Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Ogólnopolski Zlot Użytkowników Forum KCS

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 Ogólnopolski Zlot Użytkowników Forum KCS « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
BoDeK
PostWysłany: 12 Sie 2007, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 143

Skąd: Mielec

Pomysł jak najbardziej ciekawy, ja bym się pisał na takiego spota, a nawet mogę kogoś zabrać po drodze, tylko termin i miejsce, zostawiłem jeszcze sobie urlopu wiec z miłą chęcią przeznaczę go I Ogólnopolski Zlot Użytkowników Forum KCS Wink,
_________________
www.bodek.info - Strona Prywatna, Portfolio.
www.parking.int.pl - Zaparkuj Swój Link. Katalog Stron
www.swiat-tapet.pl - ?wiat Tapet. Tapety na Pulpit.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
szuman
PostWysłany: 12 Sie 2007, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

BoDeK samochodem byś jechał? Bo jeśli tak, to mógłbym podjechać pekaesem albo pekapem do Mielca, dorzucić się do paliwa i ogień Wink

Bartek, za bardzo się przemujesz Wink Przynajmniej w moim mniemaniu na 1. miejscu jest spotkanie i poznanie się, a na dalszych miejscach inne atrakcje Smile
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Buk?ak
PostWysłany: 12 Sie 2007, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Ja się nie przejmuje, tylko snuje plany odnośnie spotkania Smile
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
BoDeK
PostWysłany: 12 Sie 2007, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 143

Skąd: Mielec

szuman jasne że samochodem Wink innego transportu odkąd zdałem prawko nie uznaje Laughing nie musiał byś dojeżdżać, przejechał bym przez Dębice i do celu by my dotarli Wink
_________________
www.bodek.info - Strona Prywatna, Portfolio.
www.parking.int.pl - Zaparkuj Swój Link. Katalog Stron
www.swiat-tapet.pl - ?wiat Tapet. Tapety na Pulpit.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
JankesM
PostWysłany: 13 Sie 2007, 07:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Bardzo fajny pomysł z tym spotkaniem. Najgorzej to zgrać termin i miejsce.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 13 Sie 2007, 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Przez weekend nie było mnie w domu, dlatego dopiero teraz udzielam się w tym temacie. W gronie redaktorów KCS również toczą się na ten temat rozmowy. Chcemy pogadać z kilkoma osobami i coś zaplanować bardziej konkretnego. Nie chcielibyśmy robić spotkania w pośpiechu, bo przy czymś takim nie jest to wskazane. Sporo osób musiałoby dojechać, tak więc trzeba zaplanować całą logistykę spotkania od lokalu po nocleg itp. Myślimy również o sponsorach, którzy może wsparliby nas jakimś miłym gadżetem. Wszystko trzeba zaplanować, żeby nie było jakiejś wpadki organizacyjnej.

Padły propozycje, żeby zrobić to w Piasecznie pod Warszawą. Nie mam nic przeciwko, ale nawet ja chcąc napić się piwa jadę do Warszawy, gdzie są lepsze lokale. Piaseczno to noclegownia warszawiaków i tutaj mało jest miejsc, gdzie możnaby było się spotkać. Oczywiście jeżeli byłoby mało chętnych to mogę imprezkę zrobić w domu, jednak przy większej ilości chętnych może być problem abym pomieścił wszystkich w moim "ciasnym, ale własnym mieszkanku". Mieszkanko przeżyło już imprezki osób, z którymi pracuję w firmie jednak max imprezki liczyły 10 osób. Przy większej ilości spotkanie w moim mieszkaniu staje się mało wygodne dla wszystkich (impreza stojąca). Dlatego pewniejsze i wygodniejsze dla wszystkich byłoby spotkanie w lokalu.

Propozycja spotkania osób udzielających się na tym forum jest bardzo fajny i postaram się, aby doszło to do skutku jeżeli będą tylko chętni. Nad lokalem pomyślimy i dodatkowymi atrakcjami (np: gadżety - jak się uda). Najważniejsza rzecz przy imprezie, dla osób z różnych regionów Polski i zagranicy, to: TERMIN. Myślę, że trzeba wziąć rezerwę i nie robić spotkania w pośpiechu. Dlatego proponujcie kilka pasujących dla was terminów i wybierzemy jakiś wspólny dla wszystkich.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BoDeK
PostWysłany: 13 Sie 2007, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 143

Skąd: Mielec

może gdzieś koniec Września początek Października, tak wszystko na spokojnie i z głową, jeśli chodzi o mnie to ja chętnie bym się pisał na takiego spota, jeśli chodzi o terami to tak jak napisałem Wrzesień, Październik bo jak na razie brak planów więc z miłą chęcią poznał bym KCS maniaków Wink
_________________
www.bodek.info - Strona Prywatna, Portfolio.
www.parking.int.pl - Zaparkuj Swój Link. Katalog Stron
www.swiat-tapet.pl - ?wiat Tapet. Tapety na Pulpit.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Buk?ak
PostWysłany: 13 Sie 2007, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Martin napisał:
Oczywiście jeżeli byłoby mało chętnych to mogę imprezkę zrobić w domu, jednak przy większej ilości chętnych może być problem abym pomieścił wszystkich w moim "ciasnym, ale własnym mieszkanku".

Ja tylko żartowałem Embarassed
Nie bierz tej propozycji z mojej strony za poważną, ponieważ wiem jak to jest z imprezami organizowanymi u siebie w domu, na moje oko lepiej znaleźć lokal.

Wrzesień-październik? Czemu nie? Tylko nie wiem czy to nie za bardzo bliski termin Smile
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
JankesM
PostWysłany: 13 Sie 2007, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Żeby się zgrać i zaplanować to raczej musi to być jakiś jesienny termin. Każdy wtedy będzie mógł coś sobie zaplanować.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 14 Sie 2007, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

BoDeK, przez Mielec bliżej Wink ale właściwie to wszystkie drogi prowadzą do Warszawy Wink

Co do terminu, to mi odpowiada każdy po połowie września, bo do tego czasu będę trochę zarobiony i nijak się urwać.
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 14 Sie 2007, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Bartek napisał:
Ja tylko żartowałem

Bartek, jeżeli będzie mało chętnych na spotkanie to nie ma problemu i będę mógł zorganizować spotkanie u siebie w domu. Jeżeli będzie więcej chętnych to trzeba będzie zorganizować coś konkretniejszego i atrakcyjniejszego.

Chciałbym, żeby chętne osoby podały jakieś terminy. Na pewno będzie to jesień 2007. Oprócz tego na podstawie tego będzie wiadomo czy jest zainteresowanie. Chodzi głównie o pewne osoby.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zgred
PostWysłany: 14 Sie 2007, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

na jesień planuje obrone pracy na studiach Razz pojsc na angielkski, zmienic prace, wykonczyc konkurencje, wystawic rachunki klientom, ubic jakis kataloog ... ups Wink

za duzo koncertu życzeń Very Happy
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
przemo85
PostWysłany: 14 Sie 2007, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

Ja od października zaczynam studia zaocznie, w tygodniu pracuję. Wychodzi na to że wolny mam tylko niestety co drugi weekend. Może jakiś długi weekend na jesieni się szykuje, można by wtedy spróbować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 15 Sie 2007, 00:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

przemo85, a wiesz już, które weekendy będziesz miał wolne? wtedy można by termin troszkę pod Ciebie podciągnąć, bo zlot na pewno będzie w któryś weekend Wink w tygodniu ludzie pracują/ucza się
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przemo85
PostWysłany: 15 Sie 2007, 08:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

Hehe, na razie nawet nie wiem jakie i z kim będę miał zajęcia. Pewnie dowiem się z końcem września, wtedy nie omieszkam wspomnieć, chyba że większości pasowałaby końcówka września, mnie pasuje.

Święto na początku listopada przypada akurat w czwartek, do tego można by wcisnąć jeden dzień urlopu i już 4 dni wolne mamy. Co wy na to?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny Strona 2 z 4


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Ogólnopolski Zlot Użytkowników Forum KCS
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group