Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Grafika » Szybkie rysowanie w Photoshopie (Speed Painting)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 Szybkie rysowanie w Photoshopie (Speed Painting) « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 17 Cze 2007, 09:48    Temat postu: Szybkie rysowanie w Photoshopie (Speed Painting) Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Szybkie rysowanie w Photoshopie
http://www.speed-painting.com/?page_id=5
Potraficie tak?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
mczaja
PostWysłany: 17 Cze 2007, 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 336

Skąd: Zdzieszowice

Tutaj wychodzi talent plastyczny Smile No i znajomość Photoshopa Wink
Ciekawe czy te filmiki są nagrywane z jakimś przyśpieszeniem czy naprawdę tak zasuwają Smile
_________________
Azymek Zdzieszowice - Bieg na orientacj?. Rowerowa jazda na orientacj?
Mój Bliplog
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Katrin
PostWysłany: 17 Cze 2007, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 746

Skąd: Piaseczno

mczaja napisał:
Ciekawe czy te filmiki są nagrywane z jakimś przyśpieszeniem czy naprawdę tak zasuwają

Na pewno używają przyśpieszenia, bo taka szybkość rysowania jest mało realna.
_________________
Katrin
- Blog Borkowscy to nasza rodzina, alei nie tylko (Piaseczno)
- Prywatny Katalog Stron - dodaj interesuj?c? stron?!
- Udane zakupy tylko w hipermarketach Auchan
- Najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- co? dla osób interesuj?cych si? programem: taniec z gwiazdami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
max
PostWysłany: 17 Cze 2007, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 738


mczaja napisał:
Ciekawe czy te filmiki są nagrywane z jakimś przyśpieszeniem czy naprawdę tak zasuwają

100% to jest nagrane w przyspieszonym tempie. Sam kiedyś nagrałem coś takiego, tzn jak rośnie sobie kwiat Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
idaho666
PostWysłany: 17 Cze 2007, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

no przeciez przy kazdym obrazku jest napisane ile rysowal. 3 godziny to bodajze najkrotszy czas
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
przemo85
PostWysłany: 18 Cze 2007, 00:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

Żeby malować w photoshopie za pomocą tabletu trzeba być po prostu rasowym artystą - grafik nie wystarczy- tu trzeba być malarzem.

Śmieszna sprawa, bo ostatnio kilku znajomków mówiło mi że chcą sobie kupić tablet żeby malować tak jak >i tu parę przykładów arcydzieł photoshopowych< . Ja im na to że jak nigdy nie rysowali aktów, martwych natur i nie byli w tym dobrzy, to mogą zapomnieć o takich wyczynach. Sam z rysunku jestem dobry ale nie biorę się za to bo z malarstwa jest gorzej.

Ale wielu się wydaje że tablety same malują za ludzi a po sobie wiem że na nich nawet trudniej się maluje (śliska powierzchnia). Podziwiam artystów photoshopowych takich jak sławna Linda Bergkvist na przykład. Polecam Wink. Czas tworzenia dzieła nie ma dla mnie znaczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 18 Cze 2007, 01:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

kiedys szkicowałem i nawet niezle mi to szlo Wink chyba sprobuje zastapic ołówki tabletem i zobaczyc co z tego wyjdzie po kilku latach przerwy Wink jak znajde stare szkice (sporo rozdalem ale cos powinno zostac) to pochwale sie Smile
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kristooki
PostWysłany: 18 Cze 2007, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

człowiek sie takich filmików naogląda i go obrzydzenie do rysowania bierze... kurde tak nigdy wymiatał nie będę więc aż mi się nie chcę brać kartki i ołówka (choć znajomi mówią że świetnie rysuję i zamówienia na portrety składają...)
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Suzos
PostWysłany: 18 Cze 2007, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 17

Skąd: Be?chatów

Zastanawiam się do dziś - jak niektórzy rysują w Photoshopie ... mnie osobiście łapa się trzęsie jak staremu dziadowi ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
MacPain
PostWysłany: 18 Cze 2007, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 245


Powiem tak jakby Scarlett Johansson widziała jak ją koleś maluje to by jej japa opadła. Artysta pełną gembą.
_________________
http://portfolio.katalogfirm.org.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
khax
PostWysłany: 18 Cze 2007, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 133


hehehe, a moj starusienki wacom (A4) zarosl kurzem :] a kiedys (2002 jak kupilem tablet) cos tam sie mazalo nawet, ale to stare dzieje Smile
_________________
katalog stron czeka 24h na Twoje wpisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
idaho666
PostWysłany: 19 Cze 2007, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

wpiszcie sobie w google wyrazenia typu amiga scena, scena, amiga party, compo, pc scena, graphix compo, itd, mozna znalesc na prawde wypasne grafiki. pamietam takie rysunki sprzed paru lat, opad szczenki doslownie
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
khax
PostWysłany: 19 Cze 2007, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 133


http://gfxzone.planet-d.net
_________________
katalog stron czeka 24h na Twoje wpisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
idaho666
PostWysłany: 19 Cze 2007, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

o kurcze, starocie lazura czy fame, oh, pamietam te czasy, party 1996 Wink niemniej nie ma tu grafik ktore wygrywaly compa. postaram sie pozniej poszperac i wrzucic jakis porzadny link ;P
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
khax
PostWysłany: 19 Cze 2007, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 133


ja mam jakies scene explorer czy scene "cos tam" - kompilacje scenowe amigowe na cd - magazyn amiga czy eureka kiedys to wydawalo. i ofcoz zawsze jakis Lazur, Fame lub Dzordan "lezal" na pulpicie workbencha Smile Bo najladniejsze babeczki rysowali hehehehehe Very Happy
_________________
katalog stron czeka 24h na Twoje wpisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Grafika » Szybkie rysowanie w Photoshopie (Speed Painting)
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group