Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Zaczynamy przygodę ze stronami » NASZA-KLASA.pl - opinie o serwisie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 NASZA-KLASA.pl - opinie o serwisie « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Cichy
PostWysłany: 19 Mar 2008, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Witam.

Serwis w sumie fajny tylko zastanawia mnie to po co im te dane;
Imię i nazwisko
Data urodzenia itp.
Przecież mamy do czyniena z netem - czymś co jest wirtualne - nie staramy sie o kredyt itp.
Dlatego są takie chece z wykorzystywaniem ich bazy m.in. przez policję - ten serwis ma lepsza namieżalność niż za czasów stanu wojennego - dla mnie to jest wymuszanie ograniczenia prawa do anonimowości. Fakt iż nikt nikogo do niczego nie zmusza ale samo wymuszenie wpisania dokładnych danych zakrawa mi o właśnie wymuszanie Very Happy
Ja tam nie mam nic do tego ale uważam iż w necie w wirtualnym świecie nie powinno się wymagać podawania tak szczegółowych danych - chyba iż się staramy o kredyt. Wiadomo? Może nasza-klasa kiedyś będzie mieszkania budowała i zbiera tak wiarygodna bazę danych a może ma udział w ogólnopolskich statystykach ludności. To jest trochę paranoja - nie dajmy się zwariować! Ja nie mam nic do ukrycia ale takich danych nie podaje się na serwisie społecznościowym bo i po co. Nasze dane to jak nasze serducho - nasze własne i rzadko komu sie je dostaje - tak uważam.

Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
weronika
PostWysłany: 26 Mar 2008, 00:17    Temat postu: Wspomnienia z gimnazjum pełne bluzgów Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Na forach szkolnych w portalu Nasza-klasa pośród wielu sympatycznych wspomnień o nauczycielach zaroiło się też od bardzo wpisów obraźliwych dla nauczycieli. Tak zachowują się absolwenci gimnazjów z ostatnich lat. (...)

więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,5052304.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eM_K_S
PostWysłany: 26 Mar 2008, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

z jednej strony podawanie dokładnych danych jest naruszeniem w pewnym stopniu prywatności (choć nie wymuszonym) ale z drugiej strony jest jedynym sposobem na znalezienie niektórych osób. Są dwie strony medalu.

Co do obrażania nauczycieli, hmmm u mnie na forum klasowym jest temat smieszne wpadki nauczycieli i tam wypisujemy wspomnienia oczywiście bez jakiś wulgaryzmów i obraz, ale do mnie też napisał nasz ksiądz katecheta, który poczuł się obrażony. Niestety ciężko jest dogodzić wszystkim. oczywiście temat został złagodzony a nauczyciele przeproszeni, choć nie było o co robić szumu.

Co do tego artykułu to faktycznie nie jest normalne, że gimnazjaliści tego typu sprawy uważają za powód do dumy i się tym chwalą, ale tutaj też wina leży pośrodku. Jeżeli nauczyciel pozwoli sobie na takie traktowanie to nic wulgarności i "przestępczości" ze szkół nie wytępi, ale to już zupełnie oddzielny wątek
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
weronika
PostWysłany: 28 Mar 2008, 14:02    Temat postu: Oficerowie kontrwywiadu wojskowego NASZA KLASA Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Nasze nowe tajne służby ujawniły się w internecie. Oficerowie kontrwywiadu wojskowego wysyłali z Afganistanu swoje zdjęcia do portalu Nasza-Klasa.

więcej: www.gazetawyborcza.pl/1,75478,5063523.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eM_K_S
PostWysłany: 29 Mar 2008, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

to już rozgarnięcie i niefrasobliwość samych żołnierzy. Zaryzykowali dużo tymi zdjęciami. Wg mnie głupota
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
weronika
PostWysłany: 30 Mar 2008, 10:05    Temat postu: Nasza-klasa.pl goni portale Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Najnowsze statystyki popularności witryn internetowych w Polsce pokazują, że społecznościowy serwis Nasza-klasa.pl goni czołówkę polskiego internetu. Pod względem użytkowników wyprzedziła już Gazetę.pl i wiele jej nie brakuje, by stać się obok Google i Onetu trzecią siłą polskiej sieci. Wyniki udostępnione przez Gemiusa za styczeń 2008 pokazały wyraźny wzrost popularności Naszej-klasy.





Źródło: Gemius
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 30 Mar 2008, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Możesz dać linka skąd są te statystyki? Ostatnio w niektórych dziedzinach było kilka serwisów, którymi się opiekuję i chcę sprawdzić, czy się poprawiły Wink
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 16 Maj 2008, 10:22    Temat postu: Nasza Klasa w wersji weselnej - Nasza klasa i Nasze wesele Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Nasza Klasa w wersji weselnej
Nasza klasa i Nasze wesele




Adres: http://nasze-wesele.eu/

Kolejny klon do kolekcji - nasza Klasa w wersji weselnej. W zakładce O NAS napisali: Naszym głównym założeniem jest stworzenie społeczności internetowej bazującej na osobach, którym udało się odnaleźć w tym zagubionym świecie i wstąpić w związek małżeński. Dzielenie się wspomnieniami z tych jedynych w swoim rodzaju chwil w życiu ? ślubu i wesela oraz podróży poślubnej, może pozwoli innym zakochać się...
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kameleon
PostWysłany: 16 Maj 2008, 14:31    Temat postu: Martwe dusze na Naszej-Klasie Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Portalowi społecznościowemu Nasza-Klasa.pl wciąż przybywa użytkowników, jak się okazuje, coraz częściej wśród osób posiadających tam swój profil można spotkać... nieboszczyków. Czy czekają nas serwisy społecznościowe wypełnione zarówno żywymi, jak i zmarłymi użytkownikami?

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/10,88722,5216501,Martwe_dusze_na_Naszej_Klasie.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eM_K_S
PostWysłany: 16 Maj 2008, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Na naszym weselu już mam profil:) Nie zgadniecie czemu:D
Jeżeli chodzi o popularność to jeżeli ona faktycznie rośnie to strasznie mnie to dziwi, ja już mam wszystkich znajomych i z podst i gimnazjum i LO, ze studiów też większość, więc co tam jeszcze więcej można robić? Kupować prezenciki w formacie gif znajomym po dwa złote? Shocked
Ja myślę, ze ten bum niedługo minie, jeżeli nic nie wymyślą dla przyciągnięcia użytkowników na stałe. Nie wierzę, ze kiedykolwiek przegonią google, a nawet jak to będzie chwilowe.
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Koniu
PostWysłany: 16 Maj 2008, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

grono , nasza klasa to sie wszytko wypala , to bylo dobre pare lat temu , w polsce nie ma porządnego seriwsu spolecznosciowego i pewnie juz nie bedzie
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 16 Maj 2008, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

na gronie jest sporo "gron tematycznych" z których na prawdę można się sporo nauczyć, można poznać ciekawe osoby itp. a nasza klasa to tylko znalezienie znajomych i koniec.n
Ale fakt serwisu z pierwszego zdarzenia w Polsce brakuje i juz chyba jest za późno by go stawiać, no chyba, ze z zaj... pompą gotówki.
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kristooki
PostWysłany: 16 Maj 2008, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

no ale w naszej klasie jest galeria - a tam ludziki wkładają zdjęcia. Znam wiele osób które nie znają alternatyw na opublikowanie fotek innych niż nasza-klasa. Nie słyszały o Google picasa ani o imageshacku (że o polskim fotosiku nie wspomnę) i ładują tam
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 16 Maj 2008, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

tak dokladnie , internet jest dla mas niestety te masy zawszyczaj nie są biegle w obsludze komputera a co mowic o poruszaniu sie no www
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 18 Maj 2008, 00:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

W sumie też racja. Ja jakoś sto razy bardziej wolę wrzucać zdjęcia na grono, choć sam nie wiem czemu. Na naszej klasie wrzucam tylko plakaty jakiś imprez masowych które organizuję, bo trafiają one do moich 300 (nie wiem skąd się wzięli, w większości sami zapraszali, połowy nie znam) znajomych:) Czasem rozsyłam jakiś mini spam, ale tak poza tym to nudy, nudy, nudy:/
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny Strona 7 z 10


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Zaczynamy przygodę ze stronami » NASZA-KLASA.pl - opinie o serwisie
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group