Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Pozycjonowanie strony internetowej

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 Pozycjonowanie strony internetowej « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Iza
PostWysłany: 11 Mar 2008, 09:40    Temat postu: Pozycjonowanie strony internetowej Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Mar 2008
Posty: 8

Skąd: ?wi?toch?owice

Witam, chciałabym wypozycjonowac moja stronę www.toito.pl ,
na tej stronie mam już podpiętą domenę www.auto.toito.pl , chce tu jeszcze wrzucić www.turystyka.toito.pl oraz www.nieruchomosci.toito.pl

W czym problem?? Chciałabym to zlecić wraz z pozycjonowaniem firmie www.topinweb.eu
Czy ich cennik pozycjonowania http://topinweb.eu/Offer/runOffer/ jest ok??
Może mi ktoś doradzić?? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Lexy
PostWysłany: 11 Mar 2008, 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Ja tam nie widzę żadnego cennika.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Iza
PostWysłany: 11 Mar 2008, 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Mar 2008
Posty: 8

Skąd: ?wi?toch?owice

cennik jest na ich stronie w dziale pozycjonowanie/ oferta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iza
PostWysłany: 11 Mar 2008, 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Mar 2008
Posty: 8

Skąd: ?wi?toch?owice

coś chyba zły link wkleiłam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gostek_
PostWysłany: 11 Mar 2008, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 181


To nie firma, bo nie widać żadnego info na temat nipu regonu etc. Jako kontakt podany jedynie mail dodatkowo za cennik służy im jakis kolkulator.. moim zdaniem nie warto.
_________________
liderpracy.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 11 Mar 2008, 14:45    Temat postu: Pozycjonowanie strony internetowej Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Iza, jest bardzo dużo firm i osób zajmujących się pozycjonowaniem. Dlaczego akurat o tej firmie myślisz i im chcesz zlecić pozycjonowanie? Ktoś ich polecił? To Twoi znajomi?


Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 11 Mar 2008, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Heh, coś mi się wydaje, że możliwości tej "firmy" są słabiutkie skoro nawet swojego portfolio nie potrafili odpowiednio zoptymalizować i zadbać o przyjazne linki.

Na ich stronie są wszystkie możliwe do popełnienia błędy.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 11 Mar 2008, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Lexy napisał:
są słabiutkie skoro nawet swojego portfolio nie potrafili odpowiednio zoptymalizować i zadbać o przyjazne linki

Właśnie dlatego m.in. zapytałem powyżej - czym kierowała się Iza, że akurat zwróciła uwagę na tą firmę?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cichy
PostWysłany: 11 Mar 2008, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Witam.

Ech coś mi się zdaje iż ty badasz stronę z którą masz jakieś powiązania(może sie mylę) . Z tego co wstępnie sprawdziłem ta strona nie ma najmniejszych nawet kwalifikacji do pozycjonowania - zaczynając od siebie a kończąc na braku żadnego polecenia. Ta strona to jakiś krzak. Szkoda czasu i kaski twojej na taki badzie.........

Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iza
PostWysłany: 12 Mar 2008, 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Mar 2008
Posty: 8

Skąd: ?wi?toch?owice

nie to nie moi znajomi spodobała mi sie ich strona wiec pomyslałam o nich, ale wczesniej chciałam zapytac kogos kto sie na tym zna lepiej niz ja- czyli Was.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iza
PostWysłany: 12 Mar 2008, 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Mar 2008
Posty: 8

Skąd: ?wi?toch?owice

nie to nie moi znajomi spodobała mi sie ich strona wiec pomyslałam o nich, ale wczesniej chciałam zapytac kogos kto sie na tym zna lepiej niz ja- czyli Was. Pytałam ich o jakies kwalifikacje w pozycjonowaniu podali mi kilka niemieckich stron, ktore juz wypozycjonowali a ja chce wypozycjonowac strone na niemieckim Google. Wyniki były super i cenowo nie sa za drodzy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JankesM
PostWysłany: 12 Mar 2008, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Iza napisał:
podali mi kilka niemieckich stron, ktore juz wypozycjonowali a ja chce wypozycjonowac strone na niemieckim Google

Dziwna sprawa, bo skoro tak dobrze sobie radzą z pozycjonowaniem w niemieckim Google, to dlaczego na swojej stronie mają tylko ofertę pozycjonowania w GOOGLE POLSKA (http://topinweb.eu/Offer/runOffer/)???
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 12 Mar 2008, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Cytat:
Wyniki były super i cenowo nie sa za drodzy.

Jak cena niska to pewnie jakość taka sama, a Ty zapewne nie potrafisz ocenić czy dana fraza faktycznie była trudna i przyniosła korzyści.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gostek_
PostWysłany: 12 Mar 2008, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 181


Nie wierz we wszystko co przeczytasz, zwłąszcza w takich przypadkach. Gdyby mieli sukcesy w google.de i wieksze zlecenia, ich strona wygladalaby zupelnie inaczej.
Sciema i tyle
_________________
liderpracy.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iza
PostWysłany: 12 Mar 2008, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Mar 2008
Posty: 8

Skąd: ?wi?toch?owice

no nie potrafie tego ocenic nie znam sie na tym za bardzo, o pozycjonowaniu tez dowiedziałam sie przez przypadek i pomyslałam ze to dobry pomysł. Dlatego pytam Was i dziekuje za odpowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Pozycjonowanie strony internetowej
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group