Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Pozycjonowanie strony internetowej

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 Pozycjonowanie strony internetowej « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Cichy
PostWysłany: 12 Mar 2008, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Wiesz Iza - to że strona ładna to nie znaczy że są skuteczni. Zresztą ta ładność też jest względna - to jest stronka zrobiona pod laików którzy sama widzisz po sobie mogą sie takim czymś zainteresować. A to jest złudne często. Samo wiesz to ich przeliczanie - zależne od ilości stron w wynikach wyszukiwania to czysty kit jest Very Happy. To już widać 0 profesjonalizmu. Jak bym Ci umieścil stronę w top 3 na miliardy zwrotu frazy to Ciekawe jak byśmi zapłaciła n sama pomyśl. Fraza frazie nierówna i tu zwrot wyników wyszukiwania nie ma nic do tego to jest zwykły zabieg naciągający i z daleka od takich pozycjonerów.

Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Iza
PostWysłany: 13 Mar 2008, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Mar 2008
Posty: 8

Skąd: ?wi?toch?owice

Wiec napisze tak, ze wogóle nie znam sie na tym. Raz na pewnym forum przeczytałam ogłoszenie Pana Tomasza S. brał 1000 zł za cały rok za 5 słów kluczowych, zgodziłam się. Facet chciał 40% zaliczki ja wpłaciłam 20%, druga połowe miał dostać wraz z pierwszym raportem. To było jakieś 3 miesiące temu. Teraz nie odpowiada na maile, nie odbiera telefonu. Jednym słowem byłam naiwna i uwierzyłam. Choc mam podpisaną przez niego umowe, której 1 paragraf głosi iż jeżeli w ciągu 40 dni nie bede widziała zadowalających mnie wyników (chodziło o top10) on ma oddać mi kase...cóż facet przepadł. Wybierając inną firmę juz nie osobę prywatną wole zapytać się, że tak powiem znawców tematu.
Dziekuję za wszystkie udzielone mi rady.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gostek_
PostWysłany: 13 Mar 2008, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 181


Z gory podal stawke za caly rok? Idiotyzm, przeciez pozycjonowanie to ciągła walka z konkurencją, mógłby wyjść tak, ze po kilku miesiącach jego pseudo pozycjonowania, koszty byłyby wieksze od przychodu.

Osobiście polecałbym dać ogłoszenie na Tym forum lub Pio i zatrudnic kogos ze stażem na forum. Nikt "znany" nie zaryzykuje wpadki i spalenia w "branży"

Ja na starcie się śmieje z pseudo firemek ktore w dziale "o nas" maja napisane "grupa młodych i ambitnych ludzi" a jedyny kontakt to mail. Z takich, ktorych nie stac na zakup domeny pl a portfolio jest hostowane na dennym serwerze. oj duzo by sie tu rozpisywac Wink
_________________
liderpracy.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 13 Mar 2008, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Cytat:
1 paragraf głosi iż jeżeli w ciągu 40 dni nie bede widziała zadowalających mnie wyników (chodziło o top10)

Jeśli fraza była na tyle łatwa, że osiągnięcie top 10 w 40 dni było możliwe, to wystarczyło wziąć kogoś do katalogowania za kilkadziesiąt zł.

Masz umowę - zaskarż go. Możesz przy okazji pokazać jego portfolio? Niech inni też wiedzą, aby nie korzystać z jego usług.

Ja również myślę, że na tym forum znajdziesz osobę, która przyłoży się do swojej pracy, a Ty zobaczysz efekty.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Pozycjonowanie strony internetowej
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group