Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Umowa na pozycjonowanie stron

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 Umowa na pozycjonowanie stron « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Lexy
PostWysłany: 02 Wrz 2008, 09:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Jakich kodów? Sklep nie ma nic do tego. Kod dostaniesz po założeniu konta. Tutaj przeczytasz jak to dokładnie zrobić.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
grejf
PostWysłany: 02 Wrz 2008, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

jula-art "Pozdrów" tę firmę za odwalanie fuszery.

Musisz jesli nie masz nikogo znajomego komus zaufac z tego forum i dac wglad chwilowy do FTP. Ci co sie tu udzielaja, zdecydowanie mozesz zaufac. Bo proszenie ich nie wiele wniesie.

pozdrawiam
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
jula-art
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 27

Skąd: Libi??

więc tak:

dostałam info że jedna ze stron wysyłała wirusy i dlatego domena poleciała

właściciel zgłosił to do google

teraz mam czekać

ale dostałam - nie wiem jak mam to ująć: drugi adres? z prezent.nazwa.pl

tyle wiem na dzisiaj

poza tym uruchomiłam adres z którego w przeszłości korzystałam - dziwnym trafem przetrwał w sieci prawie rok Razz - i uzupełniam zainstalowany tam sklep.

PR w tym czasie z 2 wskoczył na 3 Laughing

www.art.abc24.pl jeśli ktoś chce zobaczyć

bardzo dziękuję za bezinteresowne wsparcie wiadomym osobą Smile
_________________
PAMI?TKArnia
www.prezent.info.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Ja bym jednak radziła wykupić nową domenę zamiast zakładać adres w subdomenach innych serwisów. Tak na wszelki wypadek, aby sytuacja się nie powtórzyła.

Cytat:
dostałam info że jedna ze stron wysyłała wirusy i dlatego domena poleciała

Info od właściciela domeny? Czy to informacja potwierdzona przez Google?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jula-art
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 27

Skąd: Libi??

od właściciela, nie od google

ale to już ma być domena, nie subdomena - przynajmniej taj zostałam poinformowana
_________________
PAMI?TKArnia
www.prezent.info.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
neeon
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


lexy dobrze ci radzi .. kup sobie domene

http://nazwa.pl/domeny-rejestracja-domen.html

sprawdziłem julaart
wszystkie są wolne także nie powinnaś mieć problemów , słuchaj sie starszych Smile .. rejestracja 0 zł a po roku przyjdzie ci zapłacić parę złotych i tyle a będziesz miała pewniaka
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY


Ostatnio zmieniony przez neeon dnia 03 Wrz 2008, 17:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
neeon
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


poszedł dubel posta
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
grejf
PostWysłany: 04 Wrz 2008, 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

ja bym radzil Nam tu zwierzyć sie ile np kosztuje Cie to u tych "amatorów" poniewaz chyba szkoda pieniedzy jesli na forum ludzie z wiedzą poprawiaja i udzielaja rad Tobie, po tych "fachowcach" doradzimy Ci cos, kogos kompetentnego. Bo n/c

pozdrawiam.
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
khax
PostWysłany: 04 Wrz 2008, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 133


nie wiem grejf o co Ci chodzi z tymi "amatorami", sklep dziala, serwer dziala, a to ze jula-art leciala na subdomenie to jej wina, moze chciala przyoszczedzic na domenie itp - teraz wie, ze lepiej siedziec na swoim niz na subdomenie Smile dodam, ze nie mam nic wspolnego ani ze sklepem jula-art ani z wyknawca strony, hostingiem itp
_________________
katalog stron czeka 24h na Twoje wpisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
neeon
PostWysłany: 05 Wrz 2008, 07:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


khax chodzi o to że jak się poważnie myśli o czymś to jakieś minimalne środki trzeba zainwestować , równie dobrze na ovh czy yoyo można by to postawiać a najlepiej na wszystkich darmówkach Smile , sklep to nie jest jakieś forum 12 latka o grach typu ....
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jula-art
PostWysłany: 05 Wrz 2008, 07:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 27

Skąd: Libi??

wszystko to jest oczywiste dla was - i bardzo proste

problem w tym, że jest mi to totalnie obcy rejon, którego wciąż się uczę

co do domeny to pytałam: promocja trwa 6miesięcy, a potem kosztuje 300pln za rok

czy to jest dobra cena ?
przyznam się że wydaje mi się nieco zawysoka,

no i subdomena + serwer teraz rocznie to ok.160 dostałam nowy adres:

www.prezent.info.pl

sama już nie wiem co robić ? Rolling Eyes
_________________
PAMI?TKArnia
www.prezent.info.pl


Ostatnio zmieniony przez jula-art dnia 05 Wrz 2008, 21:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jula-art
PostWysłany: 05 Wrz 2008, 07:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 27

Skąd: Libi??

ale teraz sprawdzam i na tej stronie jest "mój" nowy adres jako :

domena funkcjonalna Shocked Rolling Eyes ???
_________________
PAMI?TKArnia
www.prezent.info.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
grejf
PostWysłany: 05 Wrz 2008, 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

khax napisał:
nie wiem grejf o co Ci chodzi z tymi "amatorami", sklep dziala, serwer dziala, a to ze jula-art leciala na subdomenie to jej wina, moze chciala przyoszczedzic na domenie itp - teraz wie, ze lepiej siedziec na swoim niz na subdomenie Smile dodam, ze nie mam nic wspolnego ani ze sklepem jula-art ani z wyknawca strony, hostingiem itp


przed napisaniem czegos ze ktos cos, domniewa popatrz w zrodlo srony Exclamation
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
khax
PostWysłany: 05 Wrz 2008, 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 133


@neeon
pisalem, ze przyoszczedzila na domenie, serwer chyba nie jest darmowy

@grejf
wiesz, jak dla mnie to kwestia kasy, nie ma kasy, nie ma efektow albo sa takie jakie mozna zrobic za tyle kasy. piszac o "amatorach" sugerujesz, ze w tym przypadku site=0 jest wynikiem "mocy" meta tagow? i ktora konkretnie firma nazywasz "amatorami" - te co wykonala strone czy hosting? wszedlem na strone firmy wykonujacej sklep, obejrzalem kilka innych produkcji i imho meta tagi (jesli o to chodzilo zebym zobaczyl zrodlo strony) sa w rozsadnej ilosci/wielkosci - byc moze jula-art nie napisala nam wszystkiego, moze kupila pozycjonowanie na allegro i to sa efekty optymalizacji lub sama troche poczytala i edytowala meta tagi na stronie.
_________________
katalog stron czeka 24h na Twoje wpisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
grejf
PostWysłany: 05 Wrz 2008, 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

sklep internetowy = marketing w internecie oglony, firma nic nie zrobila w tej sprawie, to swiadczy tylko o jednym, drugie nawigacja strony Confused , a nie "reklamodawca stron na swoim sklepie" wykonujac komus sklep sam brzydki skrypt nie wystarczy, a co do ceny zalozyl bym sie, ze jest setki osob ze za te cene zrobila by duzo w tym kierunku, tyle.

notabene; nie o ilosć slow w meta chodzi, to zbyt zlozona procedura.

Czytaj ns ich stronie

Projektowanie sklepów internetowych - zakres prac:

* instalacja i konfiguracja oprogramowania sklepu internetowego , oraz wdrożenia sklepu internetowego w Twoim e-biznesie
* indywidualizacja szaty graficznej sklepu internetowego (identyfikacja wg. projektu graficznego na zamówienie)
* programowanie dodatkowych funkcjonalności sklepu internetowego na indywidualne zamówienie
* it consulting - doradztwo informatyczne w zakresie wyboru serwera www oraz domeny pod oprogramowanie sklepu internetowego

Amatorzy to i tak lagodne okreslenie, uwierz mi Wink
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny Strona 3 z 5


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Umowa na pozycjonowanie stron
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group