Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » CMS - Content Management System » Jak zrobić coś takiego?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Jak zrobić coś takiego? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
eM_K_S
PostWysłany: 02 Wrz 2007, 11:29    Temat postu: Jak zrobić coś takiego? Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

A może powiecie mi dwie sprawy: Potrzebuję skryptów do terminów i obliczania kosztów wesela. Macie jakieś propozycje? co do terminów mam pewną wizję ale zobczymy może zaproponujecie coś lepszego a wtedy ja wyjawię swoją. Co do obliczania ceny to jest to bardzo proste. Chodzi o to, że klient musi odpowiedzieć na 5 pytań i z nich otrzymuje daną kwotę. Matematycznie ja to widzę tak: po wejściu do ankiety otrzymuje 100 pkt (on tego nie widzi oczywiście), w kazdym pytaniu ma 4-5 odpowiedzi i za każdą zmienna dodaje mu się lub odejmuje pkt. Po zakonczeniu "ankiety" skrypt zlicza pkt i patrzy w jakim przedziale jest wynik i wyświetla gotową cenę. Czy jest to trudne do zrobienia dla programisty?
Mówię oczywiście o dwóch róznych skryptach na dwóch różnych podstronach.


post był wrzucony do opisu mojej strony ale tu wydaje mi się, że jest dla niego odpowiedniejsze miejsce..
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » CMS - Content Management System » Jak zrobić coś takiego?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group