Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Zaczynamy przygodę ze stronami » NASZA-KLASA.pl - opinie o serwisie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 NASZA-KLASA.pl - opinie o serwisie « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
JankesM
PostWysłany: 14 Lut 2008, 15:53    Temat postu: NASZA-KLASA.pl - spotkanie po latach Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445



_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Waldek
PostWysłany: 14 Lut 2008, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

Mają kobiety fantazję Smile , ciekawe jakby "chłopcy" zrobili sobie zjęcia po latach w slipkach i z profilu.
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 15 Lut 2008, 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Waldek napisał:
ciekawe jakby "chłopcy" zrobili sobie zdjęcia po latach w slipkach i z profilu.

Widok mógłby być imponujący Laughing
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 21 Lut 2008, 09:07    Temat postu: Internautom Nasza-klasa nie wystarcza Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Polaków ogarnął szał poszukiwania znajomych w Internecie. Koledzy z Ghany i Tanzanii, koleżanki z RPA i Norwegii? Młodych Polaków ogarnął szał poszukiwania znajomych w Internecie. Nie wystarczają już im koledzy z naszej-klasy.pl - uważa "Dziennik". Jak donosi gazeta, Polacy szturmują międzynarodowy portal społecznościowy i korespondują z rówieśnikami poznanymi na zagranicznych wojażach.

Wayn.com to brytyjski portal społecznościowy. Korzysta z niego już kilka milionów internautów z całego świata. Portal działa podobnie jak Nasza-klasa.pl. Użytkownicy zamieszczają zdjęcia, filmy, piszą blogi. Szukają znajomych, z którymi studiowali na zagranicznych uczelniach lub spotkali się w czasie wakacyjnej pracy. Wśród nich jest mnóstwo Polaków, m.in. studentka geografii z Łodzi Zuza. - Byłam na wymianie studenckiej w Holandii. Po powrocie do Polski założyłam bloga w języku angielskim. Specjalnie dla moich nowych przyjaciół. Niedawno przeniosłam się na wayn.com. Na portalu odnalazłam kilka osób, z którymi zerwał się kontakt po moim wyjeździe z Holandii – tłumaczy „Dziennikowi” dziewczyna. Studentka fizyki w krakowskiej AGH Julita Śliwińska, w wakacje pracowała w Londynie. Zaprzyjaźniła się z kilkoma Afrykańczykami. Wróciła do kraju, ale ze swoimi przyjaciółmi utrzymuje kontakt poprzez właśnie tę witrynę. - Piszemy do siebie, opowiadamy o ważnych wydarzeniach w naszym życiu. Zamieszczamy zdjęcia z ciekawych imprez – relacjonuje gazecie.

Socjologa z Uniwersytetu Łódzkiego Izabelę Franckiewicz popularność portali społecznościowych nie dziwi. Według niej może być to jednak krótkotrwały zachwyt. - Internauci chcą być zauważani, dlatego udzielają się na forach, w portalach. Jeżeli jednak ze swojej wirtualnej aktywności szybko nie zaczną odczuwać korzyści w świecie realnym, to ich zainteresowanie portalem zaniknie – zauważa. Jakie korzyści mogą mieć użytkownicy wayn.com? Julicie Śliwińskiej marzy się np. odwiedzenie swoich przyjaciół w Ghanie. Dostała już nawet zaproszenie. Jak twierdzi Agnieszka Moncznik, redaktorka w wydawnictwie "Bezdroże", wydającego m.in. przewodniki turystyczne, "dla wielu osób takie zaproszenie od znajomej osoby to bardzo często szansa na odbycie egzotycznych podróży. Z dala od hoteli, turystycznych kurortów, przetartych szlaków". Psycholog społeczny z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, który bada przyczyny popularności portali społecznościowych, Mariusz Makowski uważa, że międzynarodowe kontakty podnoszą nasze ego, chwalimy się nimi. Jego zdaniem, nasz internetowy profil to swoista gablota próżności.

www.dziennik.pl/wydarzenia/article126695/Nasza_klasa_juz_nie_wystarcza.html
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Waldek
PostWysłany: 21 Lut 2008, 09:48    Temat postu: Re: Internautom Nasza-klasa nie wystarcza Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

JankesM napisał:
nasz internetowy profil to swoista gablota próżności.
www.dziennik.pl/wydarzenia/article126695/Nasza_klasa_juz_nie_wystarcza.html

Piepszy dziad Exclamation Exclamation o sobie, niewątpliwie są tacy, co kolekcjonują znajomych, ale każdy ma swój punkt widzenia na kontakty w „nasza klasa”.
Miałem propozycji sporo od całkowicie mi nieznajomych ludzi i natychmiast odrzucałem.
Sam jestem ukryty i poprzez wyszukiwarkę nie można mnie znaleźć.
Jak zobaczę osobę, którą pamiętam z dzieciństwa to piszę do niej pewne szczegóły, które ona i ja możemy znać i po sprawie.
Zaakceptowałem 14 znajomych i otrzymałem od tychże ludzi na maila swojego m.in. zdjęcia które oni posiadali a ja nawet nie wiedziałem, że takowe były, czasem masa śmiechu jak otrzymam z jakiegoś rajdu, obozu, koloni swoje zdjęcie w grupce.
Ja nawet w wielu przypadkach nie pamiętałem, że tam byłem.
O śmierci, o sukcesach wielu się dowiedziałem, zwykła ciekawość.
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 21 Lut 2008, 11:08    Temat postu: NASZA KLASA - SZKOLNE LATA Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Powstała już wyszukiwarka ludzi w znanych serwisach: www.wyczajka.pl

Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Waldek
PostWysłany: 21 Lut 2008, 11:23    Temat postu: Re: NASZA KLASA - SZKOLNE LATA Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

Martin napisał:
Powstała już wyszukiwarka ludzi w znanych serwisach: www.wyczajka.pl

Pisz?

Witam Ciebie Marcinie. Smile
TU MNIE WYCZAIŁA - między innymi bo google to sporo.

PS. Często zaglądam do rodziny Twojej.
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Katrin
PostWysłany: 29 Lut 2008, 23:31    Temat postu: Impactory m.in. dla Naszej-Klasy Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 746

Skąd: Piaseczno

28 lutego, odbyło się wręczenie nagród IMPACTOR dla najbardziej podziwianych osób oraz firm mediów i reklamy za rok 2007. Wśród laureatów znalazł się także serwis Nasza-Klasa.pl w kategorii Najbardziej Podziwiane Medium 2007. Akademia przyznała Naszej-Klasie Impactora "za fenomen i 6 mln użytkowników. Za to, że w bardzo krótkim czasie zbudowała potężną wielomilionową społeczność, udowadniając rolę internetu jako istotnego medium".

więcej: www.impactor.pl/aktualnosci/?id=44
_________________
Katrin
- Blog Borkowscy to nasza rodzina, alei nie tylko (Piaseczno)
- Prywatny Katalog Stron - dodaj interesuj?c? stron?!
- Udane zakupy tylko w hipermarketach Auchan
- Najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- co? dla osób interesuj?cych si? programem: taniec z gwiazdami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 06 Mar 2008, 10:11    Temat postu: NASZA KLASA - SZKOLNE LATA Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Nasza-klasa.pl to obecnie jedna z najpopularniejszych stron www w polskim Internecie. E-biznes.pl prezentuje rozmowę z Maciejem Popowiczem założycielem serwisu, jednym z twórców jego sukcesu: wywiad

Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kristooki
PostWysłany: 08 Mar 2008, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

Nowe sposoby reklamy -> profile reklamowe.

Renault Clio Grandtour -> http://nasza-klasa.pl/profile/10725189

i inne Wink
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
weronika
PostWysłany: 08 Mar 2008, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Przez takie konta reklamowe, serwis do kontaktowania się z ludźmi z klasy odchodzi do lamusa. Stworzyli serwis, żeby odnaleźć osoby z którymi uczyliśmy się w szkole, a teraz robi się NIE WIADOMO CO!

Nasza-klasa.pl zaczyna przypominać reklamową choinkę i śmietnik.

Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eM_K_S
PostWysłany: 08 Mar 2008, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

heh sam mam taki:) i o dziwo cały czas ktoś mnie zaprasza do znajomości:) Ja nie zapraszałem jeszcze nikogo:)
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Lexy
PostWysłany: 08 Mar 2008, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Cytat:
a teraz robi się NIE WIADOMO CO!

Zgadzam się. Kiedyś w artykule czytałam o tym, że niby nie mają żadnych zgłoszeń odnośnie do łamania praw autorskich przez zamieszczanie cudzych zdjęć. Kiedy jednak ja zgłosiłam się do nich w tej samej sprawie, powiedzieli że nic im do tego.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 18 Mar 2008, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

a ktoś skopiował Twoje zdjęcie i zamieścił w serwisie?:O jaką miał w tym korzyść?
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
JankesM
PostWysłany: 19 Mar 2008, 14:37    Temat postu: Odpowie za Sieg Heil na Naszej-Klasie Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


W lutym dziennikarze Gazety Wyborczej zauważyli, że wśród milinów użytkowników Naszej-Klasy znalazł się syn burmistrza Łęcznej. Jedna z fotografii w jego profilu ukazywała w towarzystwie dwóch krótko ostrzyżonych kolegów, z rękami uniesionymi w faszystowskim geście "Sieg heil". Twarze młodzieńców były zasłonięte szalikami klubu Górnik Łęczna.

Burmistrz Łęcznej stwierdził, że jego syn jest dorosły i sam ponosi odpowiedzialność za swoje czyny. Fotografia zniknęła jednak z profilu po rozmowie burmistrza z dziennikarzami.

Jak informuje GW, prokuratura rejonowa w Lublinie wystąpiła już do serwisu Nasza-Klasa.pl z prośbą o informacje dotyczące profilu. Śledczy będą chcieli ustalić jak długo fotografia mogła być dostępna na witrynie i ile osób mogło ją obejrzeć. Za propagowanie faszyzmu grozi grzywna i kara ograniczenia lub pozbawienia wolności do lat dwóch.

Więcej w portalu Gazeta.pl: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,5036740.html
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny Strona 6 z 10


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Zaczynamy przygodę ze stronami » NASZA-KLASA.pl - opinie o serwisie
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group