Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Komentarze i opinie » Głosowanie na strony w konkursie edycja styczeń 2008

Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2
 Głosowanie na strony w konkursie edycja styczeń 2008 « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
G?osowanie na strony w konkursie edycja stycze? 2008
www.ekartki.wolsztyn24.pl
3%
 3%  [ 1 ]
www.a-z-decor.istore.pl
0%
 0%  [ 0 ]
www.zegluga.wroclaw.pl
30%
 30%  [ 10 ]
www.cudownedziecko.pl
36%
 36%  [ 12 ]
www.angielski.e-matura.net
9%
 9%  [ 3 ]
www.kufersklep.pl
0%
 0%  [ 0 ]
www.fotokus.com
12%
 12%  [ 4 ]
www.fropek.prv.pl
0%
 0%  [ 0 ]
www.GigaDownload.net.pl
9%
 9%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 33
Autor Wiadomość
skipper
PostWysłany: 25 Sty 2008, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 6


przemo85 napisał:
(...) grafika w nich jest ale co z tego skoro jest nie najwyższych lotów - pod tym względem o wiele korzystniej wypada "angielski". Ilość efektów uzyskanych przy pomocy bitmap nie ma tu nic do rzeczy.

Ilość efektów uzyskanych przy pomocy flasha też nie przesądza o wartości strony. Czasem nawet denerwuje.

Nie każdy, kto świetnie robi grafikę ma coś poza grafiką do zaoferowania internetowej społeczności...
Za to odwrotnie - bardzo często.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
voy-tech
PostWysłany: 25 Sty 2008, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Moim zdaniem na stronie www.cudownedziecko.pl nie ma żadnej przydatnej treści Confused Są tam tylko ogólniki o tym czego dowiesz sie na szkoleniu. To wszystko. Layout - tez żadna rewelacja.
Reasumując - niczego się tam nie nauczysz, no chyba że skorzystasz ze szkolenia Wink

www.zegluga.wroclaw.pl - strona bogata w treść, jednak jej design nie przypadł mi do gustu - mało czytelna nawigacja i ten niebieski kolor - za dużo Confused

www.angielski.e-matura.net - nie korzystam z tego rodzaju stron (nie ma to jak książka) - z pewnością jest wiele tego typu stron w sieci. Wygląd - cóż, strona ma uczyć a nie cieszyć oko. Jednak robienie stron o tak skromnej szerokości (777px - to na szczęście? Laughing ) - to w dzisiejszych czasach nieporozumienie. Główna treść szerokości rolki papieru toaletowego to nie najlepszy pomysł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
przemo85
PostWysłany: 25 Sty 2008, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

skipper napisał:
Ilość efektów uzyskanych przy pomocy flasha też nie przesądza o wartości strony. Czasem nawet denerwuje.
Nie każdy, kto świetnie robi grafikę ma coś poza grafiką do zaoferowania internetowej społeczności...
Za to odwrotnie - bardzo często.


Z tego też powodu nigdy nie dyskwalifikuję stron które graficznie prezentują sie przeciętnie. Zwracam za to uwagę na to że ta przeciętność wyglądu może przeszkodzić w odbiorze treści.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
skipper
PostWysłany: 25 Sty 2008, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 6


voy-tech napisał:

www.zegluga.wroclaw.pl - strona bogata w treść, jednak jej design nie przypadł mi do gustu - mało czytelna nawigacja i ten niebieski kolor - za dużo Confused

No cóż - ja akurat odbieram ten kolor jako dostosowany do treści (woda) i nie jest nużący przy dłuższym czytaniu a jest tam co czytać - co sam potwierdzasz. Brak krzykliwych akcentów odbieram tu jako atut.

A nawigacja? Niewiele stron oferuje mapę serwisu a tu akurat jest. To duży plus.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Buk?ak
PostWysłany: 26 Sty 2008, 00:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Skipper: Twoja opinia jest stronnicza.
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
voy-tech
PostWysłany: 26 Sty 2008, 01:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Bukłak napisał:
Skipper: Twoja opinia jest stronnicza.

Skiper - (ang. skipper) - gwarowe określenie kapitana żaglowej jednostki pływającej. Wink


skipper napisał:
No cóż - ja akurat odbieram ten kolor jako dostosowany do treści (woda) i nie jest nużący przy dłuższym czytaniu a jest tam co czytać - co sam potwierdzasz. Brak krzykliwych akcentów odbieram tu jako atut.

Top niebieski, tło niebieskie, nawet czcionka niebieska. Jak dla mnie za dużo tego. Można oczywiście użyć niebieskiego koloru,choć nie wiem czy w Polsce są jakieś niebieskie rzeki, raczej brunatne, no ale dla równowagi można też użyć kilku innych np. pastelowych odcieni innych kolorów.
To co znajduje się w lewej kolumnie - powinno być w prawej i na odwrót. Do takiego menu są przyzwyczajeni internauci i nie należy na siłę im tych przyzwyczajeń zmieniać.
Wędrujące buttony w "Nasi przyjaciele" to modelowy przykład - czego nie powinno się robić na stronach www, do tego w ramce. Podobnie z shoutboxem, który obcina dolną wypowiedź (stała wysokość, też pewnie ramka). Statystyki działają dopiero po kliknięciu tego mikrotrójkącika (nie ma efektu najazdu - wiele osób z pewnością w niego nie kliknie sądząc że staty nie działają).

Serwis ma potencjał (treść) i gdyby jakiś zdolny webmaster-grafik trochę nad nim popracował mogłoby być naprawdę extra.
W formie którą prezentuje dzisiaj nie zasługuje raczej na miano perły, podobnie jak i inne strony biorące udział w konkursie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
skipper
PostWysłany: 26 Sty 2008, 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 6


Bukłak napisał:
Skipper: Twoja opinia jest stronnicza.
Nie jestem jurorem, moge uzasadniać swój typ.

Widzę, że zabawa w dyskusję zaczyna przeradzać się w bitwę Wink Powodzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Buk?ak
PostWysłany: 26 Sty 2008, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Swój typ już uzasadniłeś, ale przekonać innych do Twojej strony (mnie również) Ci się nie udało. Każdy wysoko ceni co innego i takie wyliczanie się nie ma sensu, bo strona ma "to", a inna nie ma "tego".
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
voy-tech
PostWysłany: 26 Sty 2008, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

skipper napisał:
Widzę, że zabawa w dyskusję zaczyna przeradzać się w bitwę Wink Powodzenia.

Z nikim nie zamierzam wojować, tym bardziej że żadna z moich stron nie bierze udziału w konkursie. Wyrażam tylko swoją opinię.

BTW. Uważam, że nazwa konkursu "Perła internetu" nie jest odpowiednia. Ile takich pereł w sieci jest? Niewiele. Co raz częściej zgłoszone strony nie zasługują na tę nazwę. Nawet w tym miesiącu - która by nie wygrała - śmiesznie będzie jeżeli przyznane zostanie jej miano perły.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GigaDownload
PostWysłany: 29 Sty 2008, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 12


skipper - jeżeli ci chodziło o to, że w IE jest nie na środku to mówię że już jest Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Needy
PostWysłany: 29 Sty 2008, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 167


Ja zagłosowałem na stronkę GigaDownload.net.pl.
Uzasadnienie Smile
1) Estetyczny wygląd
2) Dość duży zasób programów, aplikacji itp.
3) Strona przydaje się prawie, że każdej osobie korzystającej z komputera.
_________________
Atrakcje turystyczne w Pieninach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Grzybu
PostWysłany: 29 Sty 2008, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 103

Skąd: Kraków

www.zegluga.wroclaw.pl

Zagłosowałem na to ponieważ ostatnio czytałem książkę o podobnej tematyce i strona mi się bardzo spodobała.
Pozdrawiam Very Happy
_________________
Pozdrawiam Michal Cool Zapraszam tak?e na mojego bloga.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GigaDownload
PostWysłany: 30 Sty 2008, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 12


Staram się ciągle poprawiać co się da i usprawniać, żeby szybciej działało, ale sam bez stałych userów nic nie zdziałam Wink

Bynajmniej nie mam serwisu na gotowym cmsie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 01 Lut 2008, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Dziś wieczorem będą wyniki tej edycji konkursu.

Dziękujemy za wasze opinie na temat zgłoszonych stron.

Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Komentarze i opinie » Głosowanie na strony w konkursie edycja styczeń 2008
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group