Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Szkolenie z pozycjonowania stron internetowych

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Szkolenie z pozycjonowania stron internetowych « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
JankesM
PostWysłany: 26 Lis 2007, 13:25    Temat postu: Szkolenie z pozycjonowania stron internetowych Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Przez przypadek wpadłem na szkolenie: Zwiększanie przychodów ze strony internetowej, które ma się odbyć 05.12.2007 r., w Warszawie.

Cel szkolenia: Uczestnicy po szkoleniu będą w posiadaniu informacji, które pozwolą im samodzielnie poprawić pozycję strony www w wyszukiwarkach. Zdobędą informacje o zasadach konstrukcji witryn, których stosowanie pozwoli uzyskać zdecydowanie większe efekty promocyjne, marketingowe i sprzedażowe na swoich stronach.

program szkolenia: www.podatki.pl/szkolenia/pozycjonowanie-stron.php5

Co wy na to? Czy skorzystalibyście z takiego szkolenia? Ja chyba wolę poczytać tematyczne strony internetowe.

Pisz?
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Lexy
PostWysłany: 26 Lis 2007, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Czemu wszystkie linki na forum są nieaktywne? Denerwuje mnie już ciągłe przeklejanie ich, aby przeczytać resztę artykułu.

Jeśli chodzi o program szkolenia to nic mnie nie zachęciło, bo wszystko jest łatwo dostępne w artykułach, na forach i w książkach. Z drugiej strony, gdybym mieszkała w Warszawie to być może przeszłabym się dla urozmaicenia wolnego czasu.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 26 Lis 2007, 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

nie widzę na stronie tego szkolenia a co do linków ciekawe Smile bo mi działa Razz

www.onet.pl Very Happy
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 26 Lis 2007, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Koniu, jakiś czas temu pisałam posta i wkleiłam linka do źródła. Po pewnym czasie post został edytowany, a link zmieniony na nieaktywny. Za pierwszym razem edytowałam go, bo myślałam, że to było automatycznie ustawione, ale okazało się, że ktoś go cały czas zmieniał wstawiając tagi, przez które link stawał się zwykłym tekstem.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 27 Lis 2007, 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Lexy napisał:
zemu wszystkie linki na forum są nieaktywne?

Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to sobie skopuje adres do odpowiedniego pola i wejdzie na stronę. Po co kogoś linkować?

Rozmawiajcie na temat postu czyli szkolenia, a nie linku, czy jest aktywny czy nie.

Lexy napisał:
Z drugiej strony, gdybym mieszkała w Warszawie to być może przeszłabym się dla urozmaicenia wolnego czasu.

W Warszawie koleżanko dla urozmaicenia wolnego czasu to jest dużo ciekawszych miejsc. Jakbym mieszkał gdzieś z dala od rozrywki, gdzie nie ma fajnych miejsc, to może skorzystałbym ze szkolenia, żeby wyrwać się do stolicy i po szkoleniu poszalał.... Smile
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 27 Lis 2007, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Nie chcesz robić OT, ale jednak zadajesz pytanie, a więc:
Cytat:
Po co kogoś linkować?

Jeśli ktoś na stronie umieszcza ciekawego informacje to zasługuje na to, aby od kopiujących dostać chociaż aktywny link, tym bardziej jeśli za każdym razem adresy trzeba kopiować do przeglądarki, więc to przeszkadza również osobom czytającym ten temat.

I nie rozumiem o co to oburzenie tym, że w ogóle zabrałam głos w tej sprawie. Bez przesady, skąd ta obawa przed wstawianiem linków wychodzących? Dajcie wszystkim nofollow i po sprawie, skoro to taki problem.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 27 Lis 2007, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

zaczyna sie , chyba jako userzy mamy prawo dyskutować o czym chcemy nie wiem czy wiesz linki są częścią pozycjonowania a o tym jest to szkolenie i milo by było jak by twój kolejny post wniósł coś do tematu.

co do szkolenia może być ciekawe ale jakoś nie przemawia to do mnie

edit do jankesa to bylo bo sie zrodzily wątpliwości
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Szkolenie z pozycjonowania stron internetowych
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group