Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Warsztat SEM i SEO marketing w wyszukiwarkach

Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 Warsztat SEM i SEO marketing w wyszukiwarkach « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 06 Mar 2008, 09:18    Temat postu: Warsztat SEM i SEO marketing w wyszukiwarkach Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

NetSprint.pl zaprasza na warsztat: SEM & SEO marketing w wyszukiwarkach

21-22 kwietnia 2008
Hotel InterContinental, Warszawa


W ciągu ostatnich kilku lat, marketing w wyszukiwarkach stał się bardzo popularną formą reklamy on-line. Firmy przeznaczają na tę formę promocji coraz większą cześć środków ze swoich budżetów marketingowych. Aby jednak pieniądze przeznaczone na tego typu działania zostały efektywnie wykorzystane należy skutecznie zaplanować kampanię reklamową on-line. Integracja działań polegających na pozycjonowaniu i reklamie w wyszukiwarkach umożliwi uzyskanie najlepszych wyników przy niskich kosztach. Celem warsztatu, jest poznanie zasad planowania i skutecznego wykorzystania narzędzi SEM i SEO tak, aby znaleźć się na szczycie wyników wyszukiwania, oraz dotrzeć do klientów jak najniższym kosztem. Jakie są zasady optymalizacji kampanii linków sponsorowanych oraz czy są one jedynym sposobem na osiągnięcie przewagi w dotarciu do klienta.

W programie m.in.:
1. Formy reklamy w wyszukiwarkach i ich skuteczność
2. Zalety i wady zdobywania użytkowników poprzez wyniki naturalnego i płatnego wyszukiwania
3. Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze agencji SEM
4. Badanie i pomiar efektywności kampanii PPC
5. Białe i czarne SEO, czyli o etyce w pozycjonowaniu

Warto wziąć udział, aby dowiedzieć się: co zrobić, aby być na szczycie wyników wyszukiwania i jak precyzyjnie dotrzeć do odbiorców
jakie są etyczne i nieetyczne sposoby pozycjonowania stron www
jak dobrać oraz stosować frazy kluczowe oraz mierzyć ich popularność
czym jest płatna reklama w Internecie i jej rodzaje
jak samodzielnie stworzyć kampanie w Google AdWords
jak zaplanować kampanię reklamową w Internecie oraz jak sprawdzić jej efekty

Praktyczny warsztat prowadzą eksperci z:
1. NetSprint.pl
2. Cube Group
3. Performance Media
4. Bluerank
5. Epr.pl
6. Direct Traffic

więcej informacji: informedia-polska.pl
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Said
PostWysłany: 10 Mar 2008, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 160


Czesc,

znam dwoch ludzi z grona prelegentow - mialem okazje spotkac sie z nimi zawodowo - oczywiscie SEO. Jesli mialbym wyrazic swoja opinie o ww. konferencji - to bardzo krotko - nie polecam! A za "te piniadze" to nawet NIE POLECAM!

pozdrawiam
_________________
Graj online w gry flash z serii super mario. Dobra zabawa gwarantowana!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 11 Mar 2008, 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Czy ktoś z Was był już na jakimś szkoleniu tej firmy? Szukam szkolenia SEM/SEO, ale patrząc na programy niektórych wątpię, abym mogłabym nauczyć się czegoś nowego (na chwilę obecną najbardziej zależy mi na SEO), a nie chcę wyrzucać kilku tysięcy w błoto. Myślałam jeszcze o tym ale na temat samego SEO mowa jest jedynie drugiego dnia i jest to jeden z kilku punktów, więc znowu obawiam się, że są to podstawy.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 11 Mar 2008, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Zastanawiam się po co komu takie konferencje? Chyba tylko po to, aby ściągać od ludzi KASĘ!!!
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Said
PostWysłany: 12 Mar 2008, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 160


Szkolenia to lipa. Jak napisalem znam tych ludzi i wg mnie robia to tylko po to zeby nalapac klientow, jakosc bardzo marna.
Polecam np. premium membership na SEOmoz.org bardzo duzo przydatnych informacji, narzedzi i trickow, przy obecnej cenie dolara kosztuje tyle co nic ....
Co prawda niktore rzeczy nie sa przenzaczone na polski rynek - ale widac zupelnie inny sposob myslenia np. od uzytkownikow forum pio.
Moje odczucia sa takie ze my Polacy staramy sie wszystko oprzec na cwaniactwie a "zachod" podchodzi do tego zupenie inaczej i moim zdaniem lepiej....
_________________
Graj online w gry flash z serii super mario. Dobra zabawa gwarantowana!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korzena
PostWysłany: 08 Lip 2008, 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 6


Jesli chodzi o AdWords to ja polecam webinary, ktore Google zacząłem ostatnio organizowac.

Wlasnie mialem przyjemnosc uczestniczyc w jednym takim webinarze. Bardzo profesjonalnie prowadzony i a jego zawartosc byla dopasowana do polskich specyfik (byly np. przyklady z polskiego rynku). Na koncu jest tez sesja z pytaniami, a podczas trwania calego wykladu mozna zadawac pytania na czacie.

Z tego co wiem webinary poki co nie są ogolnodostepne (ja dostalem zaproszenie na maila, ale wiem że webinary są też oglaszane na oficjalnym Forum o AdWords - http://groups.google.pl/group/adwords-help-pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JankesM
PostWysłany: 08 Lip 2008, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


korzena, co ty tak wszędzie reklamujesz Forum Google o AdWords?
W google pracujesz?


Pozdrawiam
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 08 Lip 2008, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Żeby jeszcze pisać o tym wtedy kiedy rozmawiano na ten temat, ale tak to ja traktuję to jako zwykłe spamowanie i niepotrzebne odkopywanie tematów.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Warsztat SEM i SEO marketing w wyszukiwarkach
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group