Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Nowa książka na temat pozycjonowania - seo - spamu

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 Nowa książka na temat pozycjonowania - seo - spamu « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Czy w ksi??ce powinna by? mowa o "twardym" spamie?
Tak - dobrze wiedzie? z czym si? walczy
73%
 73%  [ 11 ]
Oboj?tne - nie spamuj? wiec nie jest mi to potzrebne
6%
 6%  [ 1 ]
Nie - taka wiedza mo?e zaszkodzi? inym
20%
 20%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 15
Autor Wiadomość
Pawel Kobis
PostWysłany: 29 Wrz 2007, 16:14    Temat postu: Nowa książka na temat pozycjonowania - seo - spamu Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Jako że już jestem można powiedzieć bliżej końca niż środka książki przyszedł czas na pytanie do was co byście chcieli widzieć/przeczytać w książce na temat pozycjonowania / seo / spamu. Będę chciał zrobić rozdział pytania od czytelników i tu właśnie wasza rola Smile chyba że temat będzie naprawdę potrzebował osobnego rozdziału to taki powstanie.

Kilka słów o książce:

Bardzo mało teorii głównie aspekty technicznych rozwiązań problemów takich jak budowanie zaplecza, indeksacja, sztuczki jak zaindeksować ponad 100 000 podstron, jak pozyskać 200 000 linków i więcej w mniej niż 24h Very Happy (to już pewnie spam Wink ) trochę technik spamerskich, generatory, parsery i wiele wiele więcej technicznych zagadnień. Tym razem nie będę pisał o etyczności takiego zachowania ( http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=4437 )ale jedno jest pewne w mało doświadczonych rękach ta wiedza wyrządzi wiele szkody.
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Lexy
PostWysłany: 29 Wrz 2007, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Jak już pisać to chyba najlepiej wszystko co się da Wink Nie ma sensu pisać o tym, co łatwo znaleźć w Internecie i co nie będzie żadną nowością.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
weronika
PostWysłany: 29 Wrz 2007, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Pawel Kobis napisał:
Bardzo mało teorii głównie aspekty technicznych rozwiązań problemów takich jak budowanie zaplecza, indeksacja, sztuczki (...)

Opis wydaje się bardzo interesujący. Najbardziej zainteresowały mnie sztuczki. Ciekawa jestem jaka będzie cena książki, skoro będzie tam tyle ciekawostek...? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pawel Kobis
PostWysłany: 29 Wrz 2007, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Na pewno książka nie będzie kosztowała 39 zł ale okolice 200 - 300 zł (jeszcze dokładnie ceny nie ustaliłem z wydawcą) i tu już pewnie się nikt nie zdziwi znowu cały dochód na cele charytatywne.
Widzę że ankieta przybiera takiego biegu jak się spodziewałem czyli wstępnie mogę powiedzieć że dobry kierunek obierałem tylko czemu 8 głosów a tak mało komentarzy?
Totalnie nic was nie interesuje i wszystko ma być podstawione pod "nosek" ?
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
voy-tech
PostWysłany: 29 Wrz 2007, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Pierwsza opcja ankiety powinna brzmieć: Tak - dobrze wiedzieć jak spamować w megawymiarze, urządzę istny śmietnik z sieci.
Głosowałem za opcją 3.
Pozdro.

PS
Podejrzewam że w bliskiej przyszłości strony pozycjonowane w ten sposób - trafią na śmietnik Gogla.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
neeon
PostWysłany: 29 Wrz 2007, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


no cieszy mnie ta informacja Smile Pawle , tą książeczkę musze mieć chciał bym zgłębić tajniki tego wstrętnego spamu tak żebym wiedział czego unikać w przyszłości Wink a skrypcików na płytce nie będzie jakiś może , hmm... jakiś generatorek stronek , może coś do naturalnego podlinkowywania stronek w książeczkach goście i na forkach , cena mogłaby być nawet wyższa tak co by ta wiedza tajemna nie wpadła w niepowołane ręce bo się w polskim googielku zrobi mały syfek w serpikach. Inna sprawa , wydaje mi się że będą tam tylko podstawy spamu i może parę ciekawostek ogólnie znanych w tychże jakże mi obcych środowiskach i że rewolucja to nie będzie obym się mylił
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 29 Wrz 2007, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Paweł, a ile stron przewidujesz? Za taką cenę powinna być to niezła biblia pozycjonowania i spamowania.

Powiedz mi tylko jedno - czy w książce tej podzielisz się całą swoją wiedzą czy jednak zachowasz najważniejsze dla siebie?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski


Ostatnio zmieniony przez Lexy dnia 29 Wrz 2007, 19:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
voy-tech
PostWysłany: 29 Wrz 2007, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

neeon napisał:
cena mogłaby być nawet wyższa tak co by ta wiedza tajemna nie wpadła w niepowołane ręce bo się w polskim googielku zrobi mały syfek w serpikach.

Może kosztować nawet 10 000 i po jakimś czasie ściągniesz ją z sieci (torenty, emule itp.) Xero, pdf, pliki z płytki za freeko Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pawel Kobis
PostWysłany: 29 Wrz 2007, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

@voy-tech - wystawiasz sobie sam opinie tym że nie szanujesz czyjeś pracy i okradasz innych - o takich rzeczach się nie myśli a co dopiero pisze na forach.
@Lexy - Gdybym chciał całą wiedzę przekazać to był by to zbiór pisma świętego nowego i starego testamentu + Pan Tadeusz Wink. W praktyce przewiduje cykl 7 wydań książek traktujących i omawiających coraz dokładniej i precyzyjniej wiedzę która będzie się zmieniała wraz z kolejnymi wydaniami. Co do ilości podstron to powiem tak nie ilość ale jakość tego co będzie się liczy.
@neeon - jasne że będzie płytka i pewnie nie CD ale DVD. Odkąd zaczołem gromadzić soft i pisać swoje wynalazki na potrzeby testów uzbierało mi się tego około 2 GB danych zapisanych. Na płycie prawdopodobnie znajdą się też Toturiale które będą bardziej złożoną tematykę pokazywać pomimo opisania tego w książce. Decydując się na taką publikację musiałem pewną grupę osób wyeliminować (pokemonów) i książka nie będzie omawiała pewnych aspektów (podstaw) a niemalże obrazu same konkrety (tutaj mogę mieć problem z wydawcą bo PWN lubi mieć wszystko wyjaśnione - awaryjnie wydam w innym wydawnictwie kilka jest zainteresowanych ). W książce będzie też miejsce na reklamy kontekstowe z opisem co i jak można powiedzieć że będzie to książka traktująca o wszystkim co jest związane z biznesem w wyszukiwarkach ale od strony praktycznej. Hitem będzie podanie przeze mnie sposoby na darmowe kody AdWords Very Happy pewnie długo już nie będą ważne po wydaniu książki ale to będzie jeden z wielu bonusów jakie będzie można tam znaleźć oczywiście trzeba będzie uważnie czytać książkę Razz kody o wartości 25 funtów za FREE Very Happy + 50 funtów dla MSN Very Happy

Więcej tajemnic nie zdradzam co będzie w książce ale na pewno będzie warta swojej ceny Smile
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
weronika
PostWysłany: 29 Wrz 2007, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Pawel Kobis napisał:
okolice 200 - 300 zł

W porównaniu do książek z jakimi mamy do czynienia w Polsce, to ta cena jest faktycznie wysoka. Jednak jeżeli będzie w niej tak dużo ciekawostek, których raczej ciężko znaleźć na innych stronach to będzie można zainwestować. Chyba już powinnam zacząć odkładać po kilka groszy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 29 Wrz 2007, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Niestety w poprzedniej książce było parę niedociągnięć i było się do czego przyczepić, dlatego do kolejnej niektórzy mogą nie podchodzić aż tak pozytywnie, aby tyle wydać.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski


Ostatnio zmieniony przez Lexy dnia 29 Wrz 2007, 21:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
voy-tech
PostWysłany: 29 Wrz 2007, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Pawel Kobis napisał:
@voy-tech - wystawiasz sobie sam opinie tym że nie szanujesz czyjeś pracy i okradasz innych - o takich rzeczach się nie myśli a co dopiero pisze na forach.

Po prostu Twoja zdolność dedukcji zwaliła mnie z nóg. Pokaż mi palcem, gdzie napisałem, że ściągam cokolwiek z sieci. Łatwo oceniasz ludzi, a nawet nie masz pojęcia jak bardzo się pomyliłeś.
Po prostu obaliłem argument dotyczący ceny. Wiem że to nie jest po Twojej myśli i najlepiej gdyby wszyscy udawali że to zasadne.
Wyglądasz na poważnego faceta, a wyciągasz wnioski jak 14-latek, nie obrażając 14-latków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czis
PostWysłany: 29 Wrz 2007, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 304

Skąd: B....a

Cytat:
jasne że będzie płytka i pewnie nie CD ale DVD. Odkąd zaczołem gromadzić soft i pisać swoje wynalazki na potrzeby testów uzbierało mi się tego około 2 GB danych zapisanych.


Już się nie mogę doczekać, ale przyznam, że cena dość wysoka jak na polskie standardy. Smile
_________________
Hacking -nowa strona po?wi?cona bezpiecze?stwu w sieci - REAKTYWACJA
Capoeira - sztuka walki | kultura | tradycja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 29 Wrz 2007, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


voy-tech, czy Ty w każdym temacie musisz robić problem z niczego? (to pytanie retoryczne, więc nie odpowiadaj na nie, a jeśli już koniecznie musisz to na SB) Pisałeś, że masz ponad 30 lat, ale te Twoje ostatnie zachowanie i teksty o 14-latku są poniżej wszelkich granic.

Co do ceny książek, wśród kupionych przeze mnie nie znajdzie się żadna powyżej 100 zł Wink
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
voy-tech
PostWysłany: 29 Wrz 2007, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Interesujące. Natomiast bezpodstawne (dla ludzi z IQ > 120) stwierdzenie, że okradam innych jest godne wielkiego umysłu. Za to w sumie nawet do sądu można podać - publiczne pomówienie.
Bravo Lexy. Na pewno dostaniesz od Pawła zniżkę na tę książkę. Tak 3maj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny Strona 1 z 8


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Nowa książka na temat pozycjonowania - seo - spamu
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group