Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Opinie o stronach w Katalogu KCS » ZNAJOMI Z WAKACJI

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 ZNAJOMI Z WAKACJI « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Katrin
PostWysłany: 22 Sty 2008, 20:21    Temat postu: ZNAJOMI Z WAKACJI Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 746

Skąd: Piaseczno

Tytuł: Znajomi z wakacji - wakacyjni przyjaciele

Adres: www.znajomi-z-wakacji.pl



Opis: Znajomi z wakacji, to miejsce w którym odszukasz wakacyjnych znajomych! Znajomi z wakacji mają być nie tylko miejsce do szukania znajomych, ale również serwisem w którym możemy pochwalić się wakacyjnymi przygodami, zdjęciami. Pragniesz odszukać znajomych z kolonii, pierwszego wyjazdu pod namiot lub egzotycznych podróży? Wejdź na znajomi-z-wakacji.pl
_________________
Katrin
- Blog Borkowscy to nasza rodzina, alei nie tylko (Piaseczno)
- Prywatny Katalog Stron - dodaj interesuj?c? stron?!
- Udane zakupy tylko w hipermarketach Auchan
- Najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- co? dla osób interesuj?cych si? programem: taniec z gwiazdami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
voy-tech
PostWysłany: 22 Sty 2008, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

To była tylko kwestia czasu Twisted Evil
Nawet sam o tym myślałem dwa miesiące temu, żeby stworzyć taką "naszą-klasę" gdzie będzie można wyszukać ludzi poznanych na wakacjach. No i jak zwykle na myśleniu się skończyło. Wrzuciłem do zakładek - będę śledził rozwój.
Teraz poczekamy na kumple-z-wojska.pl Jednostka xxyy Braniewo - pobór wiosna 93. Very Happy
Niedługo pewnie nastąpi wysyp klonów i hybryd "szukajkowych" naszej-klasy. Z pewnością niektóre z nich zarobią.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
idaho666
PostWysłany: 22 Sty 2008, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

kumple z wojska sa juz dawno bodajze nasz-pobor.pl... kazdy orze jak moze
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
voy-tech
PostWysłany: 23 Sty 2008, 00:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

idaho666 napisał:
kumple z wojska sa juz dawno bodajze nasz-pobor.pl... kazdy orze jak moze

No proszę Very Happy ...a tak sobie strzeliłem. Nie wiedziałem.
Ma na oko ok. 2 - 3 tyś UU dziennie. Nieźle jak na nową stronkę. N-k jednak nie zagrozi. Nie ma szans. Nie wiem czy zarabia coś na tych reklamach w prawej kolumnie, ale AdSense to ma nieźle dopasowane - poczta kwiatowa itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Waldek
PostWysłany: 26 Sty 2008, 06:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

Może to uznacie za jakąś dewiacje, ale toż są różni ludzie.
TEGO TYPU STRONY NIE DLA MNIE.
Ostatni raz byłem na wakacjach około 18 lat temu, nie wiem, co musiałoby mnie zmusić abym jechał ponownie.
Już po dwóch dniach pobytu myślałem znudzony o powrocie.
Te wybetonowane spacerniaki, w jeden dzień zwiedziłem obiekty i czas wracać.
DOTRWAŁEM.
Może, dlatego, że mieszkam w malowniczej miejscowości czując się jak na wakacjach.
Za oknem puszcza Świętokrzyska – 30 metrów, około 700 metrów do zalewu Rejowskiego i innych pomniejszych zalewów, chociaż teraz myślę, że wcale takich nie pomniejszych.

PS. Moim zdanie, każdy niech dobrze pozna swój rejon i nauczy się z niego korzystać, co nie zdarza się zbyt często.
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 26 Sty 2008, 09:20    Temat postu: ZNAJOMI Z WAKACJI Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Po sukcesie Nasza Klasa pojawia się coraz więcej serwisów pomagających nam szukać znajomych. Teraz mamy możliwość szukania znajomych z wakacji dzięki ZNAJOMI Z WAKACJI. Serwis na pewno korzysta z fali popularności, stworzonej przez naszą klasę. Czy serwis będzie trafiony i odniesie długookresowy sukces? Czas nam to pokaże...
Życzę im powodzenia!

Waldek napisał:
Moim zdanie, każdy niech dobrze pozna swój rejon i nauczy się z niego korzystać, co nie zdarza się zbyt często.

Zgadzam się z Tobą! Od roku prowadzę serwis o regionie, w którym mieszkam powiat piaseczyński, i jak się okazuje - nadal nie znam wszystkiego. Mieszkając od kilku lat nie zwracałem uwagi na piękno regionu, i dopiero teraz z dnia na dzień, poznaję nowe atrakcje regionu. Cudze chwalicie, a swojego nie znacie.

p.s. Waldku, jak prace nad Twoim regionalnym serwisem, o którym kiedyś wspominałeś. Uważam, że powinieneś promować swój region w internecie.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Opinie o stronach w Katalogu KCS » ZNAJOMI Z WAKACJI
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group