Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Język angielski - nauka języka angielskiego

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 Język angielski - nauka języka angielskiego « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
voy-tech
PostWysłany: 23 Lut 2008, 03:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Lexy napisał:
1. Chyba nie sądzisz, że za każdym razem się podpisuje swoim nickiem.

Napisałem, ze to nie załatwi sprawy tylko trochę dokuczy, ale mniejsza o to.
Lexy napisał:
2. I przez jednego dzieciaka ucierpieliby zarówno goście, którzy nie mogliby nic napisać, jak i osoby decydujące się na rejestrację, bo musieliby czekać na akceptację co najmniej kilka godzin (z pracy wracam po 17).

Nie chodziło mi o ręczną aktywację przez admina, tylko konieczność odebrania poczty z linkiem aktywującym - wtedy banujesz wszystkie adresy e-mail spamowicza, aż do skutku.

Jeżeli chcesz dać możliwość pisania niezalogowanym to z góry stoisz na przegranej pozycji.
Pozostaje jeszcze skrypt wywalający wszystkie posty z zakazanymi adresami www. Chociaż ...jezeli to ciężki przypadek - to będzie linkował nawet WP Twisted Evil aby tylko dokuczyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Lexy
PostWysłany: 23 Lut 2008, 07:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Cytat:
tylko konieczność odebrania poczty z linkiem aktywującym

Z tym radzą sobie nawet roboty, bo na jednym forum musiałam już przez to włączyć aktywację przez admina, tak więc nie jest tak łatwo jak mogłoby Ci się wydawać.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
voy-tech
PostWysłany: 23 Lut 2008, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Najpierw robot musiałby przebrnąć w trakcie rejestracji przez token, dzielone pole e-mail lub inne zabezpieczenie (np. pytanie - odpowiedź). Jest sporo sposobów. Jeżeli z tym sobie nie poradzi - nici z rejestracji, a więc nawet nie dostanie linka aktywacyjnego. Na moim forum od roku nie miałem żadnego robota. Very Happy Wcześniej miałem forum Przema, a od trzech miesięcy mam SMF, które jest rewelacyjne - możliwości administracyjne - przepotężne (więcej niż u Przema), a skrypt lekki (na Ajax'ie).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Waldek
PostWysłany: 24 Lut 2008, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

voy-tech napisał:
a skrypt lekki (na Ajax'ie).

Szukam adresu strony – forum, sam jestem ciekawy zastosowanych rozwiązań, toż Ajax to mój malutki koni, malutki, ale konik. Rolling Eyes
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 Strona 3 z 3


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Język angielski - nauka języka angielskiego
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group