Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Odświeżenia stron na forum

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Odświeżenia stron na forum « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Shitan
PostWysłany: 10 Sie 2007, 19:12    Temat postu: Odświeżenia stron na forum Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 09 Sie 2007
Posty: 35

Skąd: http://taniwebmaster.pl

Nie wiem czy wiecie, ale na forum można zauważyć odświeżenia strony
Np czytam sobie a tu mi odświeżenie strony robi, za leniwy jestem zeby zrobic podgląd kodu strony wiec pisze:-)
_________________
po?yczka pozabankowa
jak oszczedza? na emeryture
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
cRaSh
PostWysłany: 10 Sie 2007, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

No ale tylko na głównej, to hack do shoutboxa z autorefresh Wink
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Shitan
PostWysłany: 10 Sie 2007, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 09 Sie 2007
Posty: 35

Skąd: http://taniwebmaster.pl

No widzisz myślałem zeby napisać ze własnie nie chodzi o strony główne tylko o podstrony itd ale przeoczyłem.
Ze auto refresh w shoutboxie jest to wiem:-)
To coś innego
_________________
po?yczka pozabankowa
jak oszczedza? na emeryture
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 11 Sie 2007, 00:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

eee, u mnie tylko szutbox refreszuje Wink owszem, przeglądarka reaguje na te odświeżenia, ale zrób sobie taki teścik: zaloguj się na forum i nowe posty przeglądaj na nowej karcie (zakładce, panelu - jak tam wolisz). Strona głowna forum niech sobie w spokoju będzie otwarta i jej nie ruszaj. Zobaczysz, że po odświeżeniu nie znikną ikony nieprzeczytanych postów w działach, a gdyby faktycznie cała strona się odświeżała, to znikałyby kolejno czerwone ikonki działów z nieprzeczytanymi postami Smile
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Odświeżenia stron na forum
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group