Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Nowa książka na temat pozycjonowania - seo - spamu

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Nowa książka na temat pozycjonowania - seo - spamu « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Czy w ksi??ce powinna by? mowa o "twardym" spamie?
Tak - dobrze wiedzie? z czym si? walczy
73%
 73%  [ 11 ]
Oboj?tne - nie spamuj? wiec nie jest mi to potzrebne
6%
 6%  [ 1 ]
Nie - taka wiedza mo?e zaszkodzi? inym
20%
 20%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 15
Autor Wiadomość
Lexy
PostWysłany: 18 Gru 2007, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Temat ucichł jakiś czas temu, a mnie interesuje jak tam postępy w pisaniu książki. Możesz napisać o niej coś nowego? Może jakiś wstępny spis treści? ;> Dawno nic nowego nie czytałam, a przydałoby się coś na nowy rok Wink
Cytat:
Gdybym chciał całą wiedzę przekazać to był by to zbiór pisma świętego nowego i starego testamentu + Pan Tadeusz Wink. W praktyce przewiduje cykl 7 wydań książek traktujących i omawiających coraz dokładniej i precyzyjniej wiedzę która będzie się zmieniała wraz z kolejnymi wydaniami.

Rozumiem, że nie piszesz od razu wszystkiego w 1 książce ze względu na to, że tego typu informacje szybko stają się nieaktualne? Z drugiej strony 7 to sporo i chyba faktycznie w pierwszej będą mocno okrojone informacje.

Paweł, pytałeś czego chcielibyśmy się dowiedzieć z książki. Wspomniałeś gdzieś o pozycjonowaniu w Google bodajże greckim (być może pisałeś o tym nawet w tym temacie, ale przeczytałam tylko połowę od nowa). Chciałabym się więc dowiedzieć, jakie zauważasz różnice w pozycjonowaniu obcojęzycznych stron.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 19 Gru 2007, 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Lexy napisał:
Temat ucichł jakiś czas temu, a mnie interesuje jak tam postępy w pisaniu książki. Możesz napisać o niej coś nowego? Może jakiś wstępny spis treści?

Lexy zapoznaj się z postem: POŻEGNANIE, który napisał Pawel i wszystko stanie się jasne:
Pawel Kobis napisał:
Książka jest pierwsza na liście zakazanych dla mnie rzeczy do robienia. (...) a co do tego co już napisałem prawdopodobnie sprzedam prawa do książki i ktoś inny to wyda - już nie będzie to moja książka

_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 19 Gru 2007, 09:55    Temat postu: PAWEŁ KOBIS Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Pawel Kobis napisał:
Książka jest pierwsza na liście zakazanych dla mnie rzeczy do robienia.

SZKODA, że Paweł nie dokończy i nie wyda swojej książki. Pozostaje nadzieja, że ktoś inny to dokończy.

Pisz?
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 19 Gru 2007, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Dzięki, zaraz przeczytam. Niestety do tamtego działu zaglądam od święta i na ten temat akurat nie trafiłam.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kangurrr
PostWysłany: 30 Paź 2008, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 34


a więc co z tą książka?kurcze podjarałem się ta ksiązka i wchodze na 8 strone postu a tu zonk n nikt nie wie co z ta ksiazka?

pozdro
_________________
wesele bia?ystok Zorganizuj wesele u nas!
Zapraszamy do Agroturystyka Podlaskie!
wesele - Katalog Firm Weselnych
Bia?a Podlaska serwis miasta. Og?oszenia, firmy, forum, mapa, imprezy

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Strona 8 z 8


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Nowa książka na temat pozycjonowania - seo - spamu
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group