Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Wypozycjonowanie strony na frazę: praca

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 Wypozycjonowanie strony na frazę: praca « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
neeon
PostWysłany: 29 Sie 2007, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


czis napisał:
ydaje mi się (lecz może jestem w błędzie), że taką pozycje można otrzymać zaraz po zaindeksowaniu przez Google strony.


przy tej frazie raczej nie
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Pawel Kobis
PostWysłany: 31 Sie 2007, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

@neeon - słowo pozycjonowanie po zgłoszeniu serwisu do Google i dobrej optymalizacji SEO na starcie ma TOP 150 tak więdz wszystko możliwe
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
grejf
PostWysłany: 02 Wrz 2007, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

jeśli chodzi o ceny tu podane (600PLN = PRACA TOP1) to chyba za opieke nad strona za 1 miesiac. Po 2 ofert na pozycjonowanie stron jest mil od ludzi ktorzy porywaja sie z motyka na ksiezyc i tacy, ktorzy wiedza jak sie po Bozemu za to zabrac. Moje motto na tego typu sytuacje brzmi Jesli szukasz samochodu i wybierzesz najtanszy z danej grupy, to dlugo nim nie pojezdzisz ida za tym koszty awarie problemy trzeba sie naprawde rozeznac w rynku ofert i tez miec swiadomosc zeby nie dac 3 wiader pieniedzy.

PS.Czemu mój process % stoi? mam gadułe a 33% jestem inaczej traktowany Very Happy
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
gulliver
PostWysłany: 21 Gru 2007, 00:49    Temat postu: a strona idzie w gore Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 11


Witam po dluzszej przerwie
wpadlem zeby pochwalic mojego pozycjonera. Strona systematycznie idzie w gore w wyszukiwarkach (fraza praca - pozycja 34, oferty pracy - 27, praca wrocław - 10, praca warszawa - 17), choc prawde powiedziawszy ruch generowany z googli, to raptem 2% wszystkich odwiedzajacych.

Wydajac na reklame prasowa 100 zlotych w listopadzie, osiagnelem ruch na stronie ponad 100.000 odwiedzajacych.

Rezygnujac w grudniu z reklamy prasowej i skupiajac sie na reklamie w wyszukiwarkach, ruch zmiejszyl sie do 12.000 odwiedzajacych ( z czego 8.000 osob weszlo z ulubionych), wiec chyba jednak same google bez udzialu gazet to kompletna porazka. Coz poczekam jeszcze kilka miesiecy i zobaczymy co bedzie sie dzialo, w przypadku pierwszej 10 Smile

pozdrawiam wszystkich ktorzy nie wierzyli w sile zatrudnionego przeze mnie pozycjonera Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lexy
PostWysłany: 21 Gru 2007, 07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


A możesz przypomnieć adres strony?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zakrecony
PostWysłany: 21 Gru 2007, 09:06    Temat postu: Re: a strona idzie w gore Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


gulliver napisał:
...wiec chyba jednak same google bez udzialu gazet to kompletna porazka. Coz poczekam jeszcze kilka miesiecy i zobaczymy co bedzie sie dzialo, w przypadku pierwszej 10 :)

pozdrawiam wszystkich ktorzy nie wierzyli w sile zatrudnionego przeze mnie pozycjonera :)


a kto dzisiaj przegląda wyniki wyszukiwania do 10 pozycji? max 3 pierwsze ;) są wyjątki oczywiście, ale bez przesady ;)
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
voy-tech
PostWysłany: 21 Gru 2007, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Ja bym się zbytnio nie podniecał pozycją w top 20-30. Z tych pozycji praktycznie nie ma wejść.
Czym wyżej tym trudniej się przebić. O ile do 20-30 lokaty można się przebijać co dzień nawet o kilka oczek, o tyle awans o jedną pozycję w top 10 może zająć więcej czasu niż przebicie się z lokaty 200 na 30. Może się też okazać, że dla niektórych pozycjonerów - będzie nieosiągalny wogóle.
Życzę Tobie jak najlepiej, ale nie zapominaj o tym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JankesM
PostWysłany: 21 Gru 2007, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Cytat:
pozdrawiam wszystkich ktorzy nie wierzyli w sile zatrudnionego przeze mnie pozycjonera

Do tej pory nie pochwaliłeś się adresem swojej cudownej stronki, tak więc jak mamy sprawdzać Wasze wspaniałe efekty w pozycjonowaniu. Tak jak napisali poprzednicy - 20-30 pozycja to nie pozycja. Liczy się TOP5.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Buk?ak
PostWysłany: 21 Gru 2007, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

JankesM napisał:
Tak jak napisali poprzednicy - 20-30 pozycja to nie pozycja. Liczy się TOP5.

Tak, jasne. Więc wypozycjonowanie strony nawet na 20-30 pozycję na popularną frazę przy małych kosztach nie jest sukcesem? Może nie przynosi dużego ruchu, ale sukcesem na pewno jest. Jeżeli dla każdego liczyło się tylko TOP5 to większość zrezygnowałaby z pozycjonowania - powoli do przodu.
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
weronika
PostWysłany: 21 Gru 2007, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Bukłak napisał:
Więc wypozycjonowanie strony nawet na 20-30 pozycję na popularną frazę przy małych kosztach nie jest sukcesem?

Według mnie, jeżeli sam pozycjonujesz, to wtedy taka pozycja może być twoim osobistym sukcesem. Jednak jeżeli płacisz komuś (osobie, firmie) za to, żeby podbił twoją stronę, to trzeba znaleźć się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 21 Gru 2007, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Cytat:
a kto dzisiaj przegląda wyniki wyszukiwania do 10 pozycji? max 3 pierwsze Wink

A to Cię zaskoczę, bo 9 pozycja na pewne słowo generuje ok. 120-150 wejść dziennie, przy czym przy spadku na 11 ilość ta spada do ok. 50.
Cytat:
Więc wypozycjonowanie strony nawet na 20-30 pozycję na popularną frazę przy małych kosztach nie jest sukcesem?

Porównaj różnicę między 9 a 11 pozycją. Przy pozycjach 20-30 te ilości ulegają drastycznemu obniżeniu i nie uznałabym tego za sukces. Co do reszty to zgadzam się w 100% z weroniką.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zakrecony
PostWysłany: 21 Gru 2007, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


nie zaskoczysz mnie, jest to co najwyżej wyjątek potwierdzający regułę Wink
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 21 Gru 2007, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Mam takich dużo więcej i wyjątkiem jest sytuacja, w której strona znajdująca się pod koniec top 10 ma mało wejść Wink
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zakrecony
PostWysłany: 21 Gru 2007, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


no to Ty jesteś wyjątkowa, że masz takie strony Wink
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
voy-tech
PostWysłany: 21 Gru 2007, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Ja ze słowa kluczowego na 6 - 7 pozycji mam ok. 400 unikalnych wejść dziennie. Fakt że fraza popularna - ok. 180 000 000 wyników (szukaj w internecie).
No i nie wydałem ani grosza na jej pozycjonowanie Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny Strona 4 z 5


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Wypozycjonowanie strony na frazę: praca
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group