Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Nowa książka na temat pozycjonowania - seo - spamu

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 Nowa książka na temat pozycjonowania - seo - spamu « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Czy w ksi??ce powinna by? mowa o "twardym" spamie?
Tak - dobrze wiedzie? z czym si? walczy
73%
 73%  [ 11 ]
Oboj?tne - nie spamuj? wiec nie jest mi to potzrebne
6%
 6%  [ 1 ]
Nie - taka wiedza mo?e zaszkodzi? inym
20%
 20%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 15
Autor Wiadomość
Pawel Kobis
PostWysłany: 29 Wrz 2007, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

@Lexy myślę pewnie się tak złoży że twoja kolekcja się poszerzy o droższą pozycję a jak będziesz mogła mnie "objechać" za "promowanie" spamu Wink Chcę tam zawrzeć jak najwięcej technicznych informacji których brakło w cz1 i pilnować wskazanych przez Ciebie niedociągnięć aby się nie pojawiły w cz2 (przynajmniej liczę na to że będzie ich dużo mniej)
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
idaho666
PostWysłany: 29 Wrz 2007, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

jedna tylko prosba. ogranicz do minimum informacje dla poczatkujacych, wszelakie opisy systemow czy bron boze przegladarek.... takich informacji moge juz nie zniesc. choc skoro piszesz o takiej cenie, to by znaczylo ze byle 13 latek nie kupi... wiec i pewnie nie bedzie sensu pisac o glupotach.

ps, bedzie mozna ja kupic w uk, czy znowu bedzie musial mi ktos ja slac? Wink
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pawel Kobis
PostWysłany: 29 Wrz 2007, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Trzeba było mówić że z UK jesteś i pewnie z Londynu to byś dostał książkę z autografem Wink Jasne zawsze mam kilka egzemplarzy na UK.
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Lexy
PostWysłany: 29 Wrz 2007, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Cytat:
jak będziesz mogła mnie "objechać" za "promowanie" spamu

W ankiecie wybrałam pierwszą odpowiedź, więc nie będę mogła tego zrobić Wink
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 29 Wrz 2007, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

Pawel Kobis napisał:
Trzeba było mówić że z UK jesteś i pewnie z Londynu to byś dostał książkę z autografem Wink Jasne zawsze mam kilka egzemplarzy na UK.


z londynu to nie, nie moglem strawic tego miasta i zwialem z niego jakies 3 lata temu, ale nie mam znowu az tak daleko by nie skoczyc po knige z autografem Wink trzymam za slowo, daj znac jak wyjdzie Wink
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pawel Kobis
PostWysłany: 29 Wrz 2007, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

@Lexy - Trzymam za słowo Very Happy
@idaho666 - Masz to jak w banku Very Happy

Ale co z sugestiami co powinno być w książce ? Jakieś sugestie propozycje?
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
weronika
PostWysłany: 30 Wrz 2007, 08:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


idaho666 napisał:
piszesz o takiej cenie, to by znaczylo ze byle 13 latek nie kupi

Mi się wydaje, że na taką cenę to będzie stać osoby zawodowo zajmujących się pozycjonowaniem. Chociaż zapewne 13 latki zużyją swoje całe kieszonkowe, żeby jeszcze bardziej zaspamować internet.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 30 Wrz 2007, 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


"będzie stać osoby zawodowo zajmujących się pozycjonowaniem"
Ale czy one dowiedzą się czegoś nowego z książki czy same mogłyby taką napisać? Wink

"zapewne 13 latki zużyją swoje całe kieszonkowe, żeby jeszcze bardziej zaspamować internet"
Nie, oni będą pisać na forach, aby 10 osób złożyło się z nimi na tę książkę Wink
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
weronika
PostWysłany: 30 Wrz 2007, 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Lexy napisał:
czy one dowiedzą się czegoś nowego z książki czy same mogłyby taką napisać?

Nie każda osoba stosuje typowe techniki spamerskie, a z książki będzie się można tego dowiedzieć. Będą mogli z książki dowiedzieć się jak umiejętnie spamować, aby podnieść pozycję interesujących nasz stron. O tym wspomniał Paweł i zapewne będzie wiele sztuczek spamowania.

Najgorsze jest to, że może ktoś z Google kupić książkę i pozna z niej sposoby spamowania, po czym wprowadzą zmiany w algorytmach. Sad
Lexy napisał:
oni będą pisać na forach, aby 10 osób złożyło się z nimi na tę książkę

Nie pomyślałam o tym, że dzieci zapewne będą robiły składkę na jedną książkę Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 30 Wrz 2007, 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Cytat:
Będą mogli z książki dowiedzieć się jak umiejętnie spamować

Heh, ja nie chcę się nauczyć spamować tylko pogłębić wiedzę co do tego, jakie sztuczki stosuje konkurencja, która na spam się akurat zdecydowała Wink

"po czym wprowadzą zmiany w algorytmach"
Nie rozumiem, czemu po tym zdaniu jest smutna minka. Przecież o to właśnie chodzi np. przy zgłaszaniu spamu - o to, aby programiści mogli wprowadzić zmiany w algorytmie, które automatycznie wyłapią spam, bo w końcu ręcznie nie będą tego robić dla każdej zgłaszanej strony.

"Nie pomyślałam o tym, że dzieci zapewne będą robiły składkę na jedną książkę"
A ja pomyślałam o tym tylko dlatego, że już jeden taki temat jest na tym forum Wink Tyle że nie chodzi o książkę, a o addera. W innym przypadku też nie wpadłoby mi to do głowy.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zakrecony
PostWysłany: 30 Wrz 2007, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


weronika napisał:
Najgorsze jest to, że może ktoś z Google kupić książkę i pozna z niej sposoby spamowania, po czym wprowadzą zmiany w algorytmach. :(


to nie jest najgorsze, to akurat jest OK, polecą w końcu śmieci...

to co jest najgorsze to to, że pojawi się duzo więcej spamu prze co polecą w dół wartościowsze strony, wtedy Ci co nie spamowali na dużą skalę lub wogóle nie spamowali, zaczną się zastanawiać, czy warto sie tak meczyć, pójda na łatwizne i pojawi się jeszcze więcej spamu...
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pawel Kobis
PostWysłany: 30 Wrz 2007, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

@zakręcony - i tak w koło się wszystko zamyka
@weronika - nie martw się nie poprawią algorytmów Very Happy A dlaczego? Moje techniki są mylone z SEO i nie da się ich podzielić spam nie spam. Tu jest cała tajemnica spamu znam i opiszę elementy po których automat flaguje strony i jak tego uniknąć. Dorze zrobiony spam to jak sobie ziewnąć tyle wysiłku nas kosztuje. A co gorsze w testach udowodniłem że spam się lepiej pozycjonuje od strony SEO gdzie na wiele sztuczek nie można sobie pozwolić - jednak musimy pamiętać ryzyko jest proporcionalne do sztuczek jakie się robi.

Szybkie pytanie kto z was wie jak pozyska 500 000 linków w mniej niż 24h i nie dostać bana?
Kto z was wie na podstawie jakich dokładnie czynników Google flaguje/banuje strony?
To są podstawowe wiadomości i śmiem twierdzić że 99% osob zajmujących się zawodowo pozycjonowaniem nie ma bladego pojęcia jak to zrobić. Powiedzmy sobie prawdę

Spamer guzik wie o SEO
SEO guzik wie o Spamie
Pozycjoner zna po trochę oba tematy
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
weronika
PostWysłany: 30 Wrz 2007, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Lexy napisał:
nie chcę się nauczyć spamować tylko pogłębić wiedzę co do tego, jakie sztuczki stosuje konkurencja, która na spam się akurat zdecydowała

Do czego ci taka wiedza, skoro sama nie chcesz zastosować takich technik? Chcesz ich wyłapać za te techniki i zgłosić do Google? Myślę, że wiedza jest po to, aby samemu to wykorzystać i podnieść pozycję swoich stron. Przecież każdy pozycjoner to spamer, który sztucznie podnosi pozycję stron. Jeżeli ktoś zajmuje się pozycjonowaniem i mówi, że nie spamuje, to znaczy że nie zajmuje się pozycjonowaniem.

Dla mnie: skuteczne pozycjonowanie = spamowanie

Pawel Kobis napisał:
Szybkie pytanie kto z was wie jak pozyska 500 000 linków w mniej niż 24h i nie dostać bana?

Czy odpowiedź znajdę w książce, którą piszesz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pawel Kobis
PostWysłany: 30 Wrz 2007, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

@weronika
Cytat:
Czy odpowiedź znajdę w książce, którą piszesz?


Jak najbardziej tak jak i na wiele wiele więcej pytań. Książkę tak piszę żeby tylko osoby z wiedzą potrafiły ją zrozumieć a pokemony wymiękły Wink
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Lexy
PostWysłany: 30 Wrz 2007, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


"Do czego ci taka wiedza, skoro sama nie chcesz zastosować takich technik?"
Tak po prostu jest mi potrzebna bez żadnej głębszej filozofii. Czy to takie dziwne?

"Chcesz ich wyłapać za te techniki i zgłosić do Google?"
Napisałam już w tym temacie kiedy zgłaszam spam i na pewno nie w celu wyeliminowania konkurencji.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny Strona 2 z 8


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Nowa książka na temat pozycjonowania - seo - spamu
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group