Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Wypozycjonowanie strony na frazę: praca

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 Wypozycjonowanie strony na frazę: praca « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Buk?ak
PostWysłany: 22 Gru 2007, 06:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

weronika napisał:
Według mnie, jeżeli sam pozycjonujesz, to wtedy taka pozycja może być twoim osobistym sukcesem. Jednak jeżeli płacisz komuś (osobie, firmie) za to, żeby podbił twoją stronę, to trzeba znaleźć się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.

Osiągniecie takiej pozycji (w tym wypadku) być może by mi się udało, jednak wyżej bym nigdy nie wszedł i tak musiałbym skorzystać z pomocy pozycjonera...

Sorry, ale najwyższe pozycje na niektóre frazy są nieosiągalne nawet dla najlepszych firm i podejmowanie się takich zleceń to czasami bezsens, gdyż wiadome jest, że nastąpi zwrot kosztów Very Happy

Wiecie, jedni muszą wydawać pieniądze na pozycjonowanie bo nie są dobrze w temacie (czytaj ja), a inni po prostu są samowystarczalni. Zawsze z 20-30 bliżej do top10 niż z 300 pozycji, a ile on wydał to akurat jego sprawa, skoro uważa, że mu się opłaca to musi tak być Wink

Nie ma zbyt wiele informacji dotyczących pozycjonowanej strony, nawet jej adresu, więc trudno ocenić te efekty, które na chwilę obecną widzimy tylko na papierze.

Więcej konkretów.
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Lexy
PostWysłany: 22 Gru 2007, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


zakręcony, to nie zależy od stron tylko od słów kluczowych, na które pozycjonujesz. Gdyby moja strona o kręglach była na 10 pozycji na słowo "kręgle", miałabym na nią wejścia tylko od święta (wiem to ze statystyk innej strony pozycjonowanej lekko na to słowo), ale z 10 pozycji na słowo "angielski" (a nawet z drugiej dziesiątki, w której siedziała dość długo), mam dużo wejść. Jeśli pozycjonowane przez Ciebie strony z 10 pozycji nie mają prawie żadnych wejść to najwidoczniej albo źle dobrałeś słowa kluczowe, albo są one mało konkurencyjne i nawet z 1 miejsca nie masz zbyt wielkiego ruchu tylko np. kilkanaście albo kilkadziesiąt wejść.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zakrecony
PostWysłany: 22 Gru 2007, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


jeżeli po wejściu w pierwszy wynik ktoś znajduje to co szukał to nie wchodzi w następne wyniki

jeżeli masz wejścia z 10 pozycji to znaczy że ktoś nie znalazł szukanych informacji na stronach wyżej, lub informacje jakie tam znalazł nie były wystarczające

więc to bardzo zależy od stron, a raczej od tego co na nich jest Wink
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 22 Gru 2007, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Na to, co jest na innych stronach, nie mam wpływu. Jest niewiele stron wyczerpujących dany temat w całości, dlatego komuś musi się poszczęścić, jeśli znajdzie to na pierwszej stronie.

Szukając mieszkania przejrzysz tylko pierwszą stronę, bo ma wiele ofert, czy jednak skusisz się na to, aby szukać dalej i znaleźć ich jeszcze więcej, bo będzie więcej do wyboru i być może trafisz na coś lepszego niż na pierwszej stronie?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zakrecony
PostWysłany: 22 Gru 2007, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


w przypadku mieszkania jeżeli znajdę coś intertesującego na pierwszej stronie to nie będe szukał dalej bo może coś znajdę gdzie indziej Wink inaczej musiał bym przelecieć kilka tysięcy stron Wink
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 22 Gru 2007, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


A czy masz za sobą tak poważną decyzję jak zakup mieszkania i kredyt na nie?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zakrecony
PostWysłany: 22 Gru 2007, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


mam Smile
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 22 Gru 2007, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


I szukałeś pierwszego lepszego, czy najlepszego wśród wielu wielu innych?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zakrecony
PostWysłany: 22 Gru 2007, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


szukałem (i znalazłem) takiego które miało spełniać moje wymagania, nie musiałem "przelecieć" wielu innych by znaleźć te o które mi chodziło
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 24 Gru 2007, 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


To należysz do nielicznych, bo nie dość, że statystyki pokazują to samo, to i znajomi szukający mieszkania (tym bardziej teraz, kiedy ceny są tak wysokie), nie poprzestają na pierwszym lepszym, bo nawet jeśli jakieś mieszkanie spełnia ich wymagania co do wszystkich innych czynników, szukają tańszego. Fraza, którą mam na myśli, związana jest właśnie z tą tematyką. Poza tym, według badań na 10 pozycję klika aż 30% wyszukujących.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
voy-tech
PostWysłany: 24 Gru 2007, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Nie zapominajcie też o tym, że duży wpływ na klikalność ma odpowiedni tytuł i opis Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
knowman
PostWysłany: 27 Gru 2007, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 1


czyżby jobrapido?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dodawarka
PostWysłany: 26 Kwi 2008, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 4


Znajomy był kiedyś w pierwszej dziesiąte ale to są stare dzieje Smile
_________________
Skuteczne katalogowanie stron internetowych. Sprawd? ju? dzi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 Strona 5 z 5


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Wypozycjonowanie strony na frazę: praca
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group