Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Zaczynamy przygodę ze stronami » NASZA-KLASA.pl - opinie o serwisie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 NASZA-KLASA.pl - opinie o serwisie « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
weronika
PostWysłany: 30 Kwi 2009, 01:51    Temat postu: Nasza - klasa, nasza praca Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


To jedyna firma w Polsce, w której nikt nie zabroni dostępu do naszej-klasy. Przesiadywanie na portalu jest wręcz wskazane, a atmosfera w firmie - jak w paczce przyjaciół. Tak pracuje się w serwisie społecznościowym nasza-klasa.pl

Nasza - klasa, nasza praca:
http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,90439,6537430.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Mariusz
PostWysłany: 01 Maj 2009, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 93


to ci Nasza-Klasa Cool
_________________
lol wierszyki
fotki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
martyna
PostWysłany: 09 Maj 2009, 14:30    Temat postu: Siedem rad dla użytkowników Naszej Klasy Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 236

Skąd: Warszawa

Nasza-Klasa istnieje już w sieci ponad dwa lata, jednak nie każdy pamięta o podstawowych zasadach tego serwisu, a tym bardziej do czego ten serwis tak naprawdę służy. Poniżej zestaw podstawowych rad dla użytkowników tej strony, niektóre z nich są tak banalne, że z pewnością w komentarzach będziecie je krytycznie oceniać. Jednak wystarczy jedynie kilka minut "buszowania" po portalu, aby zobaczyć, że niektórzy albo o tym nie wiedzą, albo po prostu nie przywiązują do tego wagi.

Siedem rad dla użytkowników Naszej Klasy:
1. Nie podawaj zbyt wielu danych o sobie
2. Nie bądź "otwarty"
3. Nie dodawaj nagich zdjęć!
4. Nie dodawaj do znajomych osób których nie znasz
5. Nie rób błędów i pisz zrozumiale
6. Prywatne wiadomości to nie komunikator ani e-mail
7. Nasza-Klasa to nie Fotka

więcej: http://technologie.gazeta.pl/technologie/1,97877,6587144,.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcinw
PostWysłany: 10 Maj 2009, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 35


Witam wszystkich

na początku istnienia serwisu siedziałem na nim po kilka godzin dziennie, z każdym dniem coraz mniej i mniej, czasami nie logowałem się 3-4 tygodnie. Ale ostatnio jak wszedłem pod IE to się załamałem. Tyle reklam nie widziałem na żadnym innym serwisie. Współczuje tym którzy nie korzystają z Mozilli i AdBlocka. Bez chwili zastanowienia usunąłem konto Smile Myślę że jeśli nie ograniczą reklam itp... to serwis będzie tracił na popularności.
p.s. Czy tylko ja usunąłem konto? Jest ktoś jeszcze? n
pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wena2k432
PostWysłany: 03 Cze 2009, 04:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 25


Witam,

ja osobiście nigdy nie byłem wielkim maniakiem kontaktów przez naszą-klasę, ale konto mam od początku. Niestety potwierdzam opinię przedmówcy, że w tej chwili strona skomercjalizowała się w takim stopniu, że coraz więcej moich znajomych usuwa swoje konta. Dodatkowo ludzie coraz bardziej boją się o dane, które zamieszczają na tej stronie. Ja sam słyszałem już wiele opinii na ten temat i chyba coś w tym jest.

Pozdrawiam.
_________________
www.chemikalni.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 10 Cze 2009, 10:58    Temat postu: Nasza Klasa staje się globalną potęgą? Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


W sieci pojawiło się zestawienie największych portali społecznościowych na świecie pod względem wartości. Ile jest warta polska Nasza Klasa?

Globalne zestawienie portali społecznościowych zostało przygotowane przez TechCrunch - jeden z najbardziej opiniotwórczych blogów w internecie. Okazuje się, że Nasza Klasa zajmuje aż 23 pozycję. Najbardziej wartościową marką na świecie okazał się MySpace. Dopiero drugi jest zdobywający ogromną popularność w ostatnich miesiącach Facebook. Pierwszą trójkę zamyka serwis społecznościowy Bebo.

Nasza Klasa zdobyła w Polsce w bardzo krótkim czasie pozycję niekwestionowanego lidera serwisów społecznościowych oraz miano jednej z najcenniejszych marek polskiego internetu. Nie dziwi mnie więc fakt, że na świecie zauważono już duży potencjał i siłę przebicia Naszej Klasy. To prawdziwy powód do dumy, ze polskie produkty takie jak Nasza Klasa są zauważane na świecie. Ciekawe, czy Nasza Klasa zamierza w przyszłości wypłynąć szerzej na rynki międzynarodowe? W tej kwestii byłbym raczej sceptyczny, gdyż trudno mi wyobrazić, co Nasza Klasa mogłaby zaproponować zagranicznemu odbiorcy, czego nie ma już w innych globalnych serwisach społecznościowych.

W rankingu zwyciężył co prawda MySpace (pamietajmy, że polski MySpace został pokonany przez Naszą Klasę), ale myślę, że niedługo będzie on musiał oddać palmę pierwszeństwa na rzecz dynamicznie zdobywającego internet Facebooka.

Dziesięć największych serwisów społecznościowych na świecie
http://technologie.gazeta.pl/technologie/1,93209,6692207,.html
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 15 Wrz 2009, 10:27    Temat postu: http://jakusunacsledzika.pl Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Może Wam się przyda:

http://jakusunacsledzika.pl


Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 13 Paź 2009, 12:13    Temat postu: Jak Nasza-klasa walczy o kasę Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


W tym roku Nasza-klasa.pl może mieć nawet 10 proc. polskiego rynku e-reklamy. Gdyby nie jej wąskie gardło, mogłaby zarabiać 7-8 mln zł rocznie więcej - wynika z szacunków domów mediowych.

Nasza-klasa.pl - niespełna trzylatek, a już potentat na polskim rynku internetowym. Z badania Megapanel PBI/Gemius wynika, że w lipcu miał 11,6 mln użytkowników (choć własne dane serwisu mówią o 13,5 mln) przy zasięgu blisko 70 proc. We wrześniowym badaniu amerykańskiej firmy comScore Nasza-klasa z wynikiem 34,4 proc. zajęła pierwsze miejsce pod względem współczynnika zaangażowania konsumentów, wyprzedzając na tym polu zarówno Facebooka, jak i MySpace (współczynnik określa stosunek liczby użytkowników, którzy z serwisu korzystają codziennie, do całomiesięcznej liczby użytkowników).

A w szufladce "społeczności" Nasza-klasa bije rywali na głowę - ma np. ponad dwukrotnie więcej użytkowników niż druga w rankingu grupa Gazeta.pl i zagarnia prawie cały rynek reklamowy skierowany do tej kategorii.

więcej http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,7134485,Jak_Nasza_klasa_walczy_o_kase.html
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 Strona 10 z 10


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Zaczynamy przygodę ze stronami » NASZA-KLASA.pl - opinie o serwisie
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group