Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Umowa na pozycjonowanie stron

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 Umowa na pozycjonowanie stron « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Lexy
PostWysłany: 01 Wrz 2008, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


To jak już temat się rozwija i prawdopodobnie zostanie wydzielony to dodam, że ja również ostatnio dostałam pierwszego w życiu bana i udało mi się odbanować stronę następnego dnia. Musiałam jednak bardzo szybko zadziałać i wysłać reinclusion request.

Tylko przed jego wysłaniem radziłabym Tobie, jula-art, usunąć nadmiar słów kluczowych w metatagach.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
jula-art
PostWysłany: 01 Wrz 2008, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 27

Skąd: Libi??

neeon napisał:
no poszła strona całkiem , tylko że mnie się wydaje ze ban poszedł na domenę główną i przy okazji poleciało wszystko , tak patrzę na to i zastanawiam się za co ..


też jak teraz sprawdzam to widzę że nie ma wogóle stron:

www.NAZWA.projekty.pl

co to oznacza ? czy poleciałam "przyokazji"?

jak mogę reklamować to w google, żeby mi odbanowali sklep ?

..a, i nie mam z nikim "na pieńku" wogóle to dopiero wróciłam z wakacji
_________________
PAMI?TKArnia
www.prezent.info.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 01 Wrz 2008, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Usuń nadmiar słów kluczowych z metatagów, załóż konto webmastera na google, dodaj tam stronę, wyślij żądanie ponownego rozpatrzenia strony wspominając konieczne o tym, że strona nie jest pozycjonowana i kto ma dostęp do jej kodu. Ewentualnie możesz też napisać o tym na grupie dyskusyjnej google.

"czy poleciałam "przyokazji"?"
To jest niestety możliwe. Np. na innej subdomenie (np. mseo.projekty.pl) mogło być coś, co jest sprzeczne z wytycznymi google i wszystko w obrębie domeny mogło polecieć.

Radzę to wszystko zrobić jak najszybciej.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jula-art
PostWysłany: 01 Wrz 2008, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 27

Skąd: Libi??

bardzo dziękuję

ponieważ nie wiem o czym mówisz, skontaktuje się z osobą która zainstalowała mi sklep z nadzieją że zrobi to o czym piszesz za mnie

ogólnie to jestem w szoku, takie badziewia się walają po sieci a oni ban wrzucili mi na sklep z rękodziełem ....
_________________
PAMI?TKArnia
www.prezent.info.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
neeon
PostWysłany: 01 Wrz 2008, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


Cytat:
co to oznacza ? czy poleciałam "przyokazji"?


no to że jak domena projekty.pl dostała ban to wszystko co stało na tej domenie łącznie z subdomenami zostaje wycięte z google.

Cytat:
jak mogę reklamować to w google, żeby mi odbanowali sklep ?


tu może być problem nie słyszałem jeszcze żeby subdomena zostało po wycięciu domeny


A co do samej promocji sklepu

Jeśli to twoje jedyne źródło utrzymania to musisz jakąś tam kwotę wyjść , dlatego warto zainwestować we własną domenę nie kosztuje to dużo

co do meta no to lexy po części ma racje troszkę za bardzo napakowane . ale dziwne żeby akurat przez to

ps: to już totalny offtopek
dziś mój syn pierwszy raz w przedszkolu był , zapomniałem się pochwalić
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jula-art
PostWysłany: 01 Wrz 2008, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 27

Skąd: Libi??

gratulacje - dla syna Smile oby chciał chodzić i później bo z dziećmi to różnie bywa w przedszkolach


firma która sprzedała mi adres, ma i inne adresy - mam fakture za usługę do czerwca 2009

czy jest możliwosc przeniesienia sklepu na inny adres jeśli ta firma oczywiście się na to zgodzi????

liczę że się zgodzą, tylko czy da się to przenieść?
_________________
PAMI?TKArnia
www.prezent.info.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jula-art
PostWysłany: 01 Wrz 2008, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 27

Skąd: Libi??

podam link do tej firmy

http://www.webhost.pl/index.html

mam nadzieje że mnie admin i tu nie zbanuje ale to jest naprawdę pilna sprawa dla mnie
_________________
PAMI?TKArnia
www.prezent.info.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
neeon
PostWysłany: 01 Wrz 2008, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


firma na nic nie musi się zgadzać , kupujesz domenę np. w nazwa.pl teraz maja promocje ze chyba nawet jest za darmo na jakiś tam czas domena.. i stawiasz stronę od nowa .. i jako wsparcie możesz wrzucić cos w adsense żebyś jakiś tam ruch miała na stronie
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 01 Wrz 2008, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Cytat:
co do meta no to lexy po części ma racje troszkę za bardzo napakowane . ale dziwne żeby akurat przez to

Ja nie twierdzę, że to przez to, ale jak już się pisze w sprawie odbanowania domeny to dobrze jeśli moderatorzy google nie będą się mieli do czego przyczepić.

Cytat:
czy jest możliwosc przeniesienia sklepu na inny adres jeśli ta firma oczywiście się na to zgodzi????

Tak, ale musisz wtedy pracować nad nią od nowa... tzn. nad jej pozycjami. Nie nastawiaj się jednak na zmianę domeny tylko na odbanowanie obecnego adresu. Ewentualnie po odbanowaniu wykup nową domenę i zrób z obecnej przekierowanie 301. Z tego co wiem to w tego typu sytuacjach powinni szybko zareagować.

Jeśli masz dostęp do kodu strony, załóż konto na google https://www.google.com/accounts/NewAccount i w narzędziach dla webmasterów będziesz miała kod weryfikacyjny do wstawienia na stronie. To kod, który potwierdza, że to Ty jesteś właścicielką. Później wyślij formularz ze strony https://www.google.com/webmasters/tools/reconsideration?hl=pl i napisz, że tylko zawartość tej konkretnej subdomeny należy do Ciebie i podejrzewasz, że w którejś subdomenie (np. w tym katalogu) mogła być strona naruszająca ich wytyczne. Poproś o odbanowanie Twojej subdomeny. Dopisz również, że zapoznałaś się z wytycznymi Google i Twoja strona jest z nimi zgodna.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jula-art
PostWysłany: 01 Wrz 2008, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 27

Skąd: Libi??

właśnie się ze mną skontaktował pan od sklepu

też mówi żeby kupić domene - bo ja mam tylko subdomene gratiis do serwera Shocked

wogóle nie wiem o co chodzi Confused

tak czy inaczej śliczne dzięki, wiem już co się stało i na czym stoję, teraz pozostaje działać Smile

może spróbuje z tym kodem, co mi szkodzi, a jak co to domena mi się nie zepsuje

dam znać jak mi idzie Smile

jeszcze raz bardzo wam dziękuję
_________________
PAMI?TKArnia
www.prezent.info.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 01 Wrz 2008, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Wysłałam Ci na PW przykładową treść wiadomości do Google. Oni ostatnio szybką reagują na zgłoszenia.

//edit:

jula-art, wiem czemu domena została zbanowana i jest to ten sam powód co w moim przypadku. Wyobraź sobie, że całkiem niedawno pewna osoba wyłapała listę wielu domen podpiętych do systemu wymiany linków e-weblink. Lista ta została zgłoszona do Google, znajdowała się tam także moja strona i niestety teraz widzę, że znajduje się na niej również adres www.mseo.projekty.pl Linki na dole tej strony pochodzą ze wspomnianego systemu i przez nią cała domena dostała bana. Ale tak jak wspomniałam, mi się udało szybko załatwić sprawę, a u Ciebie powinno pójść jeszcze łatwiej, bo to nie Twoja subdomena.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jula-art
PostWysłany: 02 Wrz 2008, 04:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 27

Skąd: Libi??

bardzo ci dziękuję

całą noc nieśpie przez ten sklep Sad

tak to jest jak się nie zna na tych wszystkich domenach, serwerach i reszcie...
_________________
PAMI?TKArnia
www.prezent.info.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 02 Wrz 2008, 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Teraz już będziesz się znała i spokojnie spała. Dodałaś stronę do narzędzi dla webmasterów i napisałaś do nich?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
neeon
PostWysłany: 02 Wrz 2008, 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


no też jestem ciekaw . bo mnie jeszcze ani razu nie odblokowali
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jula-art
PostWysłany: 02 Wrz 2008, 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 27

Skąd: Libi??

Lexy napisał:
Teraz już będziesz się znała i spokojnie spała. Dodałaś stronę do narzędzi dla webmasterów i napisałaś do nich?


nie wiem gdzie mam wkleić ten kod Evil or Very Mad nie umiem Sad

loguje się na serwer i wyskakuje "stado" ikonek - w którą mam wejść żeby TO wkleić???

dzwoniłam do właściciela domeny - on nawet nie zauważył że jest ban Exclamation

kazał mi dzwonić o 15tej - on ma dużo tych subdomen jak moja i wogóle jego firma to projekty.pl więc będzie walczył - mam nadzieje! - o odzyskanie całości...

więcej będę wiedzieć popołudniu
_________________
PAMI?TKArnia
www.prezent.info.pl


Ostatnio zmieniony przez jula-art dnia 02 Wrz 2008, 09:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny Strona 2 z 5


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Umowa na pozycjonowanie stron
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group