Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » CMS - Content Management System » Joomla! Podręcznik administratora systemu

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 Joomla! Podręcznik administratora systemu « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
eM_K_S
PostWysłany: 20 Sie 2008, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Grzybu napisał:
No to raczej w poniedziałek już powinna dość, skoro napisali Very Happy


Ja liczę, że dziś albo jutro już będzie. Wierzę w naszą PP:)
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 20 Sie 2008, 19:41    Temat postu: Joomla! Podręcznik administratora systemu Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Książka Joomla! Podręcznik administratora systemu zajmuje Numer 1 na TOP 20

Brawo
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 20 Sie 2008, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

śledzę z ukrycia ten wątek i w końcu się doczekałem chwili, kiedy książka trafiła w Wasze rączki :) Zapytam więc: czytał ktoś z Was część "Podziękowania" (zaraz po spisie treści)? ;)
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 20 Sie 2008, 23:45    Temat postu: Joomla! Podręcznik administratora systemu Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

szuman napisał:
w końcu się doczekałem chwili, kiedy książka trafiła w Wasze rączki

Oj trafiła, chociaż po drodze miała wyboistą drogę i "szła" do mnie 14 dni Wink
szuman napisał:
czytał ktoś z Was część "Podziękowania"

Jestem w trakcie czytania książki a podziękowania oczywiście przeczytałem:
MARCIN SZUMAŃSKI (szuman.eu) napisał:
Dziękuję także osobom, które znam jedynie z internetu: czytelnikom mojego bloga za to, że wspierali mnie w chwilach zwątpienia, a także bywalcom Forum Katalogu Ciekawych Stron za wszystkie myśli, opinie i doświadczenia, którymi w ciągu prawie dwóch lat często się wymienialiśmy.

Dzięki Marcin!!! Tak jak kiedyś wspomniałem na Twoim blogu, przy okazji liczę na Twoją autorską dedykację na tej książce.
n
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 21 Sie 2008, 08:06    Temat postu: Re: Joomla! Podręcznik administratora systemu Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Martin napisał:
Książka Joomla! Podręcznik administratora systemu zajmuje Numer 1 na TOP 20 Brawo


Trochę stara wiadomość, bo już dawno książka się tam znajduje Wink Pisałem o tym stronę wcześniej. Ale gratulacje i oklaski jak najbardziej zasłużone Wink

Martin napisał:
szuman napisał:
w końcu się doczekałem chwili, kiedy książka trafiła w Wasze rączki

Oj trafiła, chociaż po drodze miała wyboistą drogę i "szła" do mnie 14 dni Wink


A ja swoją otrzymałem wczoraj. 3 dni szła, więc nie jest źle jak na PP.


szuman napisał:
czytał ktoś z Was część "Podziękowania"


Oczywiście, że przeczytałem;) Dziś rano w tramwaju w drodzę do pracy nie wytrzymałem i zacząłem czytać. Jeszcze nigdy mi ten czas tak szybko nie zleciał. Książka wciąga. Co prawda o samej joomli i tworzeniu w niej stron jak na razie nie przeczytałem nic (od strony technicznej) jednak szersze spojrzenie na cały temat budowania strony bardzo mi się podoba.
Jak skończę czytać to napiszę coś więcej.
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
JankesM
PostWysłany: 21 Sie 2008, 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


MARCIN SZUMAŃSKI napisał:
a także bywalcom Forum Katalogu Ciekawych Stron za wszystkie myśli, opinie i doświadczenia, którymi w ciągu prawie dwóch lat często się wymienialiśmy.

Dzięki SZUMAN
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kameleon
PostWysłany: 21 Sie 2008, 14:40    Temat postu: Joomla! Podręcznik administratora systemu Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Fajnie, że o nas pamiętałeś Szuman Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eM_K_S
PostWysłany: 21 Sie 2008, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

za 40 minut znów wracam do lektury;) Ciekawe czy znów umknie mi godzina spędzona w tramwaju.
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kangurrr
PostWysłany: 10 Lis 2008, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 34


I jak sprawdza sie ksiazka?? Smile
_________________
wesele bia?ystok Zorganizuj wesele u nas!
Zapraszamy do Agroturystyka Podlaskie!
wesele - Katalog Firm Weselnych
Bia?a Podlaska serwis miasta. Og?oszenia, firmy, forum, mapa, imprezy

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 Strona 3 z 3


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » CMS - Content Management System » Joomla! Podręcznik administratora systemu
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group