Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Zaczynamy przygodę ze stronami » Kilka pytań przed rozpoczęciem prac

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 Kilka pytań przed rozpoczęciem prac « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
cezars
PostWysłany: 02 Kwi 2008, 20:09    Temat postu: Kilka pytań przed rozpoczęciem prac Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Cześć

Słuchajcie mam kilka bardzo ważnych pytań przed rozpoczęciem prac przygotowawczych dla mojego nowego portalu. Chciałbym się dowiedzieć po pierwsze jakie teraz stosuje się praktyki dobrego pozycjonowania. Czy jest dalej tak jak kiedyś, że katalogi, katalogi i jeszcze raz katalogi czy jest całkiem inaczej. Dawno nie miałem z tym styczności.

Po drugie chciałbym dowiedzieć się jaki darmowy skrypt polecilibyście do prowadzenia sklepu internetowego na stronie www.

Jak na razie to tyle ale cały czas w tym temacie będę zadawał dla mnie bardzo ważne pytania.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Mariusz
PostWysłany: 02 Kwi 2008, 22:43    Temat postu: Re: Kilka pytań przed rozpoczęciem prac. Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 93


cezars napisał:

Po drugie chciałbym dowiedzieć się jaki darmowy skrypt polecilibyście do prowadzenia sklepu internetowego na stronie www.


e-commerce
_________________
lol wierszyki
fotki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 03 Kwi 2008, 06:36    Temat postu: pozycjonowanie Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

cezars napisał:
Czy jest dalej tak jak kiedyś, że katalogi, katalogi i jeszcze raz katalogi czy jest całkiem inaczej.

Mocne katalogi są pomocne i nie należy o nich zapominać (łatwo można zdobyć linki), ale na dzień dzisiejszy katalogi to tak naprawdę "kropla w morzu", przy pozycjonowaniu stron internetowych.
cezars napisał:
jaki darmowy skrypt polecilibyście do prowadzenia sklepu internetowego na stronie

Darmowy na proste zastosowania: http://opensolution.org/quick.cart,pl,9.html
Płatny, ale w przystępnej cenie: http://www.sote.pl/sklepy_internetowe.html
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
neeon
PostWysłany: 03 Kwi 2008, 08:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


no martin ma racje co do katalogów , ja używam do mieszania anchor tekstu , choć inna sprawa ze proste frazy katalogami spokojnie zrobisz
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 03 Kwi 2008, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Martin napisał:
ale na dzień dzisiejszy katalogi to tak naprawdę "kropla w morzu"

A co jeszcze jest przydatne przy pozycjonowaniu?

Kolejne moje pytanie. Jaki CMS najlepiej darmowy Wink ma najprostszą konfigurację jeżeli chodzi o podpięcie do niego własnego theme'a?

Martin napisał:
Darmowy na proste zastosowania: http://opensolution.org/quick.cart,pl,9.html

Przeglądnąłem i jestem zainteresowany, ale mam pytanie jak podpiąć do tego sposób wyświetlania zdjęć w LightBoxie aby nie otwierały się w osobnym oknie?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 03 Kwi 2008, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

cezars napisał:
A co jeszcze jest przydatne przy pozycjonowaniu?

Cezars, to zbyt rozległy temat i kilka książek można o tym napisać. Pozycjonowanie to ciągła praca, śledzenie zmian w algorytmach wyszukiwarek, a także testowanie...

Zacznij od zapoznania się z informacjami w książkach:
- Pozycjonowanie i optymalizacja stron
- Marketing z Google
cezars napisał:
Przeglądnąłem i jestem zainteresowany, ale mam pytanie jak podpiąć do tego sposób wyświetlania zdjęć w LightBoxie aby nie otwierały się w osobnym oknie?

O tym sklepie wspominał na forum kristooki: Quick.Cart - prosty sklep internetowy. W swoich sklepach, o których wspomnial w podlinkowanym przeze mnie poście wykorzystał wyświetlanie zdjęć w LightBoxie. Tak więc według mnie kristooki, jest osoba do której powinieneś skierować to pytanie, lub zlecić mu wykonanie sklepu.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kristooki
PostWysłany: 03 Kwi 2008, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

cezars napisał:
ak podpiąć do tego sposób wyświetlania zdjęć w LightBoxie

Odpowiedź jest w dokumentacji: Jak uruchomić LightBox w quick.cart
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 08 Kwi 2008, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

kristooki napisał:
Odpowiedź jest w dokumentacji: Jak uruchomić LightBox w quick.cart

Wykonałem wszystko wedle instrukcji i niestety lightbox nie działa.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kristooki
PostWysłany: 09 Kwi 2008, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

no to na pewno popełniłeś błąd Wink pokaż ten sklep - zerkniemy
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 09 Kwi 2008, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


kristooki napisał:
pokaż ten sklep - zerkniemy

Podał link w innym wątku: http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=5128
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cezars
PostWysłany: 09 Kwi 2008, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

JankesM napisał:
Podał link w innym wątku: http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=5128

To nie ten sklep Razz

Tutaj masz adres: http://sklep.clubpolska.pl
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kristooki
PostWysłany: 09 Kwi 2008, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

no ja tam nie widzę żadnego zdjęcia - dodałeś zdjęcia produktów?
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 10 Kwi 2008, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

kristooki napisał:
no ja tam nie widzę żadnego zdjęcia - dodałeś zdjęcia produktów?

Tak naturalnie. I w ogóle wyświetlanie zdjęć nie działa, tzn. lightbox nie działa.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Cichy
PostWysłany: 10 Kwi 2008, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Biedactwo Smile

No zbiesił się i tyle.
Ja Ci za 5 stówek turbo lightbox-a odpale. To nie jest żart. Gwarantuję Ci iż nie widziałeś takiego. Jeżeli interesują Cię innowacje tego typu to zapraszam - ale uprzedzam Smile nie jestem PCK.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 10 Kwi 2008, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

A może tak na poważnie...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Zaczynamy przygodę ze stronami » Kilka pytań przed rozpoczęciem prac
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group