Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Wypozycjonowanie strony na frazę: praca

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 Wypozycjonowanie strony na frazę: praca « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
gulliver
PostWysłany: 21 Lip 2007, 19:00    Temat postu: Wypozycjonowanie strony na frazę: praca Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 11


czy jest ktos chetny kto podjalby sie pozycjonowania serwisu ogloszeniowego. Serwis zawierac bedzie w 100% ogłoszenia zwiazane z rynkiem pracy i chciałbym go wypozycjonowac przede wszystkim pod fraza PRACA, ale w gre wchodza tez inne slowa kluczowe, np.
kariera, oferty pracy, gielda pracy, portal pracy, dam prace, szukam pracy, ogłoszenia o pracę, praca w Polsce, praca za granicą, praca w Anglii, serwis praca, rynek pracy, pracodawca, baza CV , gazetapraca


Wymagania:
- doswiadczenie w pozycjonowaniu co najmniej 2 lata
- samodzielnosc i dynamika w dzialaniu
- zaangazowanie w prace

Okres wspolpracy min. rok

Prosze o oferty z informacja o:
- wypozycjonowanych stronach i ich miejscu na liscie wynikow google
- propozycji cenowej

pozdrawiam GULLIVER
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
neeon
PostWysłany: 21 Lip 2007, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


GULLIVER - skąd masz tyle kasy ? powiesz ty mi
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawel Kobis
PostWysłany: 21 Lip 2007, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Ja się mogę tego podjąć bez problemu najmniejszego ale nie jest to proste słowo i za 100 zł na pewno tego Ja i pewnie nikt tu zgromadzony nie zrobi.
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 22 Lip 2007, 08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Pawel Kobis napisał:
nie jest to proste słowo i za 100 zł na pewno tego Ja i pewnie nikt tu zgromadzony nie zrobi

Gdzie gulliver podał cenę 100zł? 100 zł za miesiąc? Przy takim "trudnym i obleganym" słowie do wypozycjonowania, to 100zł jest za mało nawet za tydzień pracy! Confused

Jeżeli faktycznie taki jest budżet, to niestety za 100 zł - nikt się tego nie podejmie, chyba że pozycjoner z Allegro. Jeżeli interesuje ciebie porządna firma i/lub pozycjoner, to szykuj gulliver sporą gotówkę za wypozycjonowanie na takie słowo. Mniej popularne słowa są drogie, a przy słowie PRACA: sporo będzie ciebie to kosztowało.
Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
neeon
PostWysłany: 22 Lip 2007, 08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


Martin napisał:
Gdzie gulliver podał cenę 100zł? 100zł za miesiąc pracy, a może tydzień, albo dzień???


nigdzie nie podał , czeka na oferty a Paweł po prostu stara sie uświadomić że tanie to nie będzie , szkoda też że nie został podany link do strony która ma być pozycjonowana jako że wiek domeny i to co jest na niej w duży stopniu może pomóc lub zaszkodzić , czyli ma wpływ na ostateczną kalkulację
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY


Ostatnio zmieniony przez neeon dnia 22 Lip 2007, 14:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 22 Lip 2007, 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

neeon napisał:
szkoda też że nie został podany link do stront która ma być pozycjonowana jako że wiek domeny , i to co jest na niej w duży stopniu może pomóc lub zaszkodzić

Raczej na starą domenę nie masz co liczyć, bo w poście KONKURS - znajdź najwieksza ilosc bledów na stronie i wygraj podane zostało:
Cytat:
zapraszam wszystkich do testowania nowego serwisu ogłoszeniowego z praca

Oczywiście słowo nowego serwisu nie ma nic do rzeczy z wiekiem domeny i to czyta teoria, ale znając życie jeżeli ktoś tak pisze to zapewne niedawno wykupił domenę, tak więc nie ma co liczyć na "starą domenę". A jak każdy wie, wiek domeny robi swoje.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawel Kobis
PostWysłany: 22 Lip 2007, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Też tak myślę że będzie to świerzynka co na pewno się przełoży na znaczny wzrost ceny za takie słowo.

Kolega niestety nie podał żadnych konkretów, a naszym zadaniem nie jest domyślanie się jaka to strona tylko konkretne zdanie - podejmę się lub się nie podejmę zadania.
Martin mój wcześniejszy post miał tylko zaakcentować że to nie jest tanie słowo, a na podstawie zapytania kolegi gulliver obawiam się że może mieć nadzieję że ktoś mu to zrobi za "darmo" - oczywiście mam nadzieję że się pomyliłem w ocenie i sam gulliver nie weźmie tego do siebie i się nie obrazi na mnie.
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Lexy
PostWysłany: 22 Lip 2007, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Pawel Kobis napisał:
może mieć nadzieję że ktoś mu to zrobi za "darmo"

gulliver napisał:
Prosze o oferty z informacja o:
- wypozycjonowanych stronach i ich miejscu na liscie wynikow google
- propozycji cenowej

+ zainteresowanie współpracą na rok czasu - chyba zbyt pochopnie wyciągasz wnioski, Pawle. Gdyby szukał kogoś najtańszego, nie chciałby kilkuletniego doświadczenia itp. a za znalezienie największej liczby błędów nie dawałby 100 zł tylko... reklamę Wink

A tak przy okazji, na ile wyceniłbyś tylko to jedno słowo przy założeniu, że strona dopiero co powstała i jest dość dobrze zoptymalizowana?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gulliver
PostWysłany: 22 Lip 2007, 19:34    Temat postu: sprawa konkursu a sprawa pozycjonowania - wyjasnienie Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 11


nie mieszajmy konkursu na znalezienie bledow na stronie z pozycjonowaniem, bo to dwie rozne sprawy.

Strona jest owszem nowa, i dopiero jest tworzona przez firme, ktora zajmuje sie od kilkunastu lat robieniem stron, wiec istnieje duza szansa na to kody i optymalizacja strony bedzie zrobiona dobrze.
Nikt nie jest jednak nieomylny i nawet najlepszym zdarza sie zrobic jakis blad, stad tez konkurs majacy jakies drobne bledy wychwycic.
Nie sadze zeby bylo tam wiecej niz 5 prostych bledow. Chce promowac strone za posrednictwem prasy lokalnej i ogolnopolskiej i chcialbym w zwiazku z tym, by byla ona optymalna dla potencjalnych uzytkownikow.

Jesli chodzi o pozycjonowanie to zdaje sobie sprawe z trudnosci wypromowania tej frazy i na pewno miesieczna stawka dla osoby, ktora bedzie sie tym zajmowala bedzie miala miesiecznie o jedno zero wiecej, czyli licze sie z wydatkiem od 1000 zl w gore.

Tytulu strony na ten moment jeszcze nie zdradze, bo jeszcze firma, ktorej zlecilem jej zrobienie ma czas do konca miesiaca i nie chce by ktos im teraz cos mieszal. Jak skoncza to rozpoczynam konkurs za 100.
Nie jest to wysoka stawka, ale kto chce sie sprawdzic to zapraszam, a kto uwaza ze szkoda jego czasu, trudno.

pawel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
neeon
PostWysłany: 22 Lip 2007, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


Pawle z twojej wypowiedzi wynika że dość poważnie podchodzisz to tematu, fajnie że wyjaśniłeś co i jak bo przeróżne oferty można spotkać Rolling Eyes , myślę ze ktoś się na pewno zgłosi , osobiście uważam że nie będzie to łatwe zadanie ale może po prostu tak sie mi tylko wydaje
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawel Kobis
PostWysłany: 23 Lip 2007, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Lexy - źle zrozumiałaś moje przesłanie szczególnie sformułowanie "darmo" nie odnosiło się za FREE tylko np 500 zł za takie słowo to "darmo"
Co do samego słowa PRACA [b]jeśli chodzi o moje stawki to jest około 1500 - 2000 zł miesięcznie za TOP 10.
Co do wszystkich słów to pewnie koło 5 000 - 6 000 zl gdyż typów mam więcej niż podano.

Co do samej optymalizacji strony niestety tutaj sprawa wygląda nie ciekawie gdyż każdy z nas ma inną technikę optymalizowania kodu i gwarantuję Ci gulliver że to co będziesz miał od twórcy strony będzie na 100% do gruntownego przebudowania dla SEO. Nie znam osobiście firmy która zrobiła serwis idealny gdyż nie ma idealnego SEO i zawsze jest coś do zmienienia.

Przy świeżej domenie takie słowa są nie osiągalne o których myślisz i żeby coś zdziałać trzeba będzie zastosować kilka trików gdyż inaczej masz 100% szansy na to że znikniesz na bardzooo długi czas z wyników Google.

PS:
Osobiście bym wolał już robić słowo hosting niż praca.
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Lexy
PostWysłany: 23 Lip 2007, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Paweł, dobrze Cię zrozumiałam, co widać po zdaniu "Gdyby szukał kogoś najtańszego".

Trików? ;> A jakich? Wink
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pawel Kobis
PostWysłany: 23 Lip 2007, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Każdy z nas ma jakieś triki i wątpię żeby ktoś powiedział jakie to są bo to cała tajemnica pozycjonowania jest Wink
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
JankesM
PostWysłany: 25 Lip 2007, 07:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Pawel Kobis napisał:
Co do samego słowa PRACA [b]jeśli chodzi o moje stawki to jest około 1500 - 2000 zł miesięcznie za TOP 10.
Co do wszystkich słów to pewnie koło 5 000 - 6 000 zl gdyż typów mam więcej niż podano.

Nareszcie ktoś rozsądnie pisze!!! TOP10 kosztuje i niech właściciele firm o tym pamiętają!
Good
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gulliver
PostWysłany: 25 Lip 2007, 22:31    Temat postu: top 10 kosztuje, ale cena musi byc rozsadna:) Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 11


otrzymalem oferte od osoby pozycjonujacej strone jednej z agencji nieruchomosci we wroclawiu. Strona od ponad roku jest na pierwszym miejscu jesli wpiszemy nieruchomosci wroclaw i nieruchomości wrocław, co przy nasyceniu rynku wroclawskiego biurami nieruchomosci, jest dosc niezlym wynikiem.
oferta brzmi nastepujaco: za wypozycjonowanie slowa Praca
top 1 - 600 zl, za top 2-5 - 440 zl, top 6-10 - 360 zl, top 11-20 - 320 zł
jesli strona bedzie na pozycji 21 nie place nic.
mysle ze jest to dosc interesujaca propozycja i chyba sie skusze Smile

jesli ktos ma pomysl pod jakimi innymi ciekawymi frazami mozna pozycjonowac serwis z ogloszeniami z praca, to prosze o informacje.
z uwagi na to ze dzialalnosc mojej firmy skupia sie przede wszystkim we Wroclawiu, chce go przede wszystkim pozycjonowac, pod katem tego miasta.

Mysle o slowach: praca wroclaw, praca wrocław, oferty pracy, praca we Wrocławiu, ogłoszenia o prace Wrocław.
Z uwagi na fakt ze najwiekszy rynek pracy mamy natomiast w Warszawie, kolejnym krokiem bedzie promowanie serwisu na w stolicy.

juz wkrotce serwis zagosci w sieci i mam nadzieje zyska wasza przychylnosc.

pozdrawiam
gulliver
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny Strona 1 z 5


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Wypozycjonowanie strony na frazę: praca
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group