Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Presell pages » Likwiduję precla szukaj24.pl

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Likwiduję precla szukaj24.pl « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
zgred
PostWysłany: 30 Lis 2007, 12:19    Temat postu: Likwiduję precla szukaj24.pl Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

Zdecydowąlem się zlikwidować precla z powodu zaspamowania ... www.szukaj24.pl - szkoda domeny więc powstanie tam cos innego porządzniejszego - sądzę że w poniedziałek pojawi się tam katalog - według niektorych opinii dość ładny Very Happy
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
JankesM
PostWysłany: 30 Lis 2007, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Precelki jak powstawały, tak będą znikać.
Katalog stron, to jednak katalog.

Pisz?
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gostek_
PostWysłany: 30 Lis 2007, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 181


Katalog nie musi byc ładny, ale użyteczny i podlinkowany Smile Co do precelka, to każdy zakładajac go, powinien liczyć się ze świadomością , ze z czasem bedą spamy jak na Qlwebach itp. Zawsze można sie zabezpieczyć, opisów w google sa setki, ale łatwiej postawic cos innego, gdy juz domena podlinkowana dzięki userom..
Dlatego własnie przestałem dodawać swoje wpisy do precli, bo ich Admini to niepoważni goście są.
_________________
liderpracy.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 01 Gru 2007, 08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Cytat:
Dlatego własnie przestałem dodawać swoje wpisy do precli, bo ich Admini to niepoważni goście są.

Na początku bumu precelków dodałem się do kilku, żeby przeprowadzić testy. Jak się okazało, do dnia dzisiejszego niektóre podstrony z wpisami nie są zindeksowane. Odpuściłem sobie precelki i wolę pracować nad własnym tematycznym zapleczem.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 01 Gru 2007, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

w preclach mam moze ze 3-4 arty i szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, czy te precle istnieją jeszcze, czy już nie Smile nie interesuję się tym, podobnie jak katalogami...
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 02 Gru 2007, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

precel zgreda za jego zgoda bedzie kontynuowany przeze mnie, wyczyszcze syf i zostawie wartosciowe wpisy. musze pomyslec, ktora domene dac pod niego i dam wam znac jaki jest adres. pozdrawiam.
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Presell pages » Likwiduję precla szukaj24.pl
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group