Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » CMS - Content Management System » Rozbudowa joomla, potrzebuję dwie rzeczy..

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Rozbudowa joomla, potrzebuję dwie rzeczy.. « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
eM_K_S
PostWysłany: 07 Kwi 2008, 22:22    Temat postu: Rozbudowa joomla, potrzebuję dwie rzeczy.. Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Witam
Jak w temacie. Na stronie www.dj-na-wesele.pl/polecamy chcę zrobić coś na wzór http://salsaband.pl/polecamy.html.
Chodzi mi o te miniaturki. Oczywiście ściągnąłem skryp i próbowałem go zainstalować, ale mam taki problem, że albo będzie on na każdej podstronie albo wcale:/ a ja chcę tylko na polecamy. Czy wie ktoś jak to wykombinować?

Druga sprawa to chcę dodać diva jak tutaj wodzirej.karpik.eu "najnowsze aktualizację"
Chciałbym to zrobić po prawej stronie pod kontaktem lub galerią. I teraz trzy pytania
W którym miejscu będzie to lepiej wyglądało?
dwa, jak to zrobić?(jestem laik)
trzy, czy ma to sens jeśli chodzi o pozycjonowanie?
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
webworker
PostWysłany: 09 Kwi 2008, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 96

Skąd: Londyn

Jeżeli chodzi o kod snapshota (miniaturki) to spróbuj umieścić kod w treści danej podstrony-jezeli używasz edytora wysiwyg to w trybie edycji kodu źródłowego.
_________________
Na pewno widzia?e? film Sami Swoi - mo?e chcesz wiedzie? sk?d pochodzili Kargul i Pawlak ?
Zapraszam równie? na:
Katalog regionalny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eM_K_S
PostWysłany: 09 Kwi 2008, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

próbowałem tak zrobić, ale na stronie snapa pisze wyraźnie, aby kod umieścić przed body a na podstronach body nie mam. Edytowałem kod źródłowy i nic:/
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
webworker
PostWysłany: 10 Kwi 2008, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 96

Skąd: Londyn

Użyj bota:
http://www.joomler.net/component/option,com_docman/task,doc_download/gid,18/
Działa.
_________________
Na pewno widzia?e? film Sami Swoi - mo?e chcesz wiedzie? sk?d pochodzili Kargul i Pawlak ?
Zapraszam równie? na:
Katalog regionalny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cichy
PostWysłany: 10 Kwi 2008, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Tu wejdz - websnapr.com - zarejestruj się aby uzyskać swój unikalny kod - masz za friko do dyspozycji parę kodów + 250 tysięcy miniaturek na 30 dni + 4 rodzaje formatów - co według mnie jest najlepszą terazniejszą ofertą. No jeszcze ta zgredowa co podawał jest niezła hehe chyba gdzieś z australii cięta Very Happy - narazie ją testuje - hehe - do czasu aż mi zablokuja, bo zawsze w końcu blokują przy setkach tysięcy odsłon Smile. Ale wiesz ogólnie ten websnapr się sprawdza najlepiej jeżeli chodzi o ilość, wybór formatu oraz uptime.

Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 10 Kwi 2008, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

webworker napisał:
Użyj bota:
http://www.joomler.net/component/option,com_docman/task,doc_download/gid,18/
Działa.


ale o którego bota chodzi? Na tej stronie jest 10, i mimo, że mój angielski może najgorszy nie jest, nie widzę żadnego opisu pasującego;/


z websnapr.com zaraz pokombinuję
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » CMS - Content Management System » Rozbudowa joomla, potrzebuję dwie rzeczy..
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group