Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Umowa na pozycjonowanie stron

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 Umowa na pozycjonowanie stron « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
khax
PostWysłany: 05 Wrz 2008, 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 133


ja na swojej stronie firmowej mam bardzo bogaty zakres uslug, ale to nie znaczy ze kazdy moj klient zamawia wszystko czym sie zajmuje i co moge mu zaoferowac, obaj nie wiemy co bylo przedmiotem umowy i za co konkretnie jula-art zaplacila, rownie dobrze (bedac juz wlascicielka sklepu i serwera wirtualnego) mogla sama wprowadzic zmiany

czepiam sie tylko (pochopnemu moim zdaniem) nazywania kogos farciarzami i amatorami
_________________
katalog stron czeka 24h na Twoje wpisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
grejf
PostWysłany: 05 Wrz 2008, 09:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

To polemika, khax Ty konkretnie wyceniasz i stawiasz wachlarz usługi pod dana specyfikacje strony, sklepu ect, ale jest jedno, ale. Oni pomimo, ze pisza z gwiazdką zakres usługi sklepow internetowych typowo, poprostu wyczuli zapewne malo obytego klienta, albo tak robia widze reszte projektow i tez tak twierdze, a to nie jego wina "klienta", lub za duzo napisali w uslugach o ktorch nie maja pojecia.

Co zreszta widac, niestety. I kolezanka nie spi po nocach, a oni walą sciemy o jakis wirusach na domenie Bóg wie co... Confused

Wink
_________________
Witam Smile


Ostatnio zmieniony przez grejf dnia 05 Wrz 2008, 09:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
khax
PostWysłany: 05 Wrz 2008, 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 133


ok, czyli caly czas sugerujesz, ze zawinil wykonawca strony, ze jest ban na subdomene?
_________________
katalog stron czeka 24h na Twoje wpisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
grejf
PostWysłany: 05 Wrz 2008, 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

oferujac doradztwo czyli, nie majac pieniedzy np. jak mowisz powinni jej powiedziec o tym co ja moze spotkac, jakie moga byc skutki tego. Nic z ich strony takiego nie padlo, oferujac uslugi w zakresie

- doradztwo serwerowe i domenowe, e-marketing i wdrożenie.

Nie pisze tu o banie, bany byly i beda nawet najlepszym sie zdarza na 3letnich domenach. Jak dadza do pieca i sa malo cierpliwi na pozycje badz mieli niefart bo krasnoludki z Google z paluszka ją usunęli.
Badz jest taka nawigacja na stronie jak w/w, ze bot mogl wpasc w kolowrotek i stwierdzic ze ta strona to mega spam i ban, znam strony na sub domenach i maja sie dobrze. Mam kilkuletnie doswiadczenie w tym co robie, a sklep ma zarabiac i sciagac docelowych lientow z wyszukiwarek. A co do ceny, mozna jako wykonawca przedstawic tansza forme wykonania strony sklepu, oferujac juz to powtarzam n-ty raz wdrozenia w e-biznesu warz ze sklepem wykonujac mniej "choinkowa strone".

To jest podmiotem dyskusji khax, kazdy z tego forum zajmujacy sie, lub interesujacy sie promocja stron, wie, ze to priorytet. Aby klient za 3 miesiace nie poszedl na forum i pisal ze nie moze spac., lub zmienial ludzi i zaplaci 2gie tyle zeby zrobili zeby mialo rece i nogi. Same podejscie do klienta to sukces i brak amatorstwa jsli sie wyjasni co grozi i jaki bedzie efekt za niska cene. Do tego jesli to jej jedyny dochod. !!!

pozdrawiam mozna skonczyc te dyskusje, sa po prostu niekompetnni do oferowanych uslug.

Cytat:
zreszta po co ja Ci to pisze, jak Ty to doskonale wiesz.

_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
khax
PostWysłany: 05 Wrz 2008, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 133


po czesci sie z toba zgadzam, po czesci nie - taki to juz urok for dyskusyjnych Smile mysle, ze dostala dokladnie to za co zaplacila, a reszta zmian na stronie (te wszystkie buttony katalogow, toplist i innych "emarketingowych" spraw) sa tworczoscia wlascielki strony

a co do podejscia do klienta, doradzania itp to tez bywa roznie, mozesz powiedziec wprost klinetowi czym to grozi, niektorzy sie zdecyduja, inni pomysla ze chcesz wyciagnac dodatkowa kase, bo swoje wiedza i to co sie im tlumaczy biora za stek bzdur marketingowych itp ktorych nie rozumieja lub nie chca rozumiec - zaczynaja rozumiec jaka maja bany, znikaja z googli i nie maja zadnych przychodow ze swoich inwestycji internetowych, niektorym caly czas sie wydaje, ze byle co byle w internecie i sie zarabia Smile

EOT jak dla mnie
_________________
katalog stron czeka 24h na Twoje wpisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
grejf
PostWysłany: 05 Wrz 2008, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

Podejscie do klienta, wlasnie. Mam jedno i zawsze mowie o wszystkim, aby mial pole manewru. Platnosci za wyniki tylko, wiec co nie chce badz chce zrozumiec. Mial odbicie od czegos cenowo, wykalkulowac sobie co mu sie bardziej oplaca badz na czym mu tak naprawde zalezy czesto dowiaduje sie dopiero po dluzszej rozmowie. Klient "szary" czesto chce to co mu sie w ogole nie przysluzy i nie jest mu to potrzebne, a za to takze zaplaci. Szczera rozmowa z klientem, nie doprowadza do takich dyskusji, skądś sie ona wzięła, wiec cos lezy na rzeczy.

Rolling Eyes
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Lexy
PostWysłany: 05 Wrz 2008, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


khax napisał:
nie wiem grejf o co Ci chodzi z tymi "amatorami", sklep dziala, serwer dziala, a to ze jula-art leciala na subdomenie to jej wina

Bez przesady khax. Nie możesz zwalać całej winy na to, że jula-art zdecydowała się na subdomenę. Pech chciał, że właśnie ta domena została zbanowana, a z tego co widzę to ona przypadkowo na tym ucierpiała.
jula-art napisał:
co do domeny to pytałam: promocja trwa 6miesięcy, a potem kosztuje 300pln za rok

Napisz jeszcze raz gdzie chcesz wykupić serwer i jaką chcesz domenę. Domenę zarejestruj samodzielnie, np. na nazwa.pl i później podepnij ją do serwera. Ceny masz tutaj tylko patrz głównie na te za przedłużenie, a nie same promocyjne.
ps. Stawiając sklep co chwilę na innej domenie możesz mu mocno zaszkodzić. Zaindeksowany może być wyłącznie jeden adres sklepu.
khax napisał:
caly czas sugerujesz, ze zawinil wykonawca strony, ze jest ban na subdomene

Ja się z tym nie zgodzę. Zawinił właściciel problematycznej subdomeny, a przy okazji ucierpieli na tym zarówno firma, jak i jej klienci.
jula-art, napisz o tym na http://groups.google.com/group/Google_Webmaster_Help-Indexing-pl/topics?gvc=2 od razu podając adres zbanowanej strony.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
grejf
PostWysłany: 05 Wrz 2008, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

O i tym sposobem zaczynamy wracac do podstaw umowy o usluge, albo jak ją spostrzec jako klient Laughing

Bądź etykę usługodawcy!
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Lexy
PostWysłany: 05 Wrz 2008, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


grejf, ale o czym Ty w ogóle piszesz? Problem jest na 99% w zawartości jednej z subdomen, za co poleciała cała domena. Jeśli to okaże się prawdą (info o tym, że powodem jest wirus, jest wg mnie dalekie od prawdy) to firma wykonująca stronę ma niewiele do tego.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
grejf
PostWysłany: 05 Wrz 2008, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

Ale glowna domena pisalaze chodzi ;P Shocked dam sobie uciac reke, ze strone bot po nawigacji zapetlil sie i wysypał, o czym tu mowic. Jaki skrypt i nawigacja takie skutki no co Ty tego nie widzisz? Jaki to jest słupeł, a o wirusie takze napisalem ze to bajka, ktora sobie powiedzial kobiecie bo wyczuł, ze nie bardzo sie orientuje. Tak czy owak "amatorszczyna" Evil or Very Mad Wink
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Lexy
PostWysłany: 05 Wrz 2008, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


site:projekty.pl - 0 wyników. Chodzić to one wszystkie mogą, problem w tym, że są zbanowane.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
khax
PostWysłany: 05 Wrz 2008, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 133


Lexy napisał:
khax napisał:
nie wiem grejf o co Ci chodzi z tymi "amatorami", sklep dziala, serwer dziala, a to ze jula-art leciala na subdomenie to jej wina

Bez przesady khax. Nie możesz zwalać całej winy na to, że jula-art zdecydowała się na subdomenę.


chodzilo mi o fakt "zaoszczedzenia" na wlasnej domenie,w tym widze blad/wine

Lexy napisał:
khax napisał:
caly czas sugerujesz, ze zawinil wykonawca strony, ze jest ban na subdomene

Ja się z tym nie zgodzę.


ja to pisalem do grejfa, bo tez sie z tym nie zgadzam
_________________
katalog stron czeka 24h na Twoje wpisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lexy
PostWysłany: 05 Wrz 2008, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Wiem, że do niego, ale przy okazji chciałam sama na to odpowiedzieć Wink
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jula-art
PostWysłany: 06 Wrz 2008, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 27

Skąd: Libi??

jestem znowu w google!!! Razz Razz Razz Razz

nierozumiem do końca waszych rozmów, bo nie ukrywam od początku że jestem "zielona" jeśli chodzi o stronę techniczno - informatyczną

potrafie tylko wklejać fotki i dodawać opisy - reszte wykonują osoby z którymi współpracuje

wiem za to że jestem zawsze na pierwszej stronie w google, jeśli ktoś szuka przedmiotu z mojej oferty

np : zegar lawenda

4od góry na pierwszej stronie

mam okropy bałagan i teraz tym chce się zająć - zmienić grafike i kategorie

bardzo wam dziękuję za pomoc, i nie ukrywam że jestem SZCZĘŚLIWA i to bardzo z powrotu w wyszukiwarce Smile

jeśli jest na forum temat o grafice, poproszę was o linka

POZDRAWIAM !!!!
_________________
PAMI?TKArnia
www.prezent.info.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
neeon
PostWysłany: 06 Wrz 2008, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


jeśli chodzi o grafikę to warto zapoznać sie z

http://www.templatemonster.com/category.php?tid=-+Any+-&search_words=-+Any+-&from_=-+Any+-&to=-+Any+-&type=&cat=42&style=&author=

za parę stówek masz naprawdę fajną stronę na początek
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny Strona 4 z 5


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Umowa na pozycjonowanie stron
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group