Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Zaczynamy przygodę ze stronami » NASZA-KLASA.pl - opinie o serwisie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 NASZA-KLASA.pl - opinie o serwisie « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Waldek
PostWysłany: 17 Sty 2008, 07:55    Temat postu: Re: NASZA KLASA - SZKOLNE LATA Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

Martin napisał:
Można odnieść wrażenie, że duże portale takie jak onet.pl, gazeta.pl, wp.pl zdecydowanie boją się konkurencji ze strony nasza-klasa.pl.

Marcinie też mam takie nieodparte wrażenie od samego początku, dlatego tak mnie zaogniło ta medialna w podtekście nagonka.
W głębokim poważaniu, aby nie napisać DU..e Exclamation młodzi ludzie mają serial z życia naszych tak zwanych TFU elit politycznych bez względu na obcję.
Już mnie mierzi jak te gęby oglądam (przypadkowo) w TV, co dopiero o wiele młodsi.
Na onet, wp, interia już w ogóle nie wchodzę w sektor polityczny.
Grupa młodych informatyków utrafiła w punkt i stąd ten szum.

Ja stronę nasza-klasa.pl poznałem kilka dni temu, kiedy na GG jakaś dziewczyna zapytała mnie, czy TO TY JESTEŚ TYM Waldkiem Question – zdziwienie Idea z mojej strony, pytam skąd my się znamy – odpowiedz – nasza-klasa.pl.
Wszedłem, powtarzam kilka dni temu na tę stronę i tak się tam przyglądam.
Pytająca – czy nazwisko Twoje zaczyna się na „P” Question – odpowiedź – oczywiście – nie.

Napisałem – proszę szukać dalej, powodzenia i koniec. Smile

Małżonka wczoraj weszła na stronę absolwentów swojego liceum i znalazła koleżankę, która poszła do zakonu, małżonka na studia, nawiązały kontakt i kolacje musiałem sobie zrobić sam. Twisted Evil

Pewnie, że znajdą się oszołomy, poktęty, frustraci, którzy będą na stronie udawać kogoś, kim nie są, ale śmiecie są wszędzie.
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
JankesM
PostWysłany: 17 Sty 2008, 12:38    Temat postu: NASZA-KLASA.pl - opinie o serwisie Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Puma napisał:
Inspektor skontroluje portal Nasza-klasa.pl

Twórcy Naszej Klasy w sposób profesjonalny podeszli do bezpieczeństwa danych użytkowników. Problem w tym, ze ludzie nie czytają regulaminu, a informacje o sobie podają przerażająco lekkomyślnie – stwierdził Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych. Mimo tej oceny GIODO skontroluje zabezpieczenia portalu.

więcej: http://www.tvn24.pl/-2,1535558,wiadomosc.html
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karolek
PostWysłany: 17 Sty 2008, 20:53    Temat postu: Nasza-klasa najgorszą stroną internetową Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 46


Portal zlastrona.org w zorganizowanym rankingu ZłaStronaFestiwal wybrała sześć stron WWW, które zdaniem jurorów nie powinny się znaleźć w Internecie. Jedną z niechlubnych nagród otrzymał serwis nasza-klasa.pl.

"Zbyt często zapominamy o tych, którzy najbardziej potrzebują pomocy. Musimy ich wspólnie zmotywować do jeszcze bardziej wytężonej pracy, by wreszcie udało im się czegoś dobrego dokonać" - tak pomysłodawcy akcji opisują motywację, która im przyświecała w tworzeniu rankingu. Jak poinformował serwis tvn24.pl, w pięciu kategoriach kapituła zlastrona.org przyznała sześć nagród w kategoriach: całokształt, najgorsza wydajność, najgorsza kampania/hasło/logo, najgorsza użyteczność, najgorsza dostępność, faworyt publiczności. Serwis nasza-klasa został niechlubnym zwycięzcą w kategorii "najgorsza wydajność". "Miliony użytkowników mają problemy z publikacją swoich danych osobowych. Tysiące kompromitujących zdjęć nie zostaną opublikowane. Nie można się umówić ze znienawidzonymi koleżankami z podstawówki, by opowiedzieć im o mężu-biznesmenie. Serwery nie wytrzymują obciążenia. Nasza-klasa jest niedostępna" - podano w uzasadnieniu takiego wyboru. Zlastrona.org powstała z końcem roku. Jest otwartym, edukacyjnym projektem internetowym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kristooki
PostWysłany: 18 Sty 2008, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

nie rozumie tej nagonki na nasza-klas.pl
gdyby wam w ciągu kilku miesięcy przybyło 4 miliony użytkowników i każdy z nich chciałby sobie pogrywać jakieś badziewne zdjęcie z kotkiem i buszował by po serwisie 24h żeby znaleźć ludzi których nie zna ale powiedział im kiedyś cześć na imprezie u Jacka 5 lat temu, to Wasze serwery też by padły.
Portal zrobili studenci - a student z natury nie ma kasy. Całe szczęście ze znalazł się inwestor zagraniczny który wsparł ich finansowo - a pieniądze przeznaczyli na serwery. Olbrzymia popularność ich zaskoczyła - ciekawe co zrobiły by portale typu onet czy wp gdyby im oglądalność podskoczyła o 1000% ?? tez by im serwery padały. Więc zanim ktoś napisze ze mają beznadziejne serwery niech sobie popatrzy na swój wirtualny serwerek i pomyśli ile razy on padł...
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 18 Sty 2008, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

po to wpakowano w nich kase zeby przeznaczyli je na serwery. nie sa przygotowani na to, ich wina. mamy mowic, och biedna nasza klasa, nie wiedza jak sobie poradzic z ruchem, oj biedni. mam to gdzies. albo strona dziala albo nie. nie rozumiem ludzi ktorzy jeszcze siedza na tej stronie mimo iz chodzi ona jak zolw.

tak wiec patrze na swoj wirtualny serwerek i mowie iz nasza klasa to dno.
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Waldek
PostWysłany: 18 Sty 2008, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

kristooki napisał:
nie rozumie tej nagonki na nasza-klas.pl
gdyby wam w ciągu kilku miesięcy przybyło 4 miliony użytkowników i każdy z nich chciałby sobie pogrywać jakieś badziewne zdjęcie z kotkiem i buszował by po serwisie 24h żeby znaleźć ludzi których nie zna ale powiedział im kiedyś cześć na imprezie u Jacka 5 lat temu, to Wasze serwery też by padły.

Popieram Smile
Bardzo (wiem, że niewiele to znaczy), ale ja bardzo w duchu im kibicuję.
Myślę, że dadzą sobie radę, czego z całego serca im życzę.
Sponsorzy się znajdą na szybsze serwery w rezultacie młodzi z otwartą głową chłopcy wyjdą na swoje.
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
voy-tech
PostWysłany: 18 Sty 2008, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Waldek napisał:
Sponsorzy się znajdą na szybsze serwery w rezultacie młodzi z otwartą głową chłopcy wyjdą na swoje.


Gdzieś w sieci widziałem informację, że z samych reklam chłopcy wyciągają 100 000 PLN miesięcznie. Osobiście podejrzewam że nawet więcej przy tej liczbie userów. Więc chyba sponsor im nie potrzebny.
Rolling Eyes

Poza tym przyrost liczby odwiedzających gości był stopniowy, co prawda szybki, ale stopniowy. Strona jest w sieci już ponad rok, więc obserwując statystyki ruchu - mogli wywnioskować, że w przyszłości serwer im się zapcha i zawczasu podjąć odpowiednie działania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 18 Sty 2008, 22:27    Temat postu: NASZA KLASA Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Waldek napisał:
Sponsorzy się znajdą na szybsze serwery w rezultacie młodzi z otwartą głową chłopcy wyjdą na swoje.

Niedawno Nasza-klasa.pl została przeniesiona do największej w Polsce zachodniej serwerowni zlokalizowanej w piwnicach centrum handlowo-rozrywkowego Stary Browar w Poznaniu (jej klientami są między innymi takie serwisy jak Allegro.pl czy One-2-One S.A.). Serwerownia Beyond DataCenter to bunkier informatyczny, w którym dane są bezpieczne. Zapewniamy ciągłość zasilania, pełne bezpieczeństwo i system przeciwpożarowy - mówi Michał Grzybkowski prezes Beyond.pl. Nasza klasa działa coraz szybciej. Proces przenosin zaplanowano na jeszcze półtora miesiąca - dodaje prezes Grzybowski. (źródło: wiadomosci.epoznan.pl)
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
weronika
PostWysłany: 19 Sty 2008, 15:49    Temat postu: NASZA KLASA Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Nasza-klasa.pl z dnia na dzień działa coraz szybciej!
Good
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kristooki
PostWysłany: 19 Sty 2008, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

no ja już dawno nie widziałem komunikatu o niedostępności Smile
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 19 Sty 2008, 21:35    Temat postu: NASZA KLASA Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Serwis jeszcze nie zarabia- mówi CEO Nasza-Klasa.pl Maciej Popowicz. Jednak w to, że serwis będzie przynosił zyski uwierzyli zarówno właściciele dwóch funduszy venture-capital jak i kilka polskich spółek internetowych. Na razie witryna funkcjonuje głównie dzięki... Google AdSense

więcej: www.internetstandard.pl/news/136977.html
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
voy-tech
PostWysłany: 19 Sty 2008, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Martin napisał:
Serwis jeszcze nie zarabia- mówi CEO Nasza-Klasa.pl Maciej Popowicz.

n

Podejrzewam, że z samego AS mają te 100 tyś PLN miesięcznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kristooki
PostWysłany: 20 Sty 2008, 00:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

voy-tech napisał:
Podejrzewam, że z samego AS mają te 100 tyś PLN miesięcznie.

hehe.. ta... jasne... Very Happy
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
voy-tech
PostWysłany: 20 Sty 2008, 01:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

kristooki napisał:
hehe.. ta... jasne... Very Happy


Skoro na 1000 UU można bez wysiłku zarobić 100 zł miesięcznie, to na 1000 000 - 100 000 zł. Proste. Podejrzewam że może być więcej (ponad 30 odsłon na usera).
Czysta matematyka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Waldek
PostWysłany: 20 Sty 2008, 08:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

Wiecie co Wam powiem, TO NAPRAWDĘ WCIĄGA – szok.
Zarejestrowałem się „delikatne” tak z ciekawości, dodaję po kolei szkoły do których uczęszczałem, przeglądając jednocześnie czy ktoś tam już jest i NAGLE WIDZĘ ZDJĘCIE SWOJEGO PLUTONU Wink z wojska NA KTÓRYM JA TEŻ JESTEM – sprzed sam nie winem ilu lat.

Natychmiast nawiązałem kontakt i naprawdę wielu ciekawych rzeczy się dowiedziałem, TO JAKBY POWRÓT DO LAT DURNYCH I CHMURNYCH.
Rano, to dla mnie jest godzina 4.00 serwis chodził błyskawicznie, pozwoliło mi to nieco poznać nawigację.

Minusy, to nie alfabetyczne dodawanie szkół, wielokrotnie po kilka razy ta sama, i nie wiadomo gdzie szukać znajomych.
Duży bałagan (myślę, że to usuną) w dodawaniu tych samych szkół pod różnymi nazwami, wolna amerykanka.
Jak tego nie usystematyzują to zrobi się śmietnik.
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny Strona 3 z 10


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Zaczynamy przygodę ze stronami » NASZA-KLASA.pl - opinie o serwisie
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group