Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Opinie o stronach w Katalogu KCS » Zmiana wizytówki portfolio w katalogu KCS

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Zmiana wizytówki portfolio w katalogu KCS « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Lexy
PostWysłany: 25 Sty 2008, 21:31    Temat postu: Zmiana wizytówki portfolio w katalogu KCS Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Przed chwilą dodałam do katalogu swoje portfolio (www.lexy.com.pl), ponieważ sprawdzając w wyszukiwarce pod słowem "lexy" nie znalazłam żadnych wyników. Dopiero po dodaniu znalazłam swoje portfolio w pierwszej wersji, dlatego chciałabym prosić o całkowite usunięcie starego wpisu znajdującego się pod adresem kataloog.info/wizytowka-martunia-s-portfolio-szablony-www-projekty-stron,888.html Zmianie uległ zarówno adres portfolio, jak i jego tytuł wyświetlany w topie (kiedyś podpisywałam się jako "martunia") który wyświetla się również w adresie wizytówki.

Czy mogłabym prosić o usunięcie starego (z 2005 r.) i dodanie nowego wpisu?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski


Ostatnio zmieniony przez Lexy dnia 30 Mar 2008, 11:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 25 Sty 2008, 22:08    Temat postu: Portfolio Lexy Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Lexy napisał:
Czy mogłabym prosić o usunięcie starego (z 2005 r.) i dodanie nowego wpisu?

Nie usunąłem a odświeżyłem Twoją wizytówkę w KCS z 2005 roku:
http://kataloog.info/wizytowka-pozycjonowanie-i-tworzenie-stron-internetowych-olsztyn,888.html
Ponieważ mamy sentyment do wpisów robionych na początku istnienia katalogu KCS. Masz jeden ze "złotych numerów" ID w bazie katalogu: 888. W maju stuknie nam 3 lata i może zrobimy promocję stron z takimi złotymi numerkami... kto wie...

Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 25 Sty 2008, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Dziękuję Wink A mogłyby zostać jednak dane (tytuł, opis i słowa kluczowe), jakie wpisałam dzisiaj w formularzu? Informacje podane w tej chwili nie są do końca aktualne.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Opinie o stronach w Katalogu KCS » Zmiana wizytówki portfolio w katalogu KCS
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group