Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Presell pages » [Presell]Oczywiście tematyczny - ślub i wesele

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [Presell]Oczywiście tematyczny - ślub i wesele « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
eM_K_S
PostWysłany: 13 Maj 2008, 03:10    Temat postu: [Presell]Oczywiście tematyczny - ślub i wesele Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Niestety dopiero raczkuję w dziedzinie wp, ale nad tą templatką trochę posiedziałem. Niestety nie wszystko jeszcze działa jak należy, zwłaszcza ostatnie wpisy, ale nie wiem jak się tym zająć. Niby wszystko skonfigurowałem jak należy a tu d....n
Na razie zamierzam skupić się nad treścią i linkowaniem a potem pomyślę jak urozmaicić precka, chyba, że macie jakieś propozycje to czekam z niecierpliwością.
Oczywiście jak macie jakieś tematy powiązane z tematyką wesel nawet w luźny sposób to zapraszam. Precel na pewno trafi do swl, gdyz zależy mi na wypozycjonowaniu domeny.


link: na-wesele.com
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
mello
PostWysłany: 03 Sty 2009, 02:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 1


Fajnie ze powstał ten precelek. Można będzie podzielić się ciekawostkami przydatnymi na wesele . Z niecierpliwością czekam na pierwsze opinie na temat zespolow weselnych . Pozdrawiam Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Presell pages » [Presell]Oczywiście tematyczny - ślub i wesele
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group