Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Kryteria dodwania stron - tajemnicze i niezrozumiałe?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Kryteria dodwania stron - tajemnicze i niezrozumiałe? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
ES
PostWysłany: 30 Wrz 2007, 09:09    Temat postu: Kryteria dodwania stron - tajemnicze i niezrozumiałe? Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 11


Witam,

Na wstępie chciałabym się przywitać, ponieważ jest to mój pierwszy post na tym Forum.
A teraz przejdę do meritum. Z katalogu "KCS" korzystam od dawna. Służy mi m.in. do wyszukiwania interesujących informacji. Od blisko roku próbuję także zgłosić tu swoją stronę firmową. Pierwsza jej wersja została odrzucona. Ok - rozumiem. Strona młoda, bez PR-a, może trzeba poczekać. Minęło kilka miesięcy. Został zmieniony design strony, wprowadzona angielska wersja językowa, kanał RSS. Strona jest na bieżąco uzupełniana nowymi projektami , jest rozbudowana pod względem merytorycznym. Spróbowałam więc zgłosić ją ponownie. I znów na próżno.
Tymczasem strony firm zajmujących się dokładnie tym samym, co moja, figurują w tym katalogu, choć czasem ani wizualnie, ani merytorycznie nie powalają. W czym więc rzecz? Kto pierwszy, ten lepszy? Tamte strony zostały zgłoszone dwa lata temu, widać wtedy nie było problemu z zaakceptowaniem stron "przeciętnych". A teraz co trzeba zrobić, żeby znaleźć się w tym katalogu?
Zakładam ten temat, żeby w jednym miejscu zebrać uwagi i sugestie osób rozgoryczonych odrzuceniem ich stron (a widać po forum, że jest takich dużo). Może od jakiegoś administratora uda nam się też dowiedzieć czegoś więcej o kryteriach dodawania stron. Zgłaszana przeze mnie witryna nie łamie regulaminu, jest schludna, ma PR2, jest też zadbana, uaktualniana i składa się z kilkunastu sensownych podstron. Spełnia zatem wszystkie wymogi określone w Regulaminie. Pomimo to jest konsekwentnie odrzucana. Czym zatem kierują się administratorzy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
weronika
PostWysłany: 30 Wrz 2007, 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Kiedyś był poruszony temat: Czy moja strona zostanie umieszczona w KCS?
Cytat:
Tamte strony zostały zgłoszone dwa lata temu, widać wtedy nie było problemu z zaakceptowaniem stron "przeciętnych".

Kiedyś może moderatorzy KCS kierowali się czymś innym. Oprócz tego, kiedyś poziom wykonywania stron był gorszy. Ten katalog ma mocną pozycję wśród katalogów stron, właśnie dlatego, że akceptują tylko strony na wysokim poziomie lub zawierające ciekawe informacje. Strony firmowe (wspomniałeś, że taką chcesz dodać) raczej nie mają ciekawych informacji tak więc muszą zaskoczyć moderatorów efektem wizualnym - grafiką itp.
Cytat:
Czym zatem kierują się administratorzy?

Czytałeś regulamin KCS? Jest w nim punkt 22: Katalog stron - kataloog.info jest stroną prywatną i decydujemy o dodaniu stron na podstawie odczuć subiektywnych, nie stanowi to wyniku jakichkolwiek badań i nie powinna być brana pod uwagę przy podejmowaniu lub prowadzeniu jakiejkolwiek działalności.

Może podaj link do tej Twojej strony i obejrzymy ją troszkę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ES
PostWysłany: 30 Wrz 2007, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 11


Owa "ocena subiektywna" może być często krzywdząca, choć fakt - taki zapis w Regulaminie istnieje.
Chciałabym też od razu wyjaśnić, że katalog "KCS" niezwykle cenię właśnie za to, że jest źródłem dobrej informacji, w której znajdują się wartościowe strony, że nie jest (jak wiele innych katalogów) śmietnikiem. W mojej (subiektywnej Wink ) ocenie, strona którą zgłaszałam, nie zaszkodzi temu katalogowi i zasługuje na zamieszczenie jej tutaj. Zgoda - nie powala grafiką, bo nie w tym celu została utworzona, by wywoływać dreszcz emocji, ale by dostarczyć informacji o usługach świadczonych przez firmę. Uważam jednak, że jest schludna i nie spaskudzi wizerunku katalogu.
Pytałaś o jej adres - http://www.artevia.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Kryteria dodwania stron - tajemnicze i niezrozumiałe?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group