Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ wspó?praca ] Zasponsoruje hosting i adres ciekawym stroną i pod zaplecze

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [ wspó?praca ] Zasponsoruje hosting i adres ciekawym stroną i pod zaplecze « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Radeon
PostWysłany: 17 Wrz 2007, 13:04    Temat postu: Zasponsoruje hosting i adres ciekawym stroną i pod zaplecze Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 19 Maj 2007
Posty: 19


Jak w temacie
Nowa oferta:
500 MB miejsca,
4 GB transferu/miesiąc.
domena nazwa.as007.info
W zamian za reklamę i link pozycjonujący
Szczegóły oferty i kontakt

Stara oferta:
Cytat:

80 MB miejsca
PHP, MYSQL, FTP, htaccess,
Możliwość instalacji CMS'ów,
Domena nazwa/as007.vdl.pl


_________________
Moje strony, które polecam Wink
Fotografia | Malarstwo


Ostatnio zmieniony przez Radeon dnia 22 Wrz 2007, 18:32, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 17 Wrz 2007, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Radeon napisał:
Oferta:
80 MB miejsca
PHP, MYSQL, FTP, htaccess,
Możliwość instalacji CMS'ów,
Domena nazwa/as007.vdl.pl

Nie widzę najważniejszego parametru: jaki transfer?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Radeon
PostWysłany: 17 Wrz 2007, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 19 Maj 2007
Posty: 19


500MB/miesiąc
_________________
Moje strony, które polecam Wink
Fotografia | Malarstwo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
szuman
PostWysłany: 18 Wrz 2007, 00:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

parametry dość mizerne... Chyba, że mają to być strony tylko dla robotów, ale i tak może to być za mało. Sam blog zjada mi miesięcznie 8-10GB transferu, dlatego w głowie mi się nie mieści, jak 0,5 GB może wystarczyć na stronę...
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 18 Wrz 2007, 06:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Radeon napisał:
500MB/miesiąc

Niestety nawet na stronę pod roboty tyle nie wystarczy. Confused
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Radeon
PostWysłany: 18 Wrz 2007, 08:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 19 Maj 2007
Posty: 19


Skoro uważacie, że 500MB miesiąc to za mało to podwyższam do 1GB / miesiąc i 100MB pojemności.

Więcej nie bo "z pustego i Salomon nie naleje".
_________________
Moje strony, które polecam Wink
Fotografia | Malarstwo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
szuman
PostWysłany: 18 Wrz 2007, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Radeon, z całym szacunkiem, ale z czym do ludzi?
- parametry serwera bardzo marne
- adresy niezbyt atrakcyjne
- strona "firmowa" na baaaardzo standardowej templatce

1 GB może starczyć na samiutkim początku, ale juz po miesiącu może tego nie wystarczać:
- jeśli ktoś postawi tam zaplecze i zacznie je linkować, to same roboty szybko podzielą się tym gigabajtem transferu
- jeśli ma być tam ciekawa strona, to (pomijając nieatrakcyjną subdomenę) odwiedzający stronę moment zużyją limit transferu.

Jeśli zamierzasz sponsorować serwer, to nie z takimi parametrami! Limity niech będą elastyczne, dostosowane do potrzeb, a jeśli nie stać Cię na zakup większego serwera/szkoda Ci kasy na większy serwer, to po prostu odpuść sobie. Porównaj swoją ofertę do darmowych hostingów i zastanów się, co sam byś wybrał: jakieś yoyo z reklamą i dobrymi parametrami, czy swój z reklamą i kiepskimi parametrami? Jeśli ktoś szuka sponsora, to po to, aby jego strona prezentowała się lepiej niż na hostingu za free.
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Radeon
PostWysłany: 18 Wrz 2007, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 19 Maj 2007
Posty: 19


Spoko - masz rację, że dla takiego pozycjonera jak ty co już zarabia x kasy miesięcznie (i stać go na dedytka z kilkoma IP) ta oferta jest mizerna, ale taki Kowalski co chce zrobić zaplecze i potrzebuje kilku IP a na yoyo wykorzystał już wersję light i full (różne ip) i nie ma kasy na serwer, będzie potrzebował jakiegoś serwera z unikalnym IP - to dla niego Wink

I z nikąd (chodzi mi o to, że musi być dużo linków) nie przyjdzie mu naraz xx robotów co zeżrą mu cały transfer a spamboty można przecież blokować (mam już listę).

I nie każdy rozpoczyna z budżetem z 3 cyfrową liczba.

Nie chciałbym już dalej rozwijać tego wątku więc po wyjaśnieniu przyznaję ci rację szuman.

Edit: Co do szblonu to szukam takiego co by i można było przerobić.
_________________
Moje strony, które polecam Wink
Fotografia | Malarstwo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
szuman
PostWysłany: 18 Wrz 2007, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Radeon, no coś Ty, ze mnie taki SEO-driver jak z koziej dupy parasol Wink Mam jeden serwer wirtualny, na nim kilka stron, spadam na frazy, na które kiedyś pozycjonowałem, a teraz nie mam czasu - oto całe moje szczęscie... ale co tam Wink

Jasne, rozumiem, że początki są trudne... Ale nie lepiej od razu zaoferować więcej i najwyżej w miarę potrzeb zwiększać parametry serwera, który Ty wykupiłeś? Albo w pewnym momencie powiedzieć: stop, więcej kont nie zasponsoruję, bo miejsca na serwerze nia mam? Po prostu obecne parametry odstraszają, za niewielkie pieniądze można mieć przyzwoity serwer na start, a przy obecnych promocjch dostać niewielki serwerek do domeny gratis.

Co do szablonu...
- lista stron z templatkami
- Jak przerobić szablon Joomla (mój wpis na temat templatek, może się przyda) Wink

Pozdrawiam i powodzenia życzę Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Radeon
PostWysłany: 18 Wrz 2007, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 19 Maj 2007
Posty: 19


szuman napisał:

Jasne, rozumiem, że początki są trudne... Ale nie lepiej od razu zaoferować więcej i najwyżej w miarę potrzeb zwiększać parametry serwera, który Ty wykupiłeś?

Co do szablonu...
- lista stron z templatkami
- Jak przerobić szablon Joomla (mój wpis na temat templatek, może się przyda) Wink

Pozdrawiam i powodzenia życzę Wink


Dzięki za porady - wkrótce się odezwię Wink
_________________
Moje strony, które polecam Wink
Fotografia | Malarstwo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Radeon
PostWysłany: 22 Wrz 2007, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 19 Maj 2007
Posty: 19


Nowa oferta (patrz pierwszy post)
Szablon w przebudowie Wink
_________________
Moje strony, które polecam Wink
Fotografia | Malarstwo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
szuman
PostWysłany: 23 Wrz 2007, 04:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

teraz całkiem sympatycznie Smile 500/4GB to dokładnie takie parametry, od jakich zaczynałem Wink szablon bardzo mi się podoba (widziałem go na OSWD i sam miałem ochotę zrobic z niego templatkę do Joomla, ale ktoś już wpadł na ten pomysł Wink )
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ wspó?praca ] Zasponsoruje hosting i adres ciekawym stroną i pod zaplecze
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group