Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » CMS - Content Management System » Nie otwierają mi się okienka w PA w Joomla

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Nie otwierają mi się okienka w PA w Joomla « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
czis
PostWysłany: 21 Gru 2007, 13:30    Temat postu: Nie otwierają mi się okienka w PA w Joomla Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 304

Skąd: B....a

Od pewnego czasu używam CMS-a - Joomla. Jest naprawdę bardzo dobry i w miarę prosty w obsłudze. Ostatnio napotkałem na problem, a mianowicie gdy wchodzę do panelu administratora i próbuję np. napisać artykuł - wszystko jest OK, ale jeżeli już chcę wstawić tam HTML i naciskam na button HTML wyskakuje mi okienko, ale w nim nic nie ma. Nie da się tam nic napisać. Problem ten mam od pewnego czasu, ponieważ wcześniej wszystko było OK. Myślałem na początku, że mam wyłączoną obsługę javascript, ale okazało się , że jest włączona. Próbowałem pod IE i Firefox-em, ale nadal nie działa. W czym tkwi problem ? Rolling Eyes Wink
_________________
Hacking -nowa strona po?wi?cona bezpiecze?stwu w sieci - REAKTYWACJA
Capoeira - sztuka walki | kultura | tradycja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
dkint
PostWysłany: 21 Gru 2007, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 115

Skąd: Zamo??

Witam

Która joomla i który edytor ... ja mam joomla 1.0.13 i dwa edytory fck i jce i oba chodzą aż miło - wszystkie funkcje działają ...

pozdrawiam
Krzysiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czis
PostWysłany: 22 Gru 2007, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 304

Skąd: B....a

Wersja Joomla : 1.0.11 Stable ( wiem, że stara, ale jara) Smile


Cytat:
ja mam joomla 1.0.13 i dwa edytory fck i jce i oba chodzą aż miło - wszystkie funkcje działają ...


Mi też wszystko śmigało, ale ostatnio .. kupa wszystko się zepsuło.
_________________
Hacking -nowa strona po?wi?cona bezpiecze?stwu w sieci - REAKTYWACJA
Capoeira - sztuka walki | kultura | tradycja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 28 Gru 2007, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

a inne edytory działają?
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czis
PostWysłany: 28 Gru 2007, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 304

Skąd: B....a

Cytat:
a inne edytory działają?


Przykład : Link

Zauważyłem także, że jeżeli wchodzę w PA Menu- mainmenu - i tam chcę przestawić kolejność wyświetlania linków ( naciskam na strzałki ) lub chcę zaznaczyć, by dany link nie był wyświetlany to te buttony nie działają Confused ,ale jeszcze lepsze jest to : jeżeli coś nie jest obecnie wyświetlane w menu wówczas wszystko działa dla tego linku (mogę zmieniać jego pozycję i go odznaczać ). Confused
_________________
Hacking -nowa strona po?wi?cona bezpiecze?stwu w sieci - REAKTYWACJA
Capoeira - sztuka walki | kultura | tradycja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 28 Gru 2007, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

mniejsza z tym...

tyle, co mi na myśl przychodzi, to:

- sprawdź, czy adres w przeglądarce jest taki sam, jak w configuration.php (z lub bez "www") - musi być taki sam
- we wszystkich przeglądarkach się tak dzieje?
- stara, ale jara to jedno, ale nowsze wersje mają to do siebie, że zawierają poprawki wyłapanych błędów ;)
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czis
PostWysłany: 28 Gru 2007, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 304

Skąd: B....a

Cytat:
- sprawdź, czy adres w przeglądarce jest taki sam, jak w configuration.php (z lub bez "www") - musi być taki sam

Wszystko się zgadza.


Cytat:
- we wszystkich przeglądarkach się tak dzieje?

Sprawdzałem pod IE i Firefoxem i pod obydwoma to samo.


Cytat:
- stara, ale jara to jedno, ale nowsze wersje mają to do siebie, że zawierają poprawki wyłapanych błędów Wink

Chyba się na to zdecyduję. Smile
_________________
Hacking -nowa strona po?wi?cona bezpiecze?stwu w sieci - REAKTYWACJA
Capoeira - sztuka walki | kultura | tradycja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 04 Sty 2008, 04:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

przeglądałem forum Joomla i sporo podobnych przypadków tam jest, ale jednoznacznego rozwiązania nie ma. Niektórym tak się dzieje nie przez www, ale np. przez niestandardową templatkę PA. Zaktualizowałeś?
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czis
PostWysłany: 04 Sty 2008, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 304

Skąd: B....a

Nie wiem jak się to stało, ale pozmieniałem kilka opcji w konfiguracji strony (wydawało mi się, że nie mają nic wspólnego z błędem), ale tu zaskoczenie. Wchodzę, by napisać newsa, a tam edytor HTML i reszta działa. Smile Dziwny przypadek, ale dobrze, że się rowiązał.
Cytat:
Zaktualizowałeś?

Narazie poczekam trochę z aktualizacją, ale myślę, że zaniedługo mi się przyda. Wink
_________________
Hacking -nowa strona po?wi?cona bezpiecze?stwu w sieci - REAKTYWACJA
Capoeira - sztuka walki | kultura | tradycja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 08 Sty 2008, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

jeszcze jedna rzecz: PHP4 czy PHP5? Bo nie tak dawno z podobnym problemem się do mnie jeden gościu zgłosił i okazało się, że to właśnie wina środowiska: w PHP5 źle są odczytywane .xml z polskimi znakami i takie cyrki czasem się dzieją.
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » CMS - Content Management System » Nie otwierają mi się okienka w PA w Joomla
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group