Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Ogólnopolski Zlot Użytkowników Forum KCS

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 Ogólnopolski Zlot Użytkowników Forum KCS « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
BoDeK
PostWysłany: 23 Sie 2007, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 143

Skąd: Mielec

1. Martin
2. Szuman
3. Przemo
4. koniu
5. Max
6. Pit
7. BoDeK
_________________
www.bodek.info - Strona Prywatna, Portfolio.
www.parking.int.pl - Zaparkuj Swój Link. Katalog Stron
www.swiat-tapet.pl - ?wiat Tapet. Tapety na Pulpit.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 30 Sie 2007, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

7 osób jak na razie zapisało się na spotkanie osób z tego forum:

1. Martin
2. Szuman
3. Przemo
4. koniu
5. Max
6. Pit
7. BoDeK

Czy nie ma więcej chętnych? Kobiety również mile widziane. Jak znajdę opiekę nad synem, to i Katrin będzie Wink

Wczoraj byłem na spotkaniu mieszkańców Piaseczna, którzy udzielają się na regionalnych forach dyskusyjnych i BYŁO SUPER! Wirtualne kontakty mieszkańców Piaseczna zmieniły się w rzeczywistość. Bardzo fajne doświadczanie i nowe znajomości - już nie tylko wirtualne. Polecam takie spotkania i mam nadzieję, że spotkanie tego forum również wypali...
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 31 Sie 2007, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Martin napisał:
mam nadzieję, że spotkanie tego forum również wypali...

nie ma innej opcji Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cRaSh
PostWysłany: 31 Sie 2007, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

Ja ciągle nic nie mówię, bo nie wiem. Jak tylko będę mógł w tym terminie być w warszafce, to sie zjawię Smile
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Buk?ak
PostWysłany: 31 Sie 2007, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Ja podobnie jak cRaSh, chociaż jest bardziej na nie. Jestem jednym z niewielu użytkowników tego forum, którzy są niepełnoletni i to jest jedną z przyczyn Smile

Oczywiście istnieje możliwość przybycia, chociaż jest to mało realne. Ewentualnie będę duchem z Wami Very Happy
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
neeon
PostWysłany: 01 Wrz 2007, 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


Martin napisał:
Jak znajdę opiekę nad synem, to i Katrin będzie


widzisz Martin ja chętnie bym się z wami spotkał i wypił coś mocniejszego jako że was bardzo lubię .. tylko że mam podobny problem z dzieciakami jedne ma dwa latka drugi 4 miesiące także jak na razie w domu lekki sajgon mam i o wyjazdach gdziekolwiek to w ostatnim czasie to mogę tylko pomarzyć , mam tylko nadzieję ze spotkania będę organizowane cyklicznie to może za jakiś rok dwa uda mi się załapać Rolling Eyes , tak czy inacze miłej zabawy wam rzyczę i wypijcie za zdrowie moje i mojej rodziny n
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 Strona 4 z 4


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Ogólnopolski Zlot Użytkowników Forum KCS
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group