Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Zaczynamy przygodę ze stronami » Kiepskie strony w Internecie - kiepskowitrynizm

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30  Następny
 Kiepskie strony w Internecie - kiepskowitrynizm « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
martyna
PostWysłany: 11 Gru 2007, 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 236

Skąd: Warszawa

wyzyna.troli.fm.interia.pl

Rozpacz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
szuman
PostWysłany: 11 Gru 2007, 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

http://tunia.pl
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
webworker
PostWysłany: 12 Gru 2007, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 96

Skąd: Londyn

Zamieszczam w formie linku do jpga bo pewnie niedługo to poprawią - AOL z rozmachem weszła na polski rynek kaszaniąc swoją stronę której nie przetestowali pod operą...przy firmie tego pokroju błędy w CSS na STRONIE GłóWNEJ to totalna żenada - o czytelności kodu już nie wspomnę... shame on you aol.pl!!! Embarassed
Zobacz obrazek
_________________
Na pewno widzia?e? film Sami Swoi - mo?e chcesz wiedzie? sk?d pochodzili Kargul i Pawlak ?
Zapraszam równie? na:
Katalog regionalny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 12 Gru 2007, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

hehe AOL już zdążyłem obsmarować na blogu Laughing dali ciała, choć to ich zdaniem beta portalu, to na polskie warunki imo jest to wczesna alfa..
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
webworker
PostWysłany: 14 Gru 2007, 00:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 96

Skąd: Londyn

Tą lukę pokazał mi kumpel który był dyr. ds. marketingu w poland.com - on i jego ekipa mieli wprowadzić aol na polski rynek ale nie dano im wolnej ręki...ta porażka na stronie aol tak go ucieszyła, że lata i rozdaje wszystkim batony Laughing Laughing Laughing w sumie ma racje bo na takiej stronie błędy tego typu to żenada - kod źródłowy też jest czytelny jak chińszczyzna...ech...
_________________
Na pewno widzia?e? film Sami Swoi - mo?e chcesz wiedzie? sk?d pochodzili Kargul i Pawlak ?
Zapraszam równie? na:
Katalog regionalny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 16 Gru 2007, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

ej, ja też chcę batona Laughing cóż, nie dziwię się Twojemu kumplowi jego satysfakcji, ma do niej prawo. Gdyby to był serwis sieci masarni wołowych, to można przymknąc oko, ale nie portal światowego potentata.
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 03 Sty 2008, 15:18    Temat postu: OGÓLNOPOLSKIE BIURO MATRYMONIALNE DOLCE VITA Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


OGÓLNOPOLSKIE BIURO MATRYMONIALNE DOLCE VITA:

www.dolcevita24.pl

Rozpacz
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zakrecony
PostWysłany: 03 Sty 2008, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


J@nkes, tragedia, tylko 3 kobitki... Wink
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karolek
PostWysłany: 04 Sty 2008, 11:19    Temat postu: PROFESJONALNY SERWIS OGŁOSZENIOWY Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 46


PROFESJONALNY SERWIS OGŁOSZENIOWY:
www.marlem.pl

Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 05 Sty 2008, 16:47    Temat postu: Sklep z bielizną w centrum Katowic Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Sklep z bielizną w centrum Katowic. Strona ze zgłoszeń do KCS:
www.bieliznaija.pl

Sad
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 07 Sty 2008, 11:51    Temat postu: Wędkarstwo morskie Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


wedkowanie-morskie.pl

Confused
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karolek
PostWysłany: 17 Sty 2008, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 46


www.zlastrona.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
weronika
PostWysłany: 04 Lut 2008, 17:06    Temat postu: Kancelaria Adwokacka Romana Giertycha Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Kancelaria Adwokacka Romana Giertycha: giertych-kancelaria.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JankesM
PostWysłany: 13 Lut 2008, 08:21    Temat postu: Jakra Corporation Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Jakra Corporation Sp. z o.o. zajmuje się zagadnieniami przeciwpożarowymi (drzwi przeciwpożarowe stalowe, drzwi i ścianki profilowe). Szukałem rzeczy z ich branży i wpadłem na ich stronę:
www.jakra.pl


Confused
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karolek
PostWysłany: 18 Lut 2008, 07:03    Temat postu: Willa Mercja Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 46


Willa Mercja
www.mercja.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30  Następny Strona 28 z 30


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Zaczynamy przygodę ze stronami » Kiepskie strony w Internecie - kiepskowitrynizm
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group