Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Domeny - gdzie kupić?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 Domeny - gdzie kupić? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
szuman
PostWysłany: 17 Sie 2007, 03:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

mi w zupełności wystarcza AZ.pl Wink Może to standard, ale mnie bardzo pozytywnie zaskoczyli realizując zamówienie w nocy z soboty na niedzielę: w sobotę po pólnocy zamówiłem domenę, a w niedzielę około 7 rano (wtedy wstałem) domena już działała. Jeśli z automatu rejestrują, to nic dziwnego, ale fakt, że tak szybko miałem domenę, to powód do zadowolenia Smile
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Buk?ak
PostWysłany: 18 Sie 2007, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Linek napisał:
może nazwa.pl? domeny nie są najdroższe, lecz hosting jest min. 5gb.

Zdecydowanie odpada.

przemo85 napisał:
Ja szykuję się na zakup domenki z rejestracją za 150 rocznie w promocji (normalnie 300) w KEI

Jednak to za rok wyjdzie za dużo jak dla mnie Smile

mczaja jak pisałem wcześniej w Az.pl nie pasuje mi serwerek Smile

Cichy dziękuję za propozycję, przemyślę to jeszcze.

Pomyślę nad wyborem firmy, być może wybiorę 2 - w jednej kupie serwer, w drugiej domenę, chociaż wolałbym załatwiać to z jedną firmą.

Dzięki za uwagi i opinie, teraz mam więcej pojęcia na ten temat.
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Bart?omiejJ
PostWysłany: 21 Sie 2007, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 17 Lip 2005
Posty: 33

Skąd: Kraków

Dygresja - teraz kończą się na rynku (do 31 sierpnia) letnie promocje na domeny polskie, najpewniej będa przedłużone ale tylko na nazwy z polskimi znakami.

Później pojawią się nowe oferty cenowe, ale najpewniej dopiero w okolicach listopada - jak w ubiegłym roku, gdy NASK obniżył ceny. W miedzyczasie pewnie nowe ceny na globalki i domeny narodowe.

Pozdrowienia
_________________
Bart?omiej Juszczyk

Adweb.pl - troch? inna Agencja Interaktywna
2be.pl - Hosting, domeny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Buk?ak
PostWysłany: 21 Sie 2007, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

BartłomiejJ, dzięki za informację Smile

Ja nadal się zastanawiam jaką firmę wybrać Very Happy Nie śpieszy mi się jednak z wyborem...
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
JankesM
PostWysłany: 21 Sie 2007, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Bartek napisał:
Ja nadal się zastanawiam jaką firmę wybrać

Spójrz na podpis u Bartłomieja. Może tam Smile
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Buk?ak
PostWysłany: 21 Sie 2007, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Rejestracja domeny to jedyne 25 pln, natomiast odnowienie kosztuje od 45 do 90 zł Smile Nie ukrywam, że wolałbym taniej.
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Koniu
PostWysłany: 21 Sie 2007, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

ja rejestruje już teraz w superhost.pl
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bart?omiejJ
PostWysłany: 06 Wrz 2007, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 17 Lip 2005
Posty: 33

Skąd: Kraków

No cóż, ceny poszły już w górę, zatem z tym trzeba się liczyć... Kolejne promocje zapewne pojawią się w kkolicach listopada, narazie jest ciekawa promocja na domeny IDN (czyli polskie znaki).
Czy takie domeny są ciekawe - to już samemu trzeba ocenić, w każdym razie ceny domenek faktycznie niskie.

Pozdrowienia
_________________
Bart?omiej Juszczyk

Adweb.pl - troch? inna Agencja Interaktywna
2be.pl - Hosting, domeny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przemo85
PostWysłany: 06 Wrz 2007, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

Ja ostatecznie zdecydowałem się na polecanego Kylosa. Domenka .com za ok. 50 zł rocznie i hosting za 100 rocznie -bez żadnych haków typu: za rok następny dwa razy tyle itp.

Nie jestem kasiasty ale myślę że kwota do 200 zł rocznie od utrzymania domenki nie jest za duża. No chyba że ktoś tych domenek pod opieką ma kilkanaście. Tak czy owak mam małe wymagania -nie stawiam blogów, forów i portali więc zawsze wybieram stosunkowo tani pakiecik Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czis
PostWysłany: 03 Lis 2007, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 304

Skąd: B....a

Podobnie jak wy, tak i ja postanowiłem kupić swoją pierwszą domenkę .eu . Very Happy Wykupiłem ją w az.pl , bo z przeglądanych przeze mnie ofert tam właśnie były najtańsze, zasugerowałem się także pozytywnymi komentarzami na ten temat z KCS. Zobaczymy jak się sprawdzi. Wink
_________________
Hacking -nowa strona po?wi?cona bezpiecze?stwu w sieci - REAKTYWACJA
Capoeira - sztuka walki | kultura | tradycja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 03 Lis 2007, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Odradzam az.pl Chciałam zarejestrować domenę, była wolna, zamówiłam, zapłaciłam, a jak się okazało, kilka minut później ktoś inny ją zarejestrował i od razu wystawił na sprzedaż. A kto inny mógł to zrobić jak nie az.pl Dodam, że domena nie była jakoś specjalnie atrakcyjna, dlatego nie wierzę w zbieg okoliczności.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 04 Lis 2007, 00:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

mam 13 domen z az.pl i nigdy nie mialem problemu. choc ostatnio rejestruje w ovh albo adresik.pl
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cRaSh
PostWysłany: 04 Lis 2007, 01:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

Ja ~20 w ten weekend w az.pl zarejstrowałem (.eu n) i wszystko pięknie Smile
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
czis
PostWysłany: 04 Lis 2007, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 304

Skąd: B....a

Cytat:
Ja ~20 w ten weekend w az.pl zarejstrowałem (.eu n) i wszystko pięknie Smile


A są już aktywne ?, bo ja założyłem w piątek i jeszcze nie mam. (Zapewne jest to spowodowane świętami )
_________________
Hacking -nowa strona po?wi?cona bezpiecze?stwu w sieci - REAKTYWACJA
Capoeira - sztuka walki | kultura | tradycja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 04 Lis 2007, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

czis napisał:
ja założyłem w piątek i jeszcze nie mam

Zakładałeś w Az.pl? Jeżeli tam, to najlepiej do nich zadzwonić i się przypomnieć. Oni chyba ręcznie aktywują zarejestrowane domeny. Już nie raz musiałem ich telefonicznie prosić o szybszą aktywację domeny, abym mógł zrobić przekierowanie.

Dział Domen +48 91 424 37 86, domena@az.pl

Lexy napisał:
Odradzam az.pl Chciałam zarejestrować domenę, była wolna, zamówiłam, zapłaciłam, a jak się okazało, kilka minut później ktoś inny ją zarejestrował i od razu wystawił na sprzedaż.

Pierwszy raz o tym słyszę. Nie zdarzyło mi się na razie nic takiego.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny Strona 2 z 3


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Domeny - gdzie kupić?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group