Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Czy zmieniać serwer hostingowy?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Czy zmieniać serwer hostingowy? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
eM_K_S
PostWysłany: 14 Paź 2007, 13:40    Temat postu: Czy zmieniać serwer hostingowy? Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Witam. Właśnie mija pół roku jak strona www.dj-na-wesele.pl jest obecne w sieci i właśnie kończy mi się umowa z netartem. Za przedłużenie jej chcą ode mnie kolosalnych pieniędzy (jak na mój gust).

Powiedzcie czy stronę o wodzireju mogę przenieść na inny tańszy serwer i jak to zrobić, jakie serwery polecacie?
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
voy-tech
PostWysłany: 14 Paź 2007, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Podejrzewam, że po jednym weselu - koszt utrzymania serwera zwróci się nawet z nawiązką. Więc co za problem. 366 zł to nie majątek. Poza tym dostaniesz Kasperskiego gratis Wink (cena w sklepie 126 zł).
Pamiętaj, że Twoja strona to Twoja wizytówka.
Trzymając ją na tym serwerze masz pewność, że będzie zawsze osiągalna dla odwiedzających ją gości.
Niestety, a może stety - to co dobre - musi kosztować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kristooki
PostWysłany: 14 Paź 2007, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

wow - 366pln na taką mała stronkę to kapkę za dużo. Co innego gdyby to był portal.
Ja ostatnio przesiadłem się na www.linuxpl.com i jestem zadowolony Wink
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
voy-tech
PostWysłany: 14 Paź 2007, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Linux.pl jest w sumie droższy, tyle że udostępnia konta z niewielkim transferem i pojemnością - a te są tanie. W netarcie nie ma takich, ale to może i lepiej Smile
eM_K_S, jeżeli ta strona generuje Ci jakieś zyski (w sensie zamówień) - to ja na Twoim miejscu zostawiłbym tak jak jest. Jeżeli nie miałeś dzięki niej żadnych zamówień - to możesz pomyśleć nad zmianą serwera.
Na frazę "dj na wesele" jesteśw top 10 gogla. Nie wiadomo jak G zareaguje na zmianę serwera.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grejf
PostWysłany: 15 Paź 2007, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

proponuje www.hekko.pl badz www.kazdy.robi.to przekieruj domene na nie i juz ;] pozdrawiam
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fryzjer-Bartek
PostWysłany: 02 Lis 2007, 00:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 11


Mi się w grudniu kończy abonament w nazwa.pl mam na jednym koncie 4 serwisy i 12 baz danych. Dotychczas byłem zadowolony z poziomu usług i obsługi, jednak od kilku znajomych słyszałem że nie jest tam dobrze, ze usunęli ich konta bo podobno obciążali łącza, czy coś takiego (a strony nie były setkami tysięcy użytkowników).
Zastanawiam się czy serwer mi nie padnie bo w ostatnim czasie zwiększyłem liczbę użytkowników i odsłon a także podpiąłem pod serwer 2 serwisy które wcześniej miałem na innym serwerze i zastanawiam się czy z mieniać czy nie, a jeśli tak to na jaką firme w podobnej cenie i z podobnymi parametrami?
_________________
Porady fryzjerów, fryzury w wortalu Pi?kne W?osy
Katalog Salonów Fryzjerskich znajd? fryzjera on-line!
Polecam - Profesjonalne kosmetyki do w?osów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 02 Lis 2007, 00:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

tak to mozna wiecie, gadac o wrozkach i kosmitach. strona moze miec 5tys uu dziennie i starczy najtanszy serwer jak jest kod dobrze zoptymalizowany, albo nie wykorzystuje bazy. mozesz miec 1tys uu i mozesz zarzynac dedyki. zobacz ile masz userow, jakie skrypty, itd, np forum ktore masz to zabojca, ale przy twoich userach powinno isc na najtanszym badziewiu...

ps. masz fatalne linki wewnetrzne. skoro juz dajesz anchory typu bale, wesela, to porob do nich jakies podstrony i wrzuc tam pare slow, bo nie ma zadnego sensu linkowac strone glowna na kilka anchorow i to z samej glownej. lepiej linkowac podstrony

pozdr
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Czy zmieniać serwer hostingowy?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group