Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Wypozycjonowanie strony na frazę: praca

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 Wypozycjonowanie strony na frazę: praca « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Lexy
PostWysłany: 27 Lip 2007, 08:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Ja szukałam pod "oferty pracy" Wink
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 27 Lip 2007, 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Cytat:
zresztą kto dziś szuka w google pracy pod hasłem praca?

Dlatego warto zrobić rozeznanie w temacie przez zamówieniem pozycjonowania. Po co przepłacać za słowa, na które ktoś do nas nie wejdzie. Większość znanych mi osób deklaruje, że szukając pracy wpisuje w Google: "praca miejscowość", gdzie miejscowość, to miejsce w którym ktoś chce pracować. Sam też tak szukam pracy, choć w wielu przypadkach to praca znajduje mnie, w związku z tym dzień robi się za krótki...

Mam swój serwis regionalny, który został stworzony dla mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, w którym mieszkam. Na prośbę mieszkańców zrobiłem podstrony z ofertami pracy: praca powiat piaseczyński i chociaż nie pozycjonuję się na frazy, to w statystykach odnotowuję bardzo dużo wejść właśnie na fazy związane z pracą, a przede wszystkim: praca piaseczno. Czasami nie trzeba nic robić, a ludzie sami wchodzą z wyników wyszukiwania.
gulliver napisał:
Mysle o slowach: praca wroclaw, praca wrocław, oferty pracy, praca we Wrocławiu, ogłoszenia o prace Wrocław.

Jest to zdecydowanie lepszy zestaw słów niż ogólne PRACA, jeżeli strona jest nastawiona na oferty pracy z Wrocławia. Oprócz tego warto sprawdzać trendy słów i to co na samym dole w wynikach wyszukiwania podpowiada również wyszukiwarka.


_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zakrecony
PostWysłany: 27 Lip 2007, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


my tu odwalimy pracę za pozycjonera, bo dobór odpowiednich słów to działka pozycjonera, a on zgarnie kasę... :]
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JankesM
PostWysłany: 27 Lip 2007, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


zakręcony napisał:
dobór odpowiednich słów to działka pozycjonera

Dokładnie to działka pozycjonera, ale to forum dyskusyjne i gdybyśmy nie wychodzili z założenia wymiany doświadczeń i wiedzy to czymże byłoby forum bez rozmów na określone tematy. Martin nie podpowiadaj za dużo, bo pozycjoner zgarnie kase, a tobie pozostanie tylko satysfakcja.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zakrecony
PostWysłany: 27 Lip 2007, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


oczywiście, że forum jest od tego by dyskutowć, co tez robimy Wink
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czis
PostWysłany: 31 Lip 2007, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 304

Skąd: B....a

Cytat:
top 1 - 600 zl



OOO 600 zł za pierwszą pozycję w Google. Shocked

Jeżeli ci się to uda to się pochwal , bo sam bym skorzystał z oferty tego pozycjonera, bo koszt takiego wypozycjonowania zwróciłby mi się z reklam w kilka dni. Very Happy

Pamiętaj w pozycjonowaniu nie liczy się tymczasowy efekt, trzeba dalszej pozycjonerki, by utrzymać tak ciężką frazę na pierwszej pozycji.
_________________
Hacking -nowa strona po?wi?cona bezpiecze?stwu w sieci - REAKTYWACJA
Capoeira - sztuka walki | kultura | tradycja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gulliver
PostWysłany: 31 Lip 2007, 23:29    Temat postu: koszty pozycjonowania... Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 11


wszyscy tutaj obecni drapia sie po glowie z niedowierzaniem i mowia: jak to facet za top1 bierze 600 zl ? NIEREALNA kwota przy frazie praca. Kiedy jednak policzymy sobie kwoty za frazy:
praca wroclaw, praca wrocław, oferty pracy, praca we Wrocławiu, ogłoszenia o prace Wrocław
to kwota, ktora zgarnia pozycjoner ode mnie za top 1 tych wszystkich fraz przekracza netto 2000 zł
Teraz prosty rachunek, czlowiek ma pod opieka 10 serwisow, z roznych branz, ktore placa mu od 1500 -2000 zl netto, czyli zarabia w granicach 15-20 tys mc.
Wydaje mi sie, ze nawet w Warszawie, choc uwazam ze Wroclaw rozwija sie w tempie duzo szybszym niz nasza stolica, jest to kwota za ktora mozna spokojnie sobie zyc, oczywiscie bez szalenstw:)
Tak jak napisalem wczesniej nie oczekuje efektow po miesiacu czy dwoch, mam czas - cierpliwosc poplaca. Jesli za pol roku serwis nie bedzie w TOP 20 wtedy zaczne sie martwic, a dzis bardziej wkurzaja mnie formalnosci jakie trzeba zalatwic zeby taki serwis otworzyc, niz to ze nie ma go w wyszukiwarce w top 20.000.000 Smile
Na dzien dzisiejszy jestem w stanie wykonczyc 3/4 serwisow funkcjonujacych pod fraza praca, gdyz nie spodziewam sie zeby spelnialy one wymogi prawne w stylu: zgloszenia bazy do Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, posiadania Instrukcji Zarządzania Systemem Informatycznym, czy umowy z firma Hostingowa w sprawie Przetwarzania Danych Osobowych. Powiem wam tyle, ze dobre kancelarie
prawnicze sa duzo drozsze niz uslugi pozycjonowania Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
gulliver
PostWysłany: 22 Sie 2007, 22:12    Temat postu: pozycjonowanie idzie niezle Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 11


Witam

Chce pochwalic mojego pozycjonera. W chwili obecnej dla fraza praca serwis znajduje sie juz na pozycji 205 co chyba nie jest zlym wynikiem, natomiast dla frazy praca wrocław zajmuje miejsce 25.
Jesli w tym tempie bedzie szedl do gory, przewiduje pierwsza 100 za jakis miesiac a pierwsza 50 za gora 2 miesiace.
gulliver
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lexy
PostWysłany: 23 Sie 2007, 06:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


205 nie jest dobrym wynikiem na żadną frazę, bo nie ma z takich pozycji żadnych wejść. Na tej pozycji możesz się znaleźć nawet tuż po zaindeksowaniu strony. Poza tym, ja osobiście nie cieszę się zbytnio widząc, że zbyt szybko osiągam wysoką pozycję, bo to może oznaczać zbyt mocne linkowanie jednej frazy i filtr.

Najlepiej podaj adres tej strony (być może już to zrobiłeś, ale go nie znalazłam) i wtedy sami sobie przeanalizujemy pozycje. Możliwe, że już ją znalazłam ale chcę się upewnić, bo to, że u Ciebie w danej chwili jest pozycja 25 nie znaczy, że u mnie pokaże się teraz ta sama. Ma domenę .eu, .pl czy .tv?

A tak w ogóle to od jak dawna strona jest pozycjonowana?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Katrin
PostWysłany: 23 Sie 2007, 06:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 746

Skąd: Piaseczno

gulliver serwis już pozycjonujesz a nie szukasz błędów w serwisie?
KONKURS - znajdź największą ilość błędów na stronie i wygraj
Pisz?
_________________
Katrin
- Blog Borkowscy to nasza rodzina, alei nie tylko (Piaseczno)
- Prywatny Katalog Stron - dodaj interesuj?c? stron?!
- Udane zakupy tylko w hipermarketach Auchan
- Najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- co? dla osób interesuj?cych si? programem: taniec z gwiazdami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kristooki
PostWysłany: 23 Sie 2007, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

czy tu chodzi o stronę www.bankpracy.eu ?
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zakrecony
PostWysłany: 24 Sie 2007, 09:13    Temat postu: Re: koszty pozycjonowania... Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


gulliver napisał:
wszyscy tutaj obecni drapia sie po glowie z niedowierzaniem i mowia: jak to facet za top1 bierze 600 zl ? NIEREALNA kwota przy frazie praca. Kiedy jednak policzymy sobie kwoty za frazy:
praca wroclaw, praca wrocław, oferty pracy, praca we Wrocławiu, ogłoszenia o prace Wrocław
to kwota, ktora zgarnia pozycjoner ode mnie za top 1 tych wszystkich fraz przekracza netto 2000 zł
Teraz prosty rachunek, czlowiek ma pod opieka 10 serwisow, z roznych branz, ktore placa mu od 1500 -2000 zl netto, czyli zarabia w granicach 15-20 tys mc...


i widzisz, róznica pomiędzy kims kto w tym siedzi, zna sie na tym, wie ile czasu to zajmuje, nie weźmie 10 serwisów pod opiekę po 2000, nie za miesiąc jak piszesz, ale za osiągniete wyniki, a tak pisałeś w swoich postach, że płacisz za zdobyte pozycje, a nie miesięcznie...
a jezeli chce te, jak napisaleś 15-20k, to musi co miesiąc zdobywac okreslone pozycje i co miesiąc łapac 10 klientów, co w pewnym czasie by sie skończyło tym, że 24h by siedzial i nic nie robił, tylko pozycjonował i pozycjonował, aż by sie zatarł :]
straciłem watek, już mam, roznica polega na tym, że ten co sie zna, weźmie z 5 serwisów i będzie zarabiał 10k (a nawet więcej) miesięcznie, a nie za efekty (oczywiście efekty zdobedzie)...

a ten Twoj zgarnie kasę, jak zdobedzie okreslonbe pozycje i to jednorazowo, a jak nie to zostanie z niczym i ze straconym czasem ;)
oczywiscie moze i jest dobry, nie wiem, ale co wiem, to to, że nie szanuje, nie ceni swojego czasu...
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
idaho666
PostWysłany: 24 Sie 2007, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

ten co sie zna, wezmie studenta za 800 zl i bedzie mu odwalal prace za ktora zgarnie duzo wiecej. naturalna rzecz.
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 24 Sie 2007, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

gulliver pochwalisz się adresem swojego pozycjonowanego serwisu?
Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czis
PostWysłany: 25 Sie 2007, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 304

Skąd: B....a

Cytat:
W chwili obecnej dla fraza praca serwis znajduje sie juz na pozycji 205 co chyba nie jest zlym wynikiem


Wydaje mi się (lecz może jestem w błędzie), że taką pozycje można otrzymać zaraz po zaindeksowaniu przez Google strony. Smile
Podasz adresik stronki ? n Smile
_________________
Hacking -nowa strona po?wi?cona bezpiecze?stwu w sieci - REAKTYWACJA
Capoeira - sztuka walki | kultura | tradycja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny Strona 3 z 5


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Wypozycjonowanie strony na frazę: praca
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group