Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Yahoo, MSN, HotBot... » Microsoft: mamy wyszukiwarkę tak dobrą jak Google

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Microsoft: mamy wyszukiwarkę tak dobrą jak Google « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
weronika
PostWysłany: 27 Wrz 2007, 20:08    Temat postu: Microsoft: mamy wyszukiwarkę tak dobrą jak Google Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Microsoft wprowadził zmiany do wyszukiwarki Live Search i zapewnia, że będzie ona dostarczać co najmniej tak dobre wyniki wyszukiwania jak Google. Nowości zostały zaprezentowane wczoraj na konferencji Searchification.

Ulepszona wyszukiwarka Live Search www.live.com ma być dostępna w USA w ciągu tygodnia oraz globalnie pod koniec października. Jedną z najważniejszych zmian ma być ulepszony algorytm wyszukiwarki, pozwalający na dostarczenie wyników wyszukiwania o wyższej jakości. Microsoft twierdzi ponadto, że w ciągu ostatniego roku liczba stron zindeksowanych w jego wyszukiwarce zwiększyła się czterokrotnie.

Do samej wyszukiwarko dodano oprogramowanie, które będzie wykrywało w zapytaniu literówki i zlepione słowa. Live Search będzie również interpretować słowa dotychczas pomijane jak np. przedimek "the" (zapytanie "Office" zwróci inne wyniki niż "The Office").

Firma z Redmond postanowiła również usprawnić wyniki wyszukiwania szczególnie w tych obszarach, w których wyszukiwań jest najwięcej. Chodzi o rozrywkę, sprawy zdrowotne, zakupy oraz informacje lokalne

więcej: http://di.com.pl/news/17661,1.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
czis
PostWysłany: 27 Wrz 2007, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 304

Skąd: B....a

Cytat:
Microsoft wprowadził zmiany do wyszukiwarki Live Search i zapewnia, że będzie ona dostarczać co najmniej tak dobre wyniki wyszukiwania jak Google.


Co z tego, że będzie dostarczać tak dobre wyniki wyszukiwania jak Google ? Popularności Google i tak nie przebije. Wink
_________________
Hacking -nowa strona po?wi?cona bezpiecze?stwu w sieci - REAKTYWACJA
Capoeira - sztuka walki | kultura | tradycja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 28 Wrz 2007, 07:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


live.com nigdy nie dorówna google.
Pisz?
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
idaho666
PostWysłany: 28 Wrz 2007, 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

obys sie mylil....
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JankesM
PostWysłany: 28 Wrz 2007, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


idaho666 napisał:
obys sie mylil....

Wolisz MSN i LIVE?
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gostek_
PostWysłany: 28 Wrz 2007, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 181


Woli wolny rynek
_________________
liderpracy.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 28 Wrz 2007, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

dokladnie. wkurza mnie dominacja googla i jego pomysly. niby walka ze spamem, itd. a jest dziurawy jak sitko. google to monopolista, a przeciez dzialalnosc tego typu jest nielegalna. niestety 90% wejsc jest wziaz z googla....
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 01 Paź 2007, 04:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

też jestem za tym, aby live.com dogoniła Google. Powodów jest kilka...
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 01 Paź 2007, 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


szuman napisał:
też jestem za tym, aby live.com dogoniła Google

Korzystasz z Live? Jak chcesz czegoś poszukać, to otwierasz Live, czy Google? Dopóki nie zmieni się podejście użytkowników internetu, to Google cały czas będzie TOP1
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
voy-tech
PostWysłany: 01 Paź 2007, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Wygra lepsza, czyli ta która będzie skuteczniej filtrowała spam, a w TOP (1,2,3...) wyświetlała naprawdę wartościowe i zasługujące na to miejsce strony. Internauci sami to zweryfikują.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 01 Paź 2007, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Cytat:
Korzystasz z Live? Jak chcesz czegoś poszukać, to otwierasz Live, czy Google? Dopóki nie zmieni się podejście użytkowników internetu, to Google cały czas będzie TOP1

tak, korzystam. Co prawda wyszukiwanie informacji zaczynam od Google, ale wierz mi, że coraz częściej sięgam po Live.com i zdarza się, że w pierwszej kolejności. Tuż obok paska adresu mam skrót i nie waham się go użyć Wink Po prostu, różne wyniki i przyznam, że w wielu wypadkach znalezione z live.com strony są lepsze, niż w Google. Z Google jednak prędko nie zrezygnuję, bo pajączek live.com jest, delikatnie mówiąc, liniwy Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Yahoo, MSN, HotBot... » Microsoft: mamy wyszukiwarkę tak dobrą jak Google
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group