Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Google » Nagły spadek na wszystkie frazy

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 Nagły spadek na wszystkie frazy « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Cichy
PostWysłany: 09 Kwi 2008, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Witam.

Pewnie chodzi o systemy Smile. Wiesz na tą frazę dużo nie potrzeba. Troszkę stałych i trochę rotacyjnych - a najlepiej kilka fraz dodać pokrewnych tak żeby się nawzajem wzmacniały czyli zawierały słowa pozycjonowane.

Co do drugiego pytania - google zawsze pokazuje mniejszą ilość niż masz - to nie yahoo że ci praktycznie wszystko pokaże. U mnie przykładowo na yahoo jest ponad 300 tysięcy backlinków na katalog a w google pokazuje około 500. A to jest i tak sporo.
Po kolejnych updatach zwykle ci się powiększa ta ilość ale podziel sobie najlepiej na tysiąc - taka jest mniej więcej dysproporcja. I jeszcze jedna sprawa - wiesz to że dodałes ileś tysięcy backlinków też nie znaczy że wszystkie się zczytały. Część stron wogóle pewnie robot google nie odwiedził a cześć pewnie już nie działa. Jak widzę pozycjonujesz wyłącznie katalogami także czas coś dołożyć bo same kilka linków na krzyż z katalogów to troszkę mało - jeżeli Ci się minikonkurencja zaczęła robić na tą frazę. Nie zapomnij że oni też pozycjonują a do katalogów w pierwszym rzędzie pewnie pododawali.

Linkuj Smile

Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
eM_K_S
PostWysłany: 09 Kwi 2008, 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Domyślam się, że nie wszystkie katalogi się zczytały, poprostu zdziwiło mnie, że prawie żaden sie nie zczytał. Już teraz wiem, że niekoniecznie.
Ja staram sie pozycjonować jeszcze frazę wodzirej, ale ona ani drgnie w górę;/ dj na wesele od początku bez większych nakładów sił szło w górę i była długo wysoko. Niestety za bardzo spocząłem na laurach i fraza poleciała.
Fakt do tej pory jedynym moim linkowaniem były katalogi i fora weselne, ewentualnie portale ogólne, ale teraz zacząłem tworzyć WP i zobaczymy co z tego będzie.
Mam jeszcze pytanie czy mogę WP podpiąć pod władną domenę? Kupiłem dziś na-wesele.com i myślę, żeby założyć kilka subdomen: blog.na-wesele.com, katalog-firm.na-wesele.com portal.na-wesele.pl forum.na-wesele.com. I teraz kilka pytań: wiadomo pod bloga chciałbym podpiąć wp bo najprościej, pod katalog jakiegoś cmsa lub gotowy skryp, forum na razie zostawię.
Czy te wszystkie subdomeny robić na jednym serwerze, czy lepiej na kilka? Czy jeśli domena będzie taka sama to czy zaplecze będzie tak samo silne? Czy kupować oddzielne domeny i serwery? Dodam, że katalog blog i portal mają służyć też naszym klientom a nie będzie to zwykły spam robiony pod zaplecze.
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Cichy
PostWysłany: 10 Kwi 2008, 00:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Widzisz - ty moim zdaniem - mając ograniczone środki jak sam pisałeś powinieneś według mnie nastawić się na frazy które przyniosa Ci wiecej wymiernego pożytku. Fraza - słowo wodzirej jest za ogólnie. Mieszkasz widze w okolicach warszawy wiec pozycjonuj przykładowo:

wodzirej Warszawa
dj wodzirej Warszawa
dj z Warszawy
dj weselny warszawa
wodzirej weselny warszawa
wodzirej z warszawy itd. itp.
i możesz dołożyć jak chcesz tego samego wodzireja + te twoje weselne i taki komplecik jakiś podobny sobie ułóż i go pozycjonuj. Tutaj te frazy będą Ci sie nawzajem wzmacniały. A dwa jak ktoś już wejdzie do Ciebie to wiadomo czego szuka i z jakich okolic. Bo wiesz samo wodzirej Ci dużego pożytku nie przyniesie jak ktoś się trafi z daleka Smile. No i ciężej wypozycjonować samo to słowo niż te zlepki kilku słów.

Co do tych subdomen. Jak machniesz z umiarem to nic się złego nie stanie. Abyś nie przesadzał z ilością subdomen. Oczywiście lepiej jakby ip się różniło ale tak jak chcesz też będzie dobrze.

Co do zaplecza - zainteresuj sie czymś takim jak :
Pligg z nakładką pingującą jak nie masz czasu na jego budowanie. To jest tzw. auto-conntent. Wybierasz sobie kanały rss z serwisów które Cię interesują tematycznie - dodajesz je do serwisu i masz automatyczny codzienny swieży - tematyczny content Smile. To samo analogicznie możesz machnąć na wordpressie z tymże Pligg z dodatkami masz za darmoszkę. I tak porobisz troszkę zaplecza z czasem się powiększy - dodasz punkty z swl na niego i będziesz miał darmowe linki - polinkujesz i tyle Smile. Także możesz w prosty sposób darmowo uzyskać niezłe linki.

Działaj bo wiesz samo się nic nie zrobi.

Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 10 Kwi 2008, 07:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Dzięki Cichy.
Tym, pliggiem mnie zaciekawiłeś. zaraz go przetestuję. Jeśli chodzi o frazy to na dj na wesele warszawa jestem drugi a wejść w tym miesiącu mam 10 a na wodzirej jestem piętnasty i wejść mam 46! Z jednej strony może bardziej przypadkowi klienci, ale traffic na stronie zły nie jest.Smile na statach ładnie wyglada przynajmniej.
Jeszcze pytanie jak najlepiej linkować te frazy które wymieniłeś? Oprócz linkowania z blogów z takim anchorem i w katalogach podawania takich słów kluczowych?
Czy warto kupować linki po 100 zł rocznie na portalach weselnych, czy lepiej inwestować w swoje portale? Wg mnie nie wart. ale może faktycznie ich linki są tam mocne?
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Cichy
PostWysłany: 10 Kwi 2008, 08:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Słuchaj napiszę Ci narazie krótko a potem ci wieczorkiem lub jutro odpowiem na pytania z PW (to sporo pisaniny tam jest) bo po prostu muszę iść spać bo ledwo na oczy widzę - pracowałem całą nockę Very Happy

Co do linków nie warto kupować - bo za kaskę z kilku takich linków możesz naprawdę duże zaplecze w stosunkowo krótkim czasie wyprodukować - mówimy o setkach tysięcy podstron - powiedzmy w skali pół roku do roku. I wiesz starczy ci go na twoje potrzeby i jeszcze zarobisz na wakacje na kanarach - hehe. Część jak już Ci się ładnie zacznie indeksować pododajesz do swl - do kilku tych które są teraz na talerzu i ładne pare złotych jeszcze pociągniesz wynajmując część punktów.

Pozdrawiam.

PS. Jeszcze co do tych konwersji to dam Ci przykład na sobie.
Fraza :
katalogowanie stron - tu siedzę w top i w sumie jest mało wejść dziennie ale jak już ktoś wejdzie to prawie zawsze doda odpłatnie stronę do katalogu - bo wiadomo że dostaje dokładnie to czego szuka ( no może w tym przypadku chce więcej katalogów ale jak ma jeden na talerzu to też doda Smile. Także widzisz różnice w korzyści trafionej konwersji.

Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 10 Kwi 2008, 09:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

ja zdaję sobie sprawę, że przypadkowy klient nie da mi takiego pożytku jak ten do którego chcę dotrzeć i właśnie na nich się skupiam, ale traffic na stronie też się przydaje. już zacząłem dodawać frazy o których napisałeś.
co do PW to spokojnie;) Nie pali się, będę wdzięczny jak odpiszesz, jak nie znajdziesz czasu, zrozumiem.
Co to swl to chodzi Ci, że na tych portalach i blogach będę umieszczał swl?
Ale tym już zainteresuję się później:)
Na jakie frazy najlepiej pozycjonować te wszystkie wp?
Takie same jak stronę, czy na bardziej niszowe frazy?
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Cichy
PostWysłany: 10 Kwi 2008, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Hehe.
Normalnie przez Ciebie mam koszmary - śniło mi się że się znowu kajtam Very Happy - zacznij od usunięcia błędów w swojej stopce łaskawco - i idę śnić o nowej żonie dalej Very Happy

Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 10 Kwi 2008, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Cichy napisał:
Hehe.
Normalnie przez Ciebie mam koszmary - śniło mi się że się znowu kajtam Very Happy - zacznij od usunięcia błędów w swojej stopce łaskawco - i idę śnić o nowej żonie dalej Very Happy


done:) nawet nie zauważyłem, każde forum inaczej reaguje na ""

Co do ponownego wesela to pamiętaj, że jak coś to masz sporą zniżkęSmile
Słodkich snów
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Google » Nagły spadek na wszystkie frazy
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group