Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Mistrzostwa Pozycjonowania Stron Internetowych 2008

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 Mistrzostwa Pozycjonowania Stron Internetowych 2008 « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Mar
PostWysłany: 10 Lip 2008, 13:39    Temat postu: Mistrzostwa Pozycjonowania Stron Internetowych 2008 Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 82


Ja również startuję, i jakoś od początku trzymam się w TOP10, nie zauważyłem żadnych filtrów itp. Jest tak pewnie dlatego, że jest to nowa fraza, co innego gdy pozycjonujemy się na znane.

P.S. Jest jeszcze pozycjonowanie strony Wink

Mar.
_________________
Noclegi w Zwardoniu, Pozycjonowanie strony, R?cePrecz OdTybetu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 10 Lip 2008, 17:12    Temat postu: Mistrzostwa Pozycjonowania Stron Internetowych 2008 Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Mar napisał:
Ja również startuję

Powodzenia!

Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
grejf
PostWysłany: 31 Sie 2008, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

Ten konkurs przypomina mi "film wyścig szczurów" z racji tego, że wszyscy biorący w tym udział musza się terzymac zasad PiO, a wiecie co to oznacza, ze Team, który szarpnie z PiO z 40 serwerow dedykowanych zawsze wyjdzie 15 dni przed zakonczeniem. Nie wazne, ktory z ich wygra. Wygra Team, ktory bedzie na pierestale np jakiś Antoni Robak. Zasady powinny byc, etyczne, strona 1 z nieograniczona ilością podstron, zakaz linkow zwrotnych ''linkowania'' turbo jeże ect tych wszystkich ect...ect...Jak walka to na czystych zasadach, jak na gole ręce, bez strzelania komus w plecy.
Czysty content na nowej domenie, wtedy ja bym wziąl udzial. Ciekawy jestem ilu z fachowcow okazalo by sie "gapami" Wink , myśle, że wielu. To tyle ode mnie na temat ichnich konkursów.

pozdrawiam, zycze powdzenia jedno co dobre ze w slusznej sprawie Smile

edit:
Tak pozwoliem sobie popatrzyc na te sajty z konkursu, to zaden konkurs - na tych zasadach to jak walka orlenu PL z JUKOilem Moskwa Wink Ci co wsadzaja w to serce pisza w dobrej slusznej sprawie maja wartosciowa tresc, jak widze tu kolega wyzej Mar, ladna strone. To na top1 jest 5 zdan i zdjecie dody... ktos tu wygrywa i robi sobie jeszcze szydere... dlatego jestem b.daleko od PiO.
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Mar
PostWysłany: 31 Sie 2008, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 82


Też to zauważyłem, to tylko wyścig zbrojeń i wygrywa ten kto ma więcej kasy i punktów z SWLi.

I nie żebym był nie zadowolony z wyników, ja tam jestem zadowolony ze swoich pozycji, i uczestnicząc w tych konkurach osiągnąłem to co chciałem.

Udział w tego typu zabawach zakończył się razem z zakończeniem owych konkursów.

Gratulacje za zwycięzców, bo jednak ponieśli one ładne koszty, i to już pewnie w tysiącach złotych, nie mówiąc już o czasie spędzonym na zbieraniu linków czy stronie konkursowej.

Mar.
_________________
Noclegi w Zwardoniu, Pozycjonowanie strony, R?cePrecz OdTybetu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 31 Sie 2008, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


grejf, pozycjonując jakąkolwiek stronę rywalizujesz nie tylko z osobami, które stosują etyczne chwyty. Konkurs miał odzwierciedlić faktyczną sytuację, dlatego nie było żadnych ograniczeń i szczerze mówiąc podobał mi się ten brak zasad Smile

No i znowu czekam na konkurs, na który będę mogła poświęcić tyle czasu ile bym chciała. Już kiedyś w jednym uczestniczyłam i wtedy też ograniczyło się to do stworzenia stronki i lekkiego podlinkowania. Tym razem było to samo. Wykorzystałam tylko niewielką część zaplecza i dalej linkowałam z linkme, a dołączyć się do konkursu mogłam ze sporym opóźnieniem.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 31 Sie 2008, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

I która ostatecznie, Lexy byłaś?
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Lexy
PostWysłany: 31 Sie 2008, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Załapałam się w top 100 Wink
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
neeon
PostWysłany: 01 Wrz 2008, 07:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


myślę ze to nie najgorszy wynik ,
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 01 Wrz 2008, 08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

neeon napisał:
myślę ze to nie najgorszy wynik ,


Sądząc po ilości linków z tym anchorem w SWLach to konkurencja była niemałaWink
Gratulacje Wink
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
grejf
PostWysłany: 01 Wrz 2008, 12:42    Temat postu: Re: Mistrzostwa Pozycjonowania Stron Internetowych 2008 Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

Mistrzostwa Pozycjonowania Stron Internetowych 2008




Ten element graficzny nie ma sie w zaden sposób, do tego co jest uprawiane w konkursie.


Tease nazywając to konKursem SEO.
Powinni reprezentowac poziom, etykę, ktora zbiera wyniki wysokie i dlugo trwałe. Bo w przeciwnym razie jest to paradoks. Dla mnie wygrani sa Ci którzy umieli wykorzystać potencjal intuicji slowa pisanego, modelowania contentu, aby byl on zrozumialy, wartosciowy do tematu. Po drugie rozwijal swoje umiejetnosci pisania, jest bogatszy o wiedzę, którą musial skądś zasiegnać i na przyszlosc rozwija sie jako prawdziwy Pozycjoner, a nie (...) Wink

Takze ja gratuluje Tym ktorzy wlozyli nie duzo $ tylko ruszyli glowa i napisali kawal dobrego materialu, bo na tym polega Google, ktore Nas tez zywi w rzetelna informacje adekwatną, jakiej byśmy chcieli sie po niej spodziewac jako maszyny "google".
A nie 4 zdań i zdjecia dody.
pozdrawiam Very Happy Razz
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Lexy
PostWysłany: 01 Wrz 2008, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Hmm, a czemu zakładasz, że konkurs promował nieetyczne działania? On po prostu zezwalał na korzystanie takich metod, z jakich faktycznie korzysta się przy pozycjonowaniu. Każdy w nim miał wykazać się swoimi umiejętnościami, ale tak jak w życiu bywa, nie wszyscy (po ostatnich rozmowach mogę chyba napisać, że prawie nikt) korzystają z samych etycznych sposobów.

Ale może w takim razie tu na forum zorganizujemy konkursik promujący jak najbardziej zbliżone do etycznych działania? Wink
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
grejf
PostWysłany: 01 Wrz 2008, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

to pierwsza sprawa nie nazywa sie to SEO
SEARCH ENGINE OPTYMALIZATION

Tylko Dżuma !!

Lexy czytasz blogi powaznych pozycjonerow, nawet tych ktorzy pracuja w G. i daja "delikatnie do zrozumiwenia" co to SEO wiec doskonale wiesz w czym tkwi praca dla Nas i dla szukajacych Wink

Znam Spamerow, ale oni zdecydowanie nie podpinaja sie pod SEO i nie walą po 4 tys postów na PiO tylko tam gdzie ich miejsce. Oni zarabiaja w inny sposob nie robiac poniekad krzywdy klientomi, tylko zarabiaja Smile.

A strefa Internetowa ma kazde miejsce grup dzialajacych w nim.
Czyli tak naprawde nie jest kontrolowana, My sami ustalamy reguły i kontrolujemy to co jest. Wazne, zeby kazdy wiedzial co robi i gdzie jest jego miejsce. Bo tak naprawdę nie pisze tu o Kims konkretnym, ale wywnioskowac jest latwo kto chce propagowac strefe Internetu, a kto nie i robi sobie z czegos chaos. Wiesz sama, ze tak naprawde nikt nie ma nad tym kontroi, ale kultura ze tak to ujme powinna jednak obowiazywac kazdego Internaute. Sa Ci co tworza sa Ci co odbieraja jak i sa Ci ktorzy, sie tego trzymaja. Taki jest obraz mniej wiecej tego jak kazdy wchodzi na lacze. Nie twierdze, ze Ty robisz cos zle, ale to PiO mija sie z celem, ale kto co robi taka jego parafia prawda jest jedna. Smile Prywatnie mozna robic to co sie chce i tak go odbieraja, ale propagowac masowo, cos czym tak naprawde nie jest jest dla mnie bez wartosci.

Lexy to co zaproponowalas bedzie mialo bardzo dobry odzew, jestem jak nabardziej za, dla informacji innych. Co jest prywatą, a co jest nie etycznym propagowanym dzialaniem wewnątrz, przeklamania tego co czym jest!

To jak zachowanie podczas jazdy na ulicach, propagujemy cos co ma wartosc jest wartosciowe i ma sens np. w bezpieczenstwie i kulturze.
Ta ideologia ulatwila zycie jak w tym przypadku uratowala zycie setkom tyś. osób. To taka metafora tylko.

Z powazaniem grejf.
_________________
Witam Smile


Ostatnio zmieniony przez grejf dnia 01 Wrz 2008, 19:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Lexy
PostWysłany: 01 Wrz 2008, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Cytat:
to pierwsza sprawa nie nazywa sie to SEO
SEARCH ENGINE OPTYMALIZATION

W Polsce przyjęło się, że terminu SEO używa się ogólnie do mowy o pozycjonowaniu Smile Jeśli ktoś będzie chętny do zorganizowania konkursu takiego typowego SEO ze sztywnymi zasadami, chętnie przy nim pomogę Smile
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
grejf
PostWysłany: 01 Wrz 2008, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

Zgadza się Matt poswieca setki godzin, aby to propagowac i dac nam do zrozumienia. Niestety jak piszesz, w Polsce sie to zmieszalo i moim zdaniem pozycjonerzy i "pozycjonerzy" sa tym samym Wink

My rowniez, stac nas na to, aby zrobic konkurs i TEAM o ktorym bedzie wrzalo na kazdym forum. Da to wielu osobom do myslenia. Znajdzie swoje miejsce tzw.

Cytat:
Aha, piszę to tylko na Forum, u Martina i Ekipy u Was ten temat, poniewaz wiem, ze te forum jest demokratyczne i nie trzymaja tego "macki" grup osob, ktore by mnie "zlinczowalo" za to. Czyli jak na forum przystalo!!

_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
neeon
PostWysłany: 01 Wrz 2008, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


o PiO może nie rozmawiajmy Smile , a co do konkursu to może lepiej byłoby po prostu porównać przychody miesięczne i na tej podstawie rozstrzygnąć konkurs, wszakże najlepsi zarabiają najlepiej Smile
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny Strona 2 z 3


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Mistrzostwa Pozycjonowania Stron Internetowych 2008
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group