Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Jak pozycjonujecie zaplecze?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Jak pozycjonujecie zaplecze? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
eM_K_S
PostWysłany: 17 Cze 2008, 23:17    Temat postu: Jak pozycjonujecie zaplecze? Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Od niedawna zacząłem bawić się w zaplecze. Najpierw stawiałem jakieś śmieci na wordpress.com aż w końcu postanowiłem kupić domenę i postawić na niej swoją stronę. Najpierw chciałem zrobić precelka moderowanego, tematycznego, ale niestety branża ślubno weselna jeszcze nie poszła w sieci tak do przodu i mało ludzi dodaje swoje arty do preceli. Większość artów pisałem sam. Co się okazało zacząłem otrzymywać sporo maili, oglądalność i uu ciągle rośnie i zastanawiam się co dalej z tym fantem zrobić. Przyznam, że zawsze marzył mi się portal, może nie na miare wyjdzzamnie.pl bo jestem za cienki w uszach, ale coś w tym stylu. Nie wiem tylko czy podmieniać mojego bloga właśnie na portal tyko pozostawić przyjazne linki, żeby nie stracić pozycji. Czy zapłacić za unikalną templatkę i zostawić tego bloga a wykupić inną domenę i serwer i od nowa pozycjonować i tworzyć?
A teraz to pytania głównego;)
Jak pozycjonujecie zaplecze?
Do pozycjonowania strony stawiam zaplecze a co z zapleczem?Wink
Jak na razie kataloguję go ręcznie przez SK, ale wiadomo, że qlweby nie mają już dużej mocy, blog także nie powala wyglądem i najlepsze katalogi (typu KCS;)) go odrzucają. Do preceli boję się dodawać wpisów, bo będą się one pozycjonowały wyżej niż ja i stracę czytelników.
Czy link z dj-na-wesele.pl z menu (czyli każda podstrona) da dużo większe rezultaty niż z samej strony dj-na-wesele.pl/polecamy?
Z góry dzięki za wszystkie porady dotyczące zarówno pozycjonowania jak i bloga
pozdr
mks
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
zakrecony
PostWysłany: 18 Cze 2008, 06:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


pozycjonujesz tak samo jak swoje strony, no może prawie tak samo Wink

jeżeli na bloga masz bicie, to wykup inną domenę i na niej postaw swój portalik, a blogiem (międzyinnymi) będziesz pozycjonował ten portalik
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 18 Cze 2008, 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Ja bym przerobiła bloga na portal. U mnie podobnie rozrósł się serwis www.e-korepetycje.net bo najpierw chciałam tylko zamieścić na stronce ogłoszenie swoje i koleżanki, a jak zrezygnowałyśmy z udzielania korepetycji to udostępniłam innym możliwość dodawania własnych ogłoszeń i jest ich już ponad 7k. Warto więc wykorzystać obecny potencjał strony zamiast zaczynać zabawę od nowa.
Cytat:
Do preceli boję się dodawać wpisów, bo będą się one pozycjonowały wyżej niż ja i stracę czytelników.

Nie żartuj. To samo jest z katalogami, ale tylko do momentu, aż Twoja strona uzyska odpowiednią moc i je przegoni.

Zaplecze kataloguj i dodaj do systemów, a ze stronami pozycjonowanymi obchodź się bardzo ostrożnie.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 18 Cze 2008, 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

zakręcony napisał:
pozycjonujesz tak samo jak swoje strony, no może prawie tak samo Wink


Aż taki seo master nie jestem:) Jedyną stroną jaką do tej pory pozycjonowałem była www.dj-na-wesele.pl. Pozycjonowałem ją głównie przez katalogi i precele. A teraz postawiłem wspomnianego bloga. Ciężko będę miał go wypozycjonować samymi katalogami a do preceli nie chcę na razie dodawać tak słabej i nowej domeny. A może SWL? Tylko jaki i ile pkt na początek?

zakręcony napisał:

jeżeli na bloga masz bicie, to wykup inną domenę i na niej postaw swój portalik, a blogiem (międzyinnymi) będziesz pozycjonował ten portalik



Nie wiem czy mogę nazwać to biciem, ale uu na stronie ciągle rośnie, mimo, że nie mam żadnej frazy wysoko w indexie, większość wchodzi z niszówek na których jestem najczęściej na 15-30 pozycji. Myślę, że gdyby udało mi się wypozycjonować te niszówki to uu byłby całkiem niezły. Ale są to tylko przypuszczenia.
A może orientuje się ktoś z Was ile kosztuje zrobienie themes pod WP. Grafika i kod. Wczoraj ktoś mi złożył propozycję, że za 100 zł mi to zrobi. Ale szczerze to jakoś mnie przeraził i przypomniała mi się moja pierwsza strona:)
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
idaho666
PostWysłany: 18 Cze 2008, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

kilka moich zapleczowek ma po kilka tysiecy uu dziennie i wlasnie je tez przerabiam, co by jakas gotowka wpadla. wiec polecam zmianynawet jakby nie wypalilo wciaz masz strone ktora ci reklamuje docelowa.

za templatki tez place bo natura nie obdarowala mnie talentem graficznym. z reguly jest to od 300 do 1000 zl. kiedys szukalem na zlecenia.przez.net i na prawde mimo mnostwa smieci kilka osob zaoferowalo na prawde uslugi na poziomie.
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 18 Cze 2008, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Cytat:
A może orientuje się ktoś z Was ile kosztuje zrobienie themes pod WP.

Ok. 300-400 zł.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 18 Cze 2008, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Lexy napisał:
Ja bym przerobiła bloga na portal

Z tym się chyba na razie wstrzymam. Przynajmniej dopóki nie odłożę kilku k$ na porządnego programistę i grafika. Jak ruszać z czymś to z większym echem:)

idaho666 napisał:
kilka osob zaoferowalo na prawde uslugi na poziomie.


A możesz kogoś polecić? Mi do 1000 UU sporo brakuje:) Ale myślę, że da się to osiągnąć bez problemu, tylko muszę zmienić wygląd, żeby wartościowi czytelnicy wracali. A jak to jest z SWL, czy warto mi dać na tym zapleczu system? Site na razie wynosi 160, ale ciągle rośnie (przynajmniej 3 arty na tydzień).
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Jak pozycjonujecie zaplecze?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group