Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Ogólnopolski Zlot Użytkowników Forum KCS

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 Ogólnopolski Zlot Użytkowników Forum KCS « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
szuman
PostWysłany: 11 Sie 2007, 02:40    Temat postu: Ogólnopolski Zlot Użytkowników Forum KCS Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Co byście powiedzieli na to, aby spotkać sie w realu? Jest wielu aktywnych, regularnie udzielających się użytkowników Forum Katalogu Ciekawych Stron, dlaczego by więc nie przenieść naszych, zarówno tematycznych jak i bardziej luźnych rozmów do świata realnego i pogadać sobie swobodnie np. przy piwku? Smile Ja już byłem na kilku zlotach, poznawałem ludzi, których dotąd znałem tylko przez internet i zapewniam Was, że to wspaniała sprawa! Very Happy Kto z Was był kiedyś na podobnych "imrezach" ten wie, o czym mówię (piszę) Wink

Termin ani miejsce nie są jeszcze ustalone - czekamy na Wasze propozycje. Chyba najważniejszą kwestią jest znalezienie optymalnego terminu, tak aby jak najwięcej osób mogło się spotkać Smile

Ja jestem jak najbardziej ZA

edit:
proszę o przyklejenie tego tematu
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony


Ostatnio zmieniony przez szuman dnia 12 Sie 2007, 17:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
weronika
PostWysłany: 11 Sie 2007, 06:24    Temat postu: I Ogólnopolski Zlot Użytkowników Forum KCS Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Bardzo ciekawy pomysł i sama chętnie poznałabym was osobiście. Przy takich zlotach forum, gdzie użytkownicy są z różnych części Polski jest ciężkie do zaplanowania. Najtrudniej dobrać czas i miejsce takiego spotkania. Może jak każdy chętny zaproponuje miejsce i czas to coś się dopasuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
idaho666
PostWysłany: 11 Sie 2007, 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

grudzien??? moze to byc drugi zlot, ale bede w polsce Wink
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
przemo85
PostWysłany: 11 Sie 2007, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

Pomysł mi się podoba.

Jednakże w jakim mieście miałoby się odbyć takie spotkanie? Pewnie każdy by wolał aby było to jego miasto Wink

Z dużych miast, w środku polski jest Warszawa. To jest jakieś kompromisowe rozwiązanie, mimo iż sam mam tam dość daleko Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 11 Sie 2007, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

osoby mieszkające w jednym regionie mogą sie spotkać wcześniej i razem jechać Wink Przykładowo: Kristooki przyjechałby do Dębicy, skąd razem wyruszylibyśmy do Krakowa, gdzie dosiadłby się Przemo85 Wink Podobnie osoby z innych miast. Faktycznie Warszawa jest najlepszym miejscem, bo w środku, a poza tym tam jest 'siedziba" KCS Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cRaSh
PostWysłany: 11 Sie 2007, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

Warszawa albo Kraków i mi pasuje. Termin- druga połowa września?
I fajny pomysł Wink
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
zakrecony
PostWysłany: 11 Sie 2007, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


pomysł fajny, ale zróbcie w Białymstoku (to tekie miasto zaznaczane czasem na mapie Plski - na wscgód od warszawki)... wtedy będzie szansa że się dotoczę :]
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shitan
PostWysłany: 11 Sie 2007, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 09 Sie 2007
Posty: 35

Skąd: http://taniwebmaster.pl

Zróbcie w natepnym tygodniu bo akurat bede w kraju:-)
A tak na poważnie to trudno bedzie coś takiego zrobić, najlepszym wyjściem wydaje sie poprostu spotkanie w jakimś umówionym miejscu i godzinie przy okazji większej imprezy ogólnopolskiej Smile
_________________
po?yczka pozabankowa
jak oszczedza? na emeryture
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Buk?ak
PostWysłany: 11 Sie 2007, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Jak będę pełnoletni to mogę być obecny na wszystkich zlotach jakie tylko będą Smile
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
szuman
PostWysłany: 11 Sie 2007, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Shitan napisał:
spotkanie w jakimś umówionym miejscu i godzinie przy okazji większej imprezy ogólnopolskiej

taa, marsz równości Laughing Wink

trudne czy nie, ale do zrobienia - znajdą się chętni, dojdą do porozumienia co do miejsca i daty spotkania, a reszta to już pryszcz Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Buk?ak
PostWysłany: 11 Sie 2007, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Wszystko da się zrobić, tylko należy się solidnie postarać Smile
Miejsce? Wszystkim musi pasować Warszawa, bo to centrum Polski Smile Ewentualnie jakąś pobliska miejscowość (dobrze mówię?).

No to Warszawiacy powinni teraz polecać swoje ulubione bary, puby, restauracje, gdzie powinien odbyć się zlot.
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
szuman
PostWysłany: 11 Sie 2007, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Bartek, pewnie wielu chciałoby w swoim miejście zorganizowac taki zlot, ale trzeba wziąć po uwage obowiązki organizatora-gospodarza Wink Wczoraj, przed założeniem tego tematu rozmawiałem z Martinem na temat zlotu i coś wspomniał o tym, że w gronie redaktorów KCS już toczą sie rozmowy o tematyce m.in. logistyczno-lokalowej, ale może Martin sam się wypowie Wink

Co do Warszawy i okolic, to Martin mieszka w Piasecznie, a to rzut beretem od stolicy Smile Szczerze mówiąc, to wolałbym, żeby to własnie w Piasecznie zorganizować spotkanie. Ale (może na szczęście) nie ja o tym decyduję Smile Termin jaki mi by odpowiadał, to pewnie nie wcześniej jak w drugiej połowie września.
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Buk?ak
PostWysłany: 11 Sie 2007, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Decyzja jest taka: odwiedzamy Martina u niego w domu. Kto o tym zadecydował? Ja Cool Cool

Nie no, czy to będzie w Warszawie, czy w Piasecznie to raczej nie ma większego znaczenia bo to prawie ta sama odległość.

Jeden warunek - musi być bezalkoholowo (tzn. ja) Cool
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
szuman
PostWysłany: 11 Sie 2007, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Wjazd na chatę? Laughing

Jeśli nie chcesz pić, to nikt Cię zmuszał nie będzie, ale jedno piwko mógłbyś w siebie wlać Wink Myśle, że nikomu nie przyjdzie do głowy pomysł, aby zrobić zawody kto więcej w siebie wleje Very Happy
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Buk?ak
PostWysłany: 11 Sie 2007, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

szuman napisał:
Myśle, że nikomu nie przyjdzie do głowy pomysł, aby zrobić zawody kto więcej w siebie wleje

Oj przegrałbym. Mała masa ciała, 4 piwka i już nogi lżejsze Smile Do picia to trzeba mieć łeb Razz
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny Strona 1 z 4


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Ogólnopolski Zlot Użytkowników Forum KCS
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group