przyzwyczaić, że w jednym zdaniu coś krytykujesz, a w drugim stwierdzasz, że tego używasz albo jesteś autorem czegoś.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pawel Kobis
PostWysłany: 20 Lip 2007, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

skrypt jest dostępny szerszemu gronu użytkowników bo sam go udostępniłem Very Happy Ale już wiem że jest kilka jego modyfikacji. Czy działam sobie na nie korzyść wątpię gdyż nigdy nie korzystałem i nie korzystam z precli do pozycjonowania swoich stron / klientów tylko pod zaplecze a tam już mnie nie interesuje skąd link jeśli strona się tylko zindeksuje poprawnie Smile

Nie lubię jeżeli ktoś buduje zaplecza moim kosztem

PS:
Może się zdarzy że na TopSEO się pojawi wersja darmowa softu ale się nad tym zastanowię mocno
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
webworker
PostWysłany: 21 Lip 2007, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 96

Skąd: Londyn

hmmm... w sumie nie sprawdzałem jeszcze skuteczności precli choć dodałem parę wpisów - praktycznie jeden tylko przyniósł pewne korzyści...
http://artykularnia.pl/
Polecam każdemu - tylko że autorzy nie określają witryny jako precel - ani w treści ani w linkach zewnętrznych - może to ma jakieś znaczenie dla google...
_________________
Na pewno widzia?e? film Sami Swoi - mo?e chcesz wiedzie? sk?d pochodzili Kargul i Pawlak ?
Zapraszam równie? na:
Katalog regionalny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
neeon
PostWysłany: 21 Lip 2007, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


może , google ponoć ma ekipę walczącą ręczenie z wynikami wyszukiwania ( sam się raz natknąłem na coś takiego wyleciałem na dość słaba frazę a linków było za mało co by myśleć o filtrze ) , to dlaczego części stron nie może po prostu " z ręki " stracić na wartości
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 21 Lip 2007, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Jeśli fraza była słaba to nie sądzę, aby komukolwiek chciało się ręcznie manipulować wynikami. Oni sprawdzają tylko strony na najbardziej konkurencyjne frazy.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
neeon
PostWysłany: 22 Lip 2007, 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


to czym to może być spowodowane ?
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 22 Lip 2007, 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Nie podałeś zbyt wiele danych na ten temat, więc odpowiedź brzmi - nie wiem Smile To mógł być naturalny spadek.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Presell pages » [Wordpress] Artykuły tematyczne eunetcom.eu
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group