Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Darmowy hosting, który płaci za oglądalność

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 Darmowy hosting, który płaci za oglądalność « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
JankesM
PostWysłany: 10 Sie 2007, 15:23    Temat postu: Darmowy hosting, który płaci za oglądalność Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Na polskim rynku pojawiła się nowa platforma oferująca darmowy hosting. Co istotne, osoby prowadzące serwisy internetowe, które skorzystają z tej usługi, będą miały płacone za oglądalność swoich witryn.

www.combajn.pl

Firma Gery Design, prowadząca portal Gery.pl, zaproponowała nowe rozwiązanie - platformę Combajn.pl. Osoba, której strona została pozytywnie zweryfikowana przez pracowników Gery Design, otrzyma nie tylko darmowy hosting, ale również wynagrodzenie zależne od oglądalności swojej witryny.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
kameleon
PostWysłany: 10 Sie 2007, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Ich regulamin jest dziwny i nie podoba mi się ten pomysł darmowego hostingu:
Cytat:
2.1.8. W przypadku, gdy przystępujący do platformy serwis posiada własną domenę należy przekazać ją na rzecz firmy prowadzącej platformę Combajn.pl.

oraz
Cytat:
2.3.5. W ramach współpracy z platformą Combajn.pl, Partner nie powinien umieszczać na stronach serwisu kodów reklamowych należących do innych systemów reklamowych niż przekazane przez Operatora.

_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Buk?ak
PostWysłany: 10 Sie 2007, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Dodajmy jeszcze to:

Cytat:
Pierwsze dwa miesiące są okresem karencji – przez ten okres serwis jest sprawdzany pod kątem oglądalności. Na tej podstawie ustalane jest wynagrodzenie miesięczne.

_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
cRaSh
PostWysłany: 10 Sie 2007, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

Ciekawe czy oddadzą domeny po 2 tych miechach Rolling Eyes
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Buk?ak
PostWysłany: 10 Sie 2007, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Ten regulamin jednoznacznie jasny nie jest i widzę w nim wiele niedopracowań.

Jedno jest pewne, NIE OPŁACA SIĘ - można zarobić kilkakrotnie więcej na reklamach kontekstowych, bez "pomocy" Gery.pl
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
idaho666
PostWysłany: 10 Sie 2007, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

kąbinuja jak moga, nie oplaca sie nawet na zaplecze tego robic....
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 10 Sie 2007, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

idaho666 napisał:
nie oplaca sie nawet na zaplecze tego robic

Jeżeli chcę postawić coś u nich i pozycjonować, lub pod zaplecze to NIE OPŁACA się! Osoba korzystająca z hostingu Combajn.pl zobowiązuje się, zgodnie z pkt 2.1.8. regulaminu, do przekazania na rzecz Gery Design zarejestrowanej przez siebie domeny.
Cytat:
2.1.8. W przypadku, gdy przystępujący do platformy serwis posiada własną domenę należy przekazać ją na rzecz firmy prowadzącej platformę Combajn.pl.

Oddaj im domenę i pozycjonuj ją? Potem są właścicielami domeny, przy której pracowaliśmy i wzmocniliśmy.

Dodatkowo punkt regulaminu, o którym wspomniał już kameleon. Hostowane tam strony nie mogą zawierać w kodzie innych skryptów reklamowych niż dostarczone przez Combajn.pl. Hmmm....
Cytat:
2.3.5. W ramach współpracy z platformą Combajn.pl, Partner nie powinien umieszczać na stronach serwisu kodów reklamowych należących do innych systemów reklamowych niż przekazane przez Operatora.


Po raz kolejny oferta skierowana do osób zaczynających przygodę ze stronami. Dla osób, które korzystają już z dobrodziejstw internetu, ta oferta NIE jest atrakcyjna.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Shitan
PostWysłany: 10 Sie 2007, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 09 Sie 2007
Posty: 35

Skąd: http://taniwebmaster.pl

Typowe działanie marketingowe które przez tego typu dyskusje ma na celu reklame firmy Gery design.

Oczywiste że administrator dysponujący taką ilością uu doskonale wie , że miesięcznie moze zarobić więcej.
_________________
po?yczka pozabankowa
jak oszczedza? na emeryture
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 10 Sie 2007, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Shitan napisał:
tego typu dyskusje ma na celu reklame firmy Gery design.

Masz rację, jednak jeżeli ktoś wczyta się w nasze wypowiedzi to wyciągnie odpowiednie wnioski, które nie są reklamą a antyreklamą i ostrzeżeniem przed kruczkami w regulaminie, na które nie zwracają uwagi amatorzy, którzy zaczynają przygodę ze stronami.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Shitan
PostWysłany: 10 Sie 2007, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 09 Sie 2007
Posty: 35

Skąd: http://taniwebmaster.pl

Nie zapominaj jednak ze ''antyreklama' jest też formą reklamy Smile
_________________
po?yczka pozabankowa
jak oszczedza? na emeryture
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 10 Sie 2007, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Wszystko jest dla ludzi, jednak jeżeli ktoś to przeanalizuje to na pewno nie skorzysta z ich oferty.
Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Shitan
PostWysłany: 10 Sie 2007, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 09 Sie 2007
Posty: 35

Skąd: http://taniwebmaster.pl

Martin napisał:
Wszystko jest dla ludzi, jednak jeżeli ktoś to przeanalizuje to na pewno nie skorzysta z ich oferty.
Pisz?

Też mam taką nadzieje Smile
_________________
po?yczka pozabankowa
jak oszczedza? na emeryture
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zakrecony
PostWysłany: 10 Sie 2007, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


Martin napisał:
Wszystko jest dla ludzi, jednak jeżeli ktoś to przeanalizuje to na pewno nie skorzysta z ich oferty.
:pisze:


Ty przeanalizujesz, ja też, ktoś jeszcze zapewne też, ale za jakiś czas, zacznie sie zabawa:

- oni mnie oszukali, okradli mnie z domeny
- o q**a miałem domenę, nie mam, co teraz mam robić

nic na ludzi nie działa tak jak "darmo to masz" - a wiemy, że darmo to nic nie ma ;)
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 11 Sie 2007, 00:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

a co do reklam... zalezy jeszcze jakie te reklamy będą. Bo jeśli dziesięć wyskakujących flashy, kilka zwykłych popupów, to ja już wolę płacić za swój serwis niż wkur*iać ludzi Wink oferta może ciekawa dla tych, którzy lubią siedzieć na łasce sponsorów. Kiedyś zdarzyło mi się zastanawiać nad szukaniem sponsoringu, ale na szczęście bardzo szybko mi przeszło, a później pomyślałem "ale byłem głupi". Nie ma nic lepszego, niż pracować na swoje i za swoje i być niezależnym.
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 11 Sie 2007, 01:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

szuman napisał:
Nie ma nic lepszego, niż pracować na swoje i za swoje i być niezależnym.

I właśnie takie podejście do tematu jest najlepsze dla każdego webmastera...
Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Darmowy hosting, który płaci za oglądalność
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group