Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Sprytne Katalogowanie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Sprytne Katalogowanie « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Lexy
PostWysłany: 13 Wrz 2007, 16:53    Temat postu: Sprytne Katalogowanie Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Ostatnio jestem otwarta na różne nowości i cały czas coś testuję Wink Tym razem padło na program Sprytne Katalogowanie, który wspomaga ręczne dodawanie do katalogów. Mniejsza z tym, czy katalogi mają dużą moc czy nie. Interesuje mnie, czy mieliście już styczność z tym programem i jakie są Wasze odczucia co do niego. Ja swoją recenzję planuję napisać do końca tego tygodnia, więc na razie poczekam na Wasze wypowiedzi na ten temat.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
voy-tech
PostWysłany: 13 Wrz 2007, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Bawiłem się demówką, i wszystko wygląda całkiem obiecująco. Zastanawiałem się nawet nad zakupem. Rolling Eyes
Jeszcze pomyślę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cRaSh
PostWysłany: 13 Wrz 2007, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

Tak, kupiłem jak tylko się pojawił i jestem z niego zadowolony.

Jest prawie automatyczny, więc wystarczy 1/8 uwagi która poświeciłoby sie na zwykłe dodawanie, i podczas dodawania można np oglądać jakiś film czy coś i klilkać od niechcenia Razz

Są raporty, oznaczanie katalogów do których się dodało, filtrowanie do jakiego skryptu chcę się dodawać.. ogólnie bardzo uporządkowuje prace i to jest najważniejsze Smile
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lexy
PostWysłany: 14 Wrz 2007, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Właśnie skończyłam pisać na temat tego programu na swoim blogu Smile Mówiąc w skrócie - jestem z niego zadowolona i polecam, bo przyspiesza ręczne katalogowanie, jest łatwy w obsłudze i ma przydatne opcje.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 21 Sie 2008, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Niestety po tak długim czasie nie jestem już zadowolona z SK. Lista katalogów przez pewien czas była aktualizowana, ale bardzo rzadko. Nawet jeśli podawało się konkretną nazwę wirusa w katalogu to twórca programu zawsze znalazł wytłumaczenie, np. takie, że to pewnie katalog dodany samodzielnie przez użytkowników a nie przez niego. Aż skończyło się na tym, że ani widu ani słychu po twórcy programu i po jego aktualizacjach.

Obecnie nie mogę polecić SK ze względu na straszliwie nieaktualną bazę i masę zawirusowanych katalogów.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 22 Sie 2008, 08:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Niestety muszę się zgodzić. SK przestałem używać jakieś 3 miesiące temu z tego względu, że więcej katalogów musiałem zgłaszać moderacji niż mogłem z nich skorzystać. Program był udogodnieniem, szkoda, że projekt poległ, ale niestety można było się tego spodziewać, zwłaszcza po tym jak katalogowanie straciło na wartości.
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
MaxEnergizer
PostWysłany: 28 Sie 2008, 07:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 2


Dzięki za opinie bo miałem właśnie zainwestować w ten program a tu widzę że to nie wypał puki co Razz
_________________
Cz??ci JCB
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
eM_K_S
PostWysłany: 28 Sie 2008, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

póki co to na pewno nie jest warty tych pieniędzy, choć z drugiej strony jest na prawdę wygodny.
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Lexy
PostWysłany: 28 Sie 2008, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Póki lista katalogów była w miarę aktualna, programik naprawdę przyspieszał i umilał katalogowanie Wink
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
grejf
PostWysłany: 29 Sie 2008, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

3/4 z tych katalogow, ma jakies nazwy do stworzenia adderkami pr 2 i katalog znika, a na miejscu domeny powstaje site klienta. Po drugie 70% katalogow juz ma zabezpieczenie przed duplikatowymi wpisami, czyli adder. jesli chodzi o addera i katalogowanie to totalna zenada, jeszcze co jest ok, to pagepresell i wp mocne linki.

Radzil bym sie skupic, na prowadzeniu wartosciowych serwisow w php ok 4-5. wycisniecie duzego pr np. 4-5 z 5ciu serwisow daje to ok 24 tys pkt. daje nam to pole manewru na mocnych stronach na ok 40 stron innych na mocnych priorytetach, jest taki system wymiany linkow, ktory pozwala wymieniac linki nawet na inne serwisy innymi serwisami o b.duzej ilosci pkt. b.dobra rzecz jedyna w tym przypadku, ktos pomyslal. Nie bede zdradzal co kto, ale sprytni dojdą Wink
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Sprytne Katalogowanie
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group