Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Pozycjonowanie na fraze: fryzury

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 Pozycjonowanie na fraze: fryzury « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
grejf
PostWysłany: 03 Wrz 2007, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

Hahaha

Cytat:
<meta name="GooglePray" content="Google, please rate me high by keywords fryzjer, fryzjerstwo">


cos lezy na rzeczy z tymi "fryzjerami" np: Mercedes cabrio to samochod dla fryzjerów.
Troche rzeczywiscie zabawny ten TAG
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Cichy
PostWysłany: 03 Wrz 2007, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


@Fryzjer-Bartek

Dodaj wpis tutaj do mnie http://www.katalog.mcportal.pl - zobaczymy co sie bedzie dzialo za jakies 24 godziny od pojawienia sie wpisu. Potrzymam Ci go ze 3 dni na glownej zeby sie dobrze zczytal.
Tylko
1. Skroc tytul bo dodajesz ze zbyt dlugim zlepkiem slow kluczowych.
2. Uzywaj odmian frazy na ktora pozycjonujesz.
3. Dodaj unikalny opis z odmianami slow. (bardzo wazne)

Dostajesz wpis na ta stronke gratis - podaje ci kod do wpisania :
RQ5TZI18

Zobaczymy jak to pojdzie - az sam jestem ciekaw i tak mialem cos dodac z fryzurami bo widze mam sporo wejsc z tych fraz wiec zrobimy takie doswiadczenie i jak juz dodaje to wole stronke kolegi z forum KCS Smile

Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fryzjer-Bartek
PostWysłany: 06 Wrz 2007, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 11


Cichy napisał:
@Fryzjer-Bartek

Dodaj wpis tutaj do mnie http://www.katalog.mcportal.pl - zobaczymy co sie bedzie dzialo za jakies 24 godziny od pojawienia sie wpisu. Potrzymam Ci go ze 3 dni na glownej zeby sie dobrze zczytal.
Tylko
1. Skroc tytul bo dodajesz ze zbyt dlugim zlepkiem slow kluczowych.
2. Uzywaj odmian frazy na ktora pozycjonujesz.
3. Dodaj unikalny opis z odmianami slow. (bardzo wazne)

Dostajesz wpis na ta stronke gratis - podaje ci kod do wpisania :
RQ5TZI18

Zobaczymy jak to pojdzie - az sam jestem ciekaw i tak mialem cos dodac z fryzurami bo widze mam sporo wejsc z tych fraz wiec zrobimy takie doswiadczenie i jak juz dodaje to wole stronke kolegi z forum KCS Smile

Pozdrawiam.

Cichy - dzięki za propozycję Smile
Strona pieknewlosy.pl jest w tym katalogu od 2006-11-25: http://www.katalog.mcportal.pl/info-3614.html
Dodałem inną moją stronę (fryzjerzy.info) do katalogu Smile
_________________
Porady fryzjerów, fryzury w wortalu Pi?kne W?osy
Katalog Salonów Fryzjerskich znajd? fryzjera on-line!
Polecam - Profesjonalne kosmetyki do w?osów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cichy
PostWysłany: 06 Wrz 2007, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Hej.

Osz ty Smile A widzisz nie sprawdzilem wczesniej. Za to teraz zrobilem maly wywiad sobie.
I tak : dobrze ze podlinkowales szczegoly bo z tego co widze na 11 miejscu teraz w twojej domenie jest wpis z tego katalogu ale jest to wpis z podkategorii a nie ze szczegolow. (dalej juz niesprawdzalem bo powinien byc do top 20) A moc linka zwiekszyla sie kilkakrotnie od listopada zeszlego roku takze teoretycznie jak sie zczytaja porzadnie szczegoly teraz to powinien pojawic sie jeszcze jeden link i mysle ze zaraz po twojej domenie - tak do top 6. Zobaczymy. Napisz jeszcze mi czy moge skrocic Ci ten tytul bo on jest niepotrzebnie taki dlugi.

A ten nowy dodam Ci za jakies 2 - 3 dni bo teraz przeprowadzam testy z pewnymi frazami na glownej.

Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fryzjer-Bartek
PostWysłany: 06 Wrz 2007, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 11


Cichy napisał:
Hej.

Osz ty Smile A widzisz nie sprawdzilem wczesniej. Za to teraz zrobilem maly wywiad sobie.
I tak : dobrze ze podlinkowales szczegoly bo z tego co widze na 11 miejscu teraz w twojej domenie jest wpis z tego katalogu ale jest to wpis z podkategorii a nie ze szczegolow. (dalej juz niesprawdzalem bo powinien byc do top 20) A moc linka zwiekszyla sie kilkakrotnie od listopada zeszlego roku takze teoretycznie jak sie zczytaja porzadnie szczegoly teraz to powinien pojawic sie jeszcze jeden link i mysle ze zaraz po twojej domenie - tak do top 6. Zobaczymy. Napisz jeszcze mi czy moge skrocic Ci ten tytul bo on jest niepotrzebnie taki dlugi.

A ten nowy dodam Ci za jakies 2 - 3 dni bo teraz przeprowadzam testy z pewnymi frazami na glownej.

Pozdrawiam.


Możesz skrócić tytuł, reszty tego co napisałeś niestety nie rozumiem Sad
_________________
Porady fryzjerów, fryzury w wortalu Pi?kne W?osy
Katalog Salonów Fryzjerskich znajd? fryzjera on-line!
Polecam - Profesjonalne kosmetyki do w?osów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cichy
PostWysłany: 06 Wrz 2007, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


@Fryzjer-Bartek

To proste . Ja sobie w ten sposob sprawdzam moc linka - bo zwykle linki w domenie pozycjonowanej ukladaja sie wedlug ich mocy. A takze czy zostal optymalnie wykorzystany. Podam ci przyklad:

Teraz z glownej - jest np. domena gotowanie.onet.pl czy dowolny z ostatnio dodanych.
Wpisz je w google i zobaczysz ze link z katalogu bedzie zaraz po domenie glownej (w kazdym razie w top w 80% domen) - i ja wiem wtedy ze taki link cos daje i nie idzie na marne.

A efektem tego oczywiscie nie w domenie onetowskiej (bo tu robilem testy) jest wzrost pozycji danej strony. To tak pokrotce bardzo.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Pozycjonowanie na fraze: fryzury
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group