Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Zaczynamy przygodę ze stronami » Jak nazywa się ten zabieg wyświetlania niusów?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Jak nazywa się ten zabieg wyświetlania niusów? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
cezars
PostWysłany: 19 Sty 2008, 20:53    Temat postu: Jak nazywa się ten zabieg wyświetlania niusów? Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Cześć

Ostatnio zauważyłem, że dość często stosuje się dość interesujący zabieg wyświetlania najważniejszych niusów dnia na stronach. Chodzi mi konkretnie o to, że użytkownik ma możliwość nigdzie praktycznie nie przechodząc ze strony głównej do zapoznania się z najświeższymi informacjami. Dokładniej chodzi mi o takie zabiegi jak
tutaj www.ftb.pl:

i tutaj www.wp.pl:

i na przykład tutaj www.interia.pl:


Czy ktoś wie jak ten zabieg się nazywa lub jakim określeniem się go określa?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
zakrecony
PostWysłany: 19 Sty 2008, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


jest to zrobione na ajax'ie ale jak sie to nazywa? przeszukaj coś al'a ajax news
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cezars
PostWysłany: 19 Sty 2008, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Hmm...domyśliłem się, że na ajax'ie ale czy nie ma to jakiegoś konkretnego nazewnictwa?

Znalazłem odp na moje pytanie dokładnie tutaj.


_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Zaczynamy przygodę ze stronami » Jak nazywa się ten zabieg wyświetlania niusów?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group