Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Google » Nagły spadek na wszystkie frazy

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 Nagły spadek na wszystkie frazy « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
eM_K_S
PostWysłany: 07 Kwi 2008, 15:42    Temat postu: Nagły spadek na wszystkie frazy Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Witam
Niedawno uprzątnąłem podstronę www.dj-na-wesele.pl/polecamy,nie wiem czy pamiętacie, ale był ta straszny bałagan, pełno katalogów i top list. Czytałem, że nic takie linki nie dają i że tylko smiecą stronę. Po skasowaniu linków zwrotnych o ile dobrze pamiętam 3 lub 4 katalogi wysłały mi wiadomość o dezaktywacji moich linków. Co prawda pr mam teraz na poziomie 3 (do tej pory co aktualizacja miałem 2) ale spadłem na najważniejszą frazę (dj na wesele) z 2 na 5 pozycję a uni zmniejszyły mi się o ponad połowęn Czy to możliwe, że te kilka katalogów miało aż taką moc? Czy myślicie, że to tylko zbieg okoliczności?
Nie chciałbym znów śmiecić sobie na stronie i dodawać te wszystkie linki zwrotne, ale może będzie trzeba.
Jeśli nie to co polecacie, żeby wrócić na drugą pozycję?
dodam jeszcze, ze niedawno zrezygnowałem z adwordsów, może i to miało jakiś wpływ?
Z góry dzięki za opinie i rady
pozdrawiam
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
JankesM
PostWysłany: 07 Kwi 2008, 16:02    Temat postu: Nagły spadek na wszystkie frazy Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Jesteś na 2 pozycji:



Może na innych serwerach DC Google spadłeś na pozycjach. Sprawdzaj pozycję na kilku serwerach przy pomocy narzędzi Google Dance.
Przykład: http://www.optymalizacja.com.pl/google-dance/

Oprócz tego mogłeś przestać linkować i pamiętaj, że konkurencja nie śpi i oni też pracują nad poprawieniem swoich pozycji. Pozycjonowanie to ciągła praca.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
neeon
PostWysłany: 07 Kwi 2008, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


no ale jak spadł na którymś z DC - to docelowo poleci na wszystkich w ramach wyrównania . a tobie wyświetlają się jeszcze stare wyniki . inna sprawa ze ta fraz jakaś taka dziwna jest i wydaje mi się że zbytnio nie za konkurencyjna , moim zdaniem chodzi o te parę linków , ale olej to i linkuj dalej .. czasem google dziwne rzeczy robi z niewiadomych przyczyn . także nie ma sie co stresować
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY


Ostatnio zmieniony przez neeon dnia 08 Kwi 2008, 09:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 07 Kwi 2008, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Cytat:

Może na innych serwerach DC Google spadłeś na pozycjach. Sprawdzaj pozycję na kilku serwerach przy pomocy narzędzi Google Dance.
Przykład: http://www.optymalizacja.com.pl/google-dance/


Tak jak napisał neeon obawiam się, że niedługo polecę na wszystkich serwerach

Cytat:

Oprócz tego mogłeś przestać linkować i pamiętaj, że konkurencja nie śpi i oni też pracują nad poprawieniem swoich pozycji. Pozycjonowanie to ciągła praca.


Jeśli chodzi o konkurencję to oni pojawili się z nikądSmile Tzn w zadnych katalogach ich nie widziałem, w wynikach też byli dość daleko, anchory przy kazdych fotkach maja takie same, strony zrobione prymitywnie. Spodziewałem się spadku na 3 pozycję, bo jeden tylko z nich widzę, ze linkuje ostro, gdzie się nie dodaję to on jest, ale tych dwóch pozostałych to niespodzianka niesamowita.
Ma ktoś może spis wartościowych katalogów, którym może się podzielić? Czas się ostro wziąć za linkowanie i sprawdzimy co z tego będzie

[quote]a tobie wyświetlają ci się jeszcze stare wyniki .[quote]

mam nadzieję, ze nie tylko jemu:)

Cytat:
inna sprawa ze ta fraz jakaś taka dziwna jest i wydaje mi się że zbytnio nie za konkurencyjna


Dokładnie. Pozycjonuje się maksymalnie 10 stron na tą frazę i spadek na 5 pozycję to totalna klęska.

Cytat:
moim zdaniem chodzi o te parę linków

ale czy to możliwe, że w tak krótkim czasie, algorytm odjął wartość linków?

Cytat:
olej to i linkuj dalej

nie mam wyjścia, ale to strasznie nie miły widok.n pierwszy raz odnotowałem spadek, a jak to mówią, pierwszy upadek najbardziej boli:(

Cytat:
czasem google dziwne rzeczy robi z niewiadomych przyczyn .


I chyba dlatego wszyscy pozycjonerzy tak bardzo kochają G Smile

Dzięki za rady.
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
idaho666
PostWysłany: 07 Kwi 2008, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

taki spadek to nie spadek. jak polecisz na 76 podstrone jako 322332 wynik to wtedy problem. nie chce mi sie sprawdzac ile masz bl ale mozliwe ze te kilka katalogow dalo ci troche mocy. daj kilka punktow z systemow, dodaj stronke do precli i katalogow, moze zrob kilka podobnych do zaplecza i masz pierwsze miejsce Wink
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eM_K_S
PostWysłany: 07 Kwi 2008, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Właśnie idei zaplecza nie rozumiem zupełnie.
co mi dadzą podobne strony, które nie będą wartościowe.
Jako zaplecze chciałem zrobić forum i jakiś ciekawy portal weselny, ale zupełnie brakuje mi na to czasu. Na portal zbieram gotówkę bo zależy mi, żeby zajęli się nim specjaliści od mojej strony a na moderowanie trzeba mieć cierpliwość, założyłem bloga fikcyjnego, ale też majstruje nad nim teraz początkujący grafik, bo na Przemka mnie w tej chwili nie stać.
Co jeszcze mogę zrobić pod zaplecze, żeby nie wymagało to ciągłej pracy nad tym?
Jeśli chodzi o katalogi to jakie wybierać, żeby były wartościowe a nie wymagały bl? Bo już nie chcę śmieci. Kiedyś chyba stąd ściągnąłem listę katalogów i dodałem już do większości tych z pr >=3, darmowych i bez bl
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
zakrecony
PostWysłany: 08 Kwi 2008, 06:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


o to chodzi w zapleczu, by nie były to bezwartościowe stronki, dobre zaplecze to zadbana strona prawie tak jak ta, którą ma wzmacniać... te bezwartościowe to sie robi pod systemy, a nie pod zaplecze...
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eM_K_S
PostWysłany: 08 Kwi 2008, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Tak też właśnie myślałem. Ale zainwestowanie w kilka takich stronek jak moja to w moim przypadku bankrut na miejscu:)
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
idaho666
PostWysłany: 08 Kwi 2008, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

zaplecze = kilka podstron tematycznych, szablon, darmowy hosting, linkowanie z addera, itd

zaplecze eksluzywne = zadbane strony
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eM_K_S
PostWysłany: 08 Kwi 2008, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

zacząłem pracę nad darmowymi stronami, dzięki wskazówkom jednego z użytkowników, zobaczymy co z tego wyjdzie.
addera się strasznie bojęSmile nie wiem czemu, nie chcę przedobrzyć.

Zaplecze ekskluzywne to marzenie chyba każdego amatora seo, ale ja kiedyś przynajmniej dwa takie zaplecza będę miał, czekam na kasęSmile
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
idaho666
PostWysłany: 08 Kwi 2008, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

zrobienie dobrego zaplecza to znowu nic strasznego Wink kasy za duzo do tego nie trzeba Wink

pamietaj przyslowie - dobry adder nie jest zly

stosuj go do zaplecza, wazne strony sobie podaruj.
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eM_K_S
PostWysłany: 08 Kwi 2008, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

a to już jest myśl.. czemu ja na to nie wpadłem:) Przecież adderem można dodawać te blogi.

Jeśli chodzi o dobre zaplecze, to marzy mi się ciekawy portal weselny połączony z galerią handlową, dobry autorki katalog i ciekawe rozbudowane forum.

Niestety na dwa pierwsze trzeba mieć pieniądze a na ostatni dobry pomysł i duuuużo czasu.

Gdzie najlepiej i najbezpieczniej kupić addera?
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
neeon
PostWysłany: 09 Kwi 2008, 06:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


no to pomysł masz ciekawy na zaplecze , duży portal tematyczny to najlepsze co może być , co do addera może na początku kup sobie kilka punktów wyjdzie ci taniej , a jak zaczniesz zarabiać więcej to możesz pomyśleć o zakupie programu
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 09 Kwi 2008, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

w stopce masz link do dobrego hostingu w usa. jest bardzo tani. wrzuc jakiegos cms, zrob subdomene, dodaj kilka artkow tematycznych, wrzuc w addera i linkuj z tych stron swoje. to ci pomoze.
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eM_K_S
PostWysłany: 09 Kwi 2008, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

neeon napisał:
na początku kup sobie kilka punktów wyjdzie ci taniej


hmmm, pytanie laika: jakie punkty? Bo chyba nie chodzi o system wymiany linków?n

Co do pozycji to google zwariowało na frazę dj na wesele. Co godzinę jak sprawdzam u siebie w normalnej wyszukiwarce pokazuje zupełnie inne wyniki. Co prawda moja strona cały czas waha się między 4 a 5 pozycją (do tej pory stała ponad 3 miesiące na 2), ale za to te strony nade mną strasznie się mieszają i notują spore skoki. Nie wiem, czy ktoś z nich zajął się pozycjonowaniem, czy zlecił to jakiejś firmie, ale coś musiało się stać, ze ta fraza tak zaczęła szaleć.
Jeszcze jedno pytanie laika
Dlaczego google po kliknięciu w
Cytat:
Przeszukaj strony zawierające linki do: www.dj-na-wesele.pl
pokazuje mi tylko 18 stron? Czy to znaczy, że tylko tyle linków google do mnie widzi? To po co te wszystkie katalogi i "zaplecza"?
Wybaczcie za te pytania, wiem, ze powinienem to wiedzieć będąc tu z Wami, no ale cóż, każdy z nas musi się kiedyś uczyćSmile
Z góry dzięki
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Google » Nagły spadek na wszystkie frazy
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group